Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wkurza mnie ze moj maz podoba sie innym :(

Polecane posty

Gość gość
A ja myślę, że albo założyła się z koleżanką i jaja sobie obie robiły, albo to jedna z tych suk, które podniecają żonaci. Oh jaka ja super, lepsza od żony. I on teraz będzie o mnie śnił... W każdym razie bardzo dobrze jej powiedział. Z takimi właśnie tak trzeba. Możliwym jest, że to nie pierwsza taka sytuacja i po prostu się wkurzył. Dlatego ci o tym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko można powiedzieć w normalny sposób, zwłaszcza że jeszcze zrobienie sobie z kimś zdjęcia nie oznacza typowego podrywu czy uwodzenia. Kiedyś byliśmy w Japonii i też robiliśmy sobie kiedyś jaja, wygłupy i robiliśmy sobie zdjęcia z jakumiś ludźmi, kiedyś chciałem sobie zrobić fotkę z takimi dziewczynami i co z tego? Miała mi powiedzieć "co, piz.y szukasz?". Jak powiedziała że wpadł jej w oko to już bardziej jest uzasadnione ale też nie powód do takich tekstów. Co cię tak wkurza? Że się podoba? To dobrze że się podoba. Jakby się nikomu nie podobał to znaczy że jest brzydki a ty tak bardzo chciałabyś mieć brzydkiego męża. To chyba lepiej że się podoba powinnaś być dumna chyba że by cię zdradzał albo dawałby ci powody do zazdrości a jak nie i jest tak jak jest to się ciesz a nie narzekaj i nie wypisuj bzdur. Skoro ci o tym opowiada to znaczy że nie ma nic do ukrycia. Tyle. A tak na marginesie to zawsze mnie ciekawiło co niektóre w takich chamskich typach, a nawet są w nich tak zakochane że właśnie dręczy je zazdrość o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa mezczyzni z ktorych niezaleznie od wieku emanuje testosteron.To dziala na kobiety. Niektore z nich sa bezwzgledne wiec jak spotka taki okaz to nie odpusci.I ani zona ani dziecko nie bedzie przeszkoda.Tacy faceci zwykle nie uwodza....oni pozwalaja(lub nie)sie uwiesc:)Mam w domu takiego mezczyzne...meza.Nie jest nastolatkiem ale kobiety dostaja przy nim glupawki.On wydaje sie tego ni zauwazac(?)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×