Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie będe szukać faceta az nie będe wazyć 45 kilo

Polecane posty

Gość gość
Kobiety partrza się na szczególy faceci na calokształt wazne jak sie wszystko kopmnuje,ale dziewczyna nie musi być piękna wazne zeby była zadbana makijaż moze dużo pomoc i latwiej zrobic ładna laske z cghudej dziewczyny niż z grubej dla prawie wszystkich facetow procz feedersow ładna wyklucza bycie gruba i na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talii nie zmienię i nie bedę kombinowac a ty lepiej odwal się od mojego postanowienia nie licze na tłuma facetow ale napewno gdty poznam kogoś predzej cos do mnie poczuje niz gdybym była gruba ,jak bede miała dobra sylwetke to faceci sie bardziej mna beda sie interesowac i twarz mi wyładnieje i rysy beda bardziej kształtne niz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet gdy bede miec wciecie w talii to nic nie zmieni bo bede dalej gruba najpierw musze schudnąc ,dziewczyny nie mujhsza miec pełmnych bioder zauwazylam że tym chudsza tym lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajt in de fejs
"Talii nie zmienię i nie bedę kombinowac a ty lepiej odwal się od mojego postanowienia nie licze na tłuma facetow ale napewno gdty poznam kogoś predzej cos do mnie poczuje niz gdybym była gruba ,jak bede miała dobra sylwetke to faceci sie bardziej mna beda sie interesowac i twarz mi wyładnieje i rysy beda bardziej kształtne niz teraz. " Zapodałam Ci przykład, który jest potwierdzony naukowo :) i pewny. To jest pożyteczna informacja. Znowu zapytam - z jakiej beki startujesz do mnie z takim tonem Autorko? :D Nie dokuczam Ci i nie bluzgam. Na forum nikt nie ma obowiązku pisać dokładnie tak jak ktoś sobie tego życzy. Ludzie mają różne opinie i różne rady :) tak bywa w życiu. Co do talii to nie bardzo kumam co tu jest do kombinowania. Skoro tak się nastawiłaś na odchudzanie to i tak musiałabyś ćwiczyć. Dziewczyny, które się odchudzają sa na diecie ale ćwiczą też i cisną brzuch i talię również. Na przykład z Ewą Chodakowską :) Jasne na samej diecie zjedziesz z wagi ale wtedy musisz to zachować do końca życia. Jeżeli się czujesz na siłach na takie wyzwanie to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest 21 wiek wiec mozna bez diety utrzymac wagę tylko musi to byc bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajt in de fejs
" gość dziś Teraz jest 21 wiek wiec mozna bez diety utrzymac wagę tylko musi to byc bezpieczne dla zdrowia. " Oki, zaciekawiło mnie to :) jak? Znaczy pytam serio bo każdy mówi, że musi być odpowiednia dieta. Dieta nie znaczy, że jesz liść sałaty dziennie ale jesz zdrowe rzeczy, często w ciągu dnia i mało kaloryczne. Każdy lekarz dietetyk - no raczej kompetentna osoba, tak powie. Tylko, że to trzeba robić latami już wtedy żeby zachować wagę :) Masz na myśli jakieś tabletki czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego bo mam dosc ludzi ktorzy wmawiają mi że nic mi niep pomoże,i musze pewnie sie z tym pogodzic jak widzialam ze nie trzeba byc miss zeby miec powodzenie wystarczy miec przyjemna figurę.A przez takich jak ty siedze w błednym kole bo nie odchudzam sie bo mysle że to nic mi nie da,i przez to jestem gruba i brzydka i nadal nikt mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajt in de fejs
".A przez takich jak ty siedze w błednym kole bo nie odchudzam sie bo mysle że to nic mi nie da,i przez to jestem gruba i brzydka i nadal nikt mnie nie chce. " A niby skąd mam wiedzieć, że jacyś tam inni Ci mówili, że to nic nie da? Pisałam już - nie czytam w myślach. Nie ma takiej sztuki na świecie. Pisałaś, że Ci faceci dokuczali więc wyszłam z założenia, że właśnie otoczenie, szczególnie faceci naciskali na CIebie żebyś schudła i dlatego chcesz w ogóle to zrobić. Założyłam, że masz motywację - Twój facet i reszta kolesi w otoczeniu Cię ciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:53] Wcieci e w talii NIE ZAWSZE mozna miec wiec nie wciskaj jej kitu! Ja jestem szczupla i prosta jak cholera, mimo ze ten wskaznik WHR mam niemal ideany bo mam 0,71 i co z tego? NIC! czasem mamy sie zbudowane ZEBRA ze wciecia sie nie ma. A czasem to wlasnie BOCZKI daja zludzenie wiekszej talii, tylko co z tego skoro ostatnio przytylam 3 kg do 58) i poszlo mi w boczki a talii jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cisna unikam ich i nie mam kontaktu,,niektorzy nie mowili mi prost że jestem za gruba,ale gdfy schudne moje szanse wsrosną ,nie jest powiedziane ze odrazu bede miss ale bede lepiej wygladac i tez nie raz slyszalam że mam zbyt gruba twarz powinnam schudnąc i to dużo wtedy bede o wiele lepiej wygladac nawet jesli dalej nie bede misską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile wazysz przy jakim wzroscie, mozesz napisac? :) i rozumiem Cie.. ja nie jestem otyla ale zawsze ccialam zrzucic z 5 kg, raz 3 zrzucilam ale mimo normalnego jedzenia i nie obzerania sie szybko wrocily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie wiem ale zawsze tak 60-70 kg przy 160 teraz przytylam wiec pewnie ok 70 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten swiat jest chory trzeba byc pieknym żeby zaslużyc na miłosc nawet bycie szczuplym nie wystarczy :( Nie mam szans na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 na 3 otyłych mężczyzn nie widzi swojego penisa, ale to i tak nie jest źle, bo 9 na 10 otyłych kobiet w ogóle nie zobaczy żadnego penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego musze schudnąc wtedy moje szanse bedą wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kobiet jest nazywane mianem slicznych mimo że nie sa pieknosciami,ale są drobne malutkie szczuplutkie i to jest sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeczytałam wątku , ale ja tyle własnie ważę, i faceta nie mam, więc jak widzisz waga nie gwarantuje szczęscia w miłości.. najzabawaniejsze, że też wciąż powatzram , ze gdy będę chudsza, będę miała większe powodzenie, i naprawdę mocno w to wierzę, ale z drugiej strony wydaje mi się, ze te nasze przekonania są nieco zniekształcone, i wcale nie są prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nieatrakcyjni i/lub grubi ludzie są gorzej traktowani. A banały, że liczy się wnętrze i intelekt to możecie sobie w buty włożyć (przynajmniej będziecie wyżsi) :D Wiem o tym na swoim przykładzie jak są traktowani szczupli,a jak grubi ludzie: gdy miałam nadwagę i rozmiar XL nikt się za mną nie obejrzał, za to docinkom i krzywym uśmieszkom nie było końca, przy rozmiarze L niektórzy się oglądali, przy rozmiarze M coś się ruszyło i poznałam wtedy obecnego partnera, przy rozmiarze S oglądało się wielu i miło uśmiechali, zagadywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×