Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pobilam sie z mezem

Polecane posty

Gość gość
napisala chyba co sie dzieje. Facet jest z nia z litosci i dziecka nie kocha:O o co jeszcze pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaleźć się na ulicy w obcym kraju z małym dzieckiem, nie umiem wyobrazić sobie coś gorszego może są tam jacyś ludzie którzy Ci autorko pomogą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
napisala ze facet chce ją wyrzucic z mieszkania wiec pytam w tym kontekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisala,ze chce a nie moze jej wyrzucc,wiec mowi jej takie straszne rzeczy,zeby sie jej pozbyc i zeby mowic ludziom,ze sama odeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj jest ciapaty I nie wygania mnie z domu ,przeciwnie kocha mnie I daje duzo kasy co miesiąc :D I mam w dvpie co sobie myślicie , lepszy ciapaty arab niż yebnięty szkop . Pocałujcie mnie w 4 litery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, staraj się przed dzieckiem jakoś trzymać... Masz tam jakichś znajomych, koleżankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam,dziekuje.Wlasnie wrocilam ze spotkania z nia. Maz oznaczyl mieszkanie "liniami" gdzie nie mam wstepu.Mam nie mwoic nie pytana,chyba,ze dotyczy to dziecka.Nagral mnie podczas klotni(nie mowilam nic zlego,jedynie,ze ide do domu samotnej matki,ze to przemoc,ze skoro nie kocha dziecka niech zrezygnuje z praw rodzicielskich). Czuje klucie w mostku. Wykoncze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne że kogoś masz. Możesz napisać gdzie mieszkasz? Chociaż land?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, w obcym kraju i takie traktowanie to jest niebezpieczne i dla ciebie i dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję ja bym nie była z takim facetem , co dziecko olewa i kobietę tak traktuje..na pewno cię zdradza,dlatego ma w d***e rodzinę...ja bym się pakowała niech spada taki flet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnieś sprawę o rozwód z jego winy(powiedz że cie zdradza),dostaniesz alimenty +ten zasiłek co masz ,dasz sobie radę zobaczysz! A od niego trzymaj się z daleka,nie dorósł do roli ojca-na męża też się nie nadaje ,ogranicz mu prawa-podając w sądzie wszystkie fakty co do wychowania przez niego dziecka... Nie masz na co czekać, bo nie zmieni się nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech nie ma rozwodu z czyjejs winy. W ogole sie tego nie orzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jesli dostacie alg 2 z job center to szczerze z alimentow korzystac nie bedzie. zasilek bedzie po prostu pomniejszony o wysokosc alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bez orzekania winy ,dziwne że alimenty nie są zasądzane :I przy zasiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są alimenty. Tylko jak ktoś dostaje zasiłek to jest on odliczany. Podobnie Jak ma się zasiłek ale idzie się do pracy np na pół etatu to ten zarobek też jest odliczamy z zasiłku. Można trochę ponad sto euro dostać ekstra a cała resztę bierze urząd. Podobnie Kindergeld. Dostajesz niby miesięcznie 184 euro na dziecko ale zasiłek masz pomniejszony o te 184 euro. Z tym że ten zasiłek jest wysoki, tzn możesz spokojnie wynająć mieszkanie dwupokojowe i w miarę normalnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zostalas sprowokowana do reakcji Twój mąż stosuje przemoc psychiczna nad Tobą Możesz poczytać o przemocy i zmienić swoje myślenie ze wina leży w Tobie Nie nie leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tyran nie mąż masz racje lej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesq
Przemoc to przemoc i powinnaś się zgłosic do specjalisty bo masz poważne problemy. Facet też równie dobrze mógłby podbic ci oczy i powiedziec że go sprowokowałas, wiec to nie jest żaden argument. Zostaw go bo masz problemy nikt nie powinien reagowac w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie przez niego przemocy "psychicznej" jest żałosnym usprawiedliwieniem ataku fizycznego. Rozwiedź się z nim i już nie zawracaj głowy innym facetą bo masz problemy z oceną rzeczywistości i stosujesz podwójne standardy. Skoro facet ci nie odpowiada to go zostaw a nie szmac się na forach i zgrywac ofiarę kiedy sama stosujesz przemoc. Rzygać się chce jeśli się czyta takie chore wypowiedzi zwłaszcza pochodzące od matki. Normalny sąd odebrał by ci prawa rodzicielskie bo przejawiasz patologiczne tendencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze chcesz wszystko prawnie rozwiązać. Nie wyprowadzaj sie dopóki nie bedziesz wiedziała na czym stoisz. Moja siostra też jest w chorym związku. Tam dochodzi jeszcze teściowa. Mąż pierwszy raz uderzył ją kiedy była w 5 miesiącu ciąży. To było paręnaście lat temu. Do tej pory biją się na wzajem. Ona mu oddaje. Jest ciągle sfrustrowana. Odbija sie to na jej wyglądzie i kontaktach z innymi. Myślała ze gdy ukończą budowę domu i wyniosą się od teściów wszystko sie zmieni i znów będzie jak na początku ale niestety nic sie nie poprawiło. Dlatego, jeśli ktoś pisze o pracy nad takim związkiem to nic nie wie i jeszcze mało w życiu widział. Bez szacunku nie ma zwiazku i miłości. Gdyby moja siostra posłuchała mnie i mojego rodzeństwa przynajmniej parę lat temu a nie bawiła sie w budowę domu z kimś takim, być może dzisiaj ona i dziecko byłyby mniej znerwicowane i szczęśliwe. Musisz być silna. Na początku będzie cholernie trudno ale z czasem wszystko zacznie sie układać. Nie patrz że on mieszka tak a ty tak. Moja siostra też dlatego nic nie zrobiła ze swoim życiem. Nie chciała stracić ukochanego domu i tego co ma. Najważniejszy jest spokój dla ciebie i dziecka. Dla tego komfortu warto zamienić pięciopokojowe mieszkanie na dwupokojowe. Dziewczyny piszą że za pieniądze które można tam otrzymac spokojnie wynajmiesz coś i bedziesz jakoś żyła. I tak dobrze, bo za pieniadze w polsce jedzenia nawet nie kupisz. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana rozwód! Innego wyjścia nie ma nie daj sobą pomiatac ja bym takiego z***bala tym co by mi pod rękę wpadło jak chcesz pogadać tak z kimś od serca to napisz tutaj ewela996@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślimy ze autorka to patologia , prawo pieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia666
Trzymam za Ciebie kciuki!! Nie przejmuj się debilnymi komentarzami! Jesteśmy z Tobą! Pisz koniecznie jak dalej toczy się ta historia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacja
Po tym co pisze autorka jak postepuje i nic nie pomaga widac ze maz nie kocha ani jej ani dziecka. Taki psychopata na pewno nie jest zdolny do litości. Jest z toba autorka na pewno z innego wzgledu bo mu sie to oplaca pewnie nie daje pieniedzy a rozwod a nawet separacja w Niemczech jest zawsze bardzo niekorzystna dla faceta. Znezca sie nad Toba i dzieckiem stosujac przemoc psychiczna i wykoncza cie. Dziecko nie moze byc narazone na zadna przemoc obys sie na tym nie przejechala jak mu darowalas bo na to wyglada. Skoro nie jest bogaty jak piszesz to na pewno nie stac by go było ani na mieszkanie w 5 pokojowym mieszkaniu ani na pierdzenie w stolek i granie na kompie. Musialby isc zarobic pieniadze bo mu na takie lekkie zycie nie wystrczyloby. Wiec sie nie dziwie ze trzesie dupskiem i przysiega ze cie kocha nad Zycie a ty mu wierzysz byc moze ma wymagajaca kochanke i go rzuci jak zostanie z taka niewielka kasa. Jak to faktycznie psychopata to moze sie tragicznie skonczyc zarowna dla ciebie jak i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Jakis czas temu poznałam dziewczyne, która była z niemcem i ma z nim dziecko, tez nie mogła sie od niego uwolnić. Podałam jej kontakt do tych adwokatów (gdzieś wyczytałam, że tez zajmuja się sprawami zagranicznymi, mam nadzieję, że dobrze pamiętam) http://www.legalsalutaris.pl/ Pisała później, że do nich dzwoniła i dziękuję, bo mówili, że jej pomogą. Rzeczywiście chyba pomogli, bo się od niego uwolniła, jest po rozwodzie, dziecko ma przy sobie. Kontaktowała sie z tego, co pamietam z Rzecznikiem Praw dziecka (ale w 100% nie powiem). Też go wyzywała, bo jej groził, szantażował itd. Facet nie ma do Ciebie krzty szacunku, jeżeli nie chcesz odejść od niego dla siebie, zrób to dla dziecka. Chcesz, zeby za którymś razem, coś się stało? Pomyśl. Wiem, że łatwo mówić, ale życie jest tylko jedno i przeżyj je tak, by być szcześliwa. Tymbardziej, że facet traktuje fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
aha nie wiem, czy dobrze doczytałam, że autorka postu jest z niemcem, ale jeżeli tak, to z tego, co sie orientuje to bez pomocy nie jest łatwo odejść od niemca (prawo chroni niemców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga. Nadya24 to reklama na forum, zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miedzy innymi i na tym forum sa ludzie ktorzy chca zarobic na twojej trudnej sytuacji zyciowej. Uwazaj i nie ufaj nikomu. Najlepiej porozmawiaj z jakas bliska twojemu sercu osobą z rodziny na tak wazny zyciowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłaś :) A kto bardziej przyłożył ? Ty mężowi czy On Tobie ? A zęby są na miejscu ? Ja za słabość do innych kobiet tak dostałem w ryj , że musiałem od razu wyrabiać państwowe szczeny bo prywatnie mnie stać nie było . To była żelazna pięść aż mi głowę odwróciło o 360 stopni hi hi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×