Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Gość don adriano lopez
to co issauro kiedy sie umawiami na jakies lanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
issaura dziś Piszesz inteligentne, sensowne posty,umiesz sklecić refleksyjną myśl w przeciwieństwie go autora (życzenia pokory były dla Adrianka ;) ). Twoje podejście do autora musi wynikać chyba z wrodzonej życzliwości, bo inaczej naprawdę nie rozumiem, co może zainteresować w nim (i nie pisz, że nie można oceniać na podstawie kreacji na forum, bo tylko do takiej kreacji mamy dostęp, a wbrew pozorom naprawdę ona wiele mówi, nieraz to widziałam). On szuka czegoś, a widywałam na takich tematach o bdsm jak dwoje osób po rozmowach (rozmowach!), wymieniali się kontaktami, a co wynikło dalej już ich sprawa. ;) Adrianek dotąd zaprezentował: "witajcie moje niewolnice", "nie chce mi się nic czytać, ani nic wiedzieć, chce mi się mieć niewolnicę tylko" i inne kwiatki, a do Ciebie: "wyślij mi fotki na priv, to rozkaz" :D :D :D Przecież tu nie ma nic, po czym chciałoby się iść dalej, nic. Lepiej by zrobił, gdyby tylko zostawił wiadomość czego szuka, kontakt i się nie odzywał wcale. :) Może na priv wypada lepiej. Naprawdę musisz mieć w sobie wielkie pokłady życzliwości, szczerze podziwiam.:) Dyskusja zdaje się rzeczywiście zaczyna kręcić się w kółko, wszystko już powiedziane zostało, autor nic z tego dla siebie nie weźmie. Zobaczymy, jak się to dalej pokręci, zanim umrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zestaw małego sadysty? :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
musze zakupic taki zestaw :) choc rownie dobrze mozna zwiazac czymkolwiek a zlac pasem lub skakanka a buzie zakleic tasma jednak te profesjonalne narzedzia moim skromnym zdaniem wypadaja lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
i gdzie kotko lepij w pl czy w bl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
gosc11:34 Ojejku alez sie przejalem twoja opinia.. chyba sie potne albo zaloze wor pokutny. Przez twoj wpis zalamalem sie..chyba sam sobie zrobie lanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
a kajdanki najlepiej na odpuscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
tez najchetniej opuscil bym ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mogloby nas laczyc? Ja mam 40 lat, a on o ile pamiętam 25. Nie privuje tu z nikim, nie widze takiej potrzeby. Adrianowi dobrze zycze, bo sympatyczny chłopak, a jak będzie wygladalo jego zycie intymne, to jego sprawa. Wiec sama widzisz, ze wszelakie insynuacje forumowiczow, jakobym chciała zostać jego niewolnica, mogą mnie jedynie bawic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don adriano lopez dziś Adrianku, zapomiałeś dziś powitać swoje niewolnice;) Właśnie w tym problem chłopaczku, że niczym się że nie przejmujesz i nie wyciągasz żadnych wniosków, prosty jak budowa cepa się urodziłeś i prosty umrzesz. :) Nie jesteś dla mnie ani partnerem do jakiejkolwiek rozmowy, a w życiu (w życiu!!!) jakimkolwiek Panem. :D Ale może jakaś prostą jak drut, równą sobie, znajdziesz. :) x Poes, nie kpij z niego zbyt subtelnie, bo może się nie zorientować, miej litość.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
issaura dziś Wiec sama widzisz, ze wszelakie insynuacje forumowiczow, jakobym chciała zostać jego niewolnica, mogą mnie jedynie bawic, x Nie sugerowałam tego, wydaje mi się to być niemożliwe, nie tylko ze względu na wiek - po prostu nie ten poziom. On musi szukać kogoś mało rozgarniętego i pozbawionego jakiejkolwiek refleksji nad relacją, która będzie ich łączyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
issaura dziś Co mogloby nas laczyc? Ja mam 40 lat, a on o ile pamiętam 25. x Ma już 25 lat? Myślałam, że jest młodszy. To nie, naprawdę nie ma dla niego nadziei na rozwój.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego pasuja do siebie z want idealnie wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
gosc 11:52 A kim ty jestes ze masz czelnosc sie nade mna wywyzszac. Lubie czasem pozartowc ale powaznie tez pisze jednak trzeba miec jakis iloraz inteligencji zeby odroznic zart od powaznego pisania ktorego ewidentnie i zdecydowanie nie masz. W moim regionie mowia na takie jak ty w ten sposob: d**e mo wyzej niz sro. do issaury mam 23 lata wiec mnie nie postarzaj :D Ja jestem w stanie sobie to wyobrazic ze jestes moja poddana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don adriano lopez dziś gosc 11:52 A kim ty jestes ze masz czelnosc sie nade mna wywyzszac x No jak widzisz czelność mam.;) Nie pasuje paniątkowi? :P "Masterze"? :D I nie zasłaniaj się żartem, nieustannie trafiasz jak kulą w płot, robiąc z siebie regularnego idiotę, po czym robisz voltę i ratując swój tyłek, zasłaniasz się dowc**em :) Poćwicz rozkazy, może następnym razem jakaś przypadkowa i głupsza niż ustawia przewiduje wyśle Ci te fotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
mam nadzieje Issauro :D bo bedzie lanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smofik ;) 🖐️ Want to dobra dziewczyna, nie ryzykuj oddaniem jej w jego łapki, bo nie wiadomo co paniątko by jej zrobiło z tej głupoty i arogancji, to jak dać dziecku zapałki, szkoda dziewczyny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
12:07 nie wiem moze jestes niezaspokojona istad twoja nienawisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
moze i want jest dobra ale ja bym ja udoskonalil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don adriano lopez dziś 12:07 nie wiem moze jestes niezaspokojona istad twoja nienawisc x Strzelaj dalej, Lopez. ;) Ale fakt, ja długo szukałam, potykając się nieustannie o takich lopezów. :O Więc może rzeczywiście brak mi cierpliwości, widząc kolejnego takiego :O Issaura nie ma takich doświadczeń, bo tematem się tylko (chyba) interesuje hobbystycznie, więc ma cierpliwość jak do zarozumiałego dziecka. Mnie chyba rzeczywiście już jej brak, z uwagi na doświadczenia. Takich jak Ty jest pełno, a nawet gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida wyjazd stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
12:15 wedlug mnie to Ty jestes arogancka i zarozumiala. Dlaczego mnie krytykujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don adriano lopez dziś 12:15 wedlug mnie to Ty jestes arogancka i zarozumiala. Dlaczego mnie krytykujesz? x Już przestaję, zmęczyło mnie. Szanuj sobie, że Issaura tak sympatycznie do Ciebie podchodzi i z Tobą rozmawia, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
12:20 ch ci w d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:15 Tak jak Ty nie rozumiesz mojej zyczliwosci, tak ja nie jestem w stanie zrozumieć Twojej zlosliwosci. Nie jest wina Adriano, ze się poodzieralas szujakac pana. Zarzucasz mu brak inteligencji, a to Ty jemu ubliżasz i naśmiewasz się z niego. Co Ci to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
Co tam Issaura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×