Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Gość don adriano lopez
moze gecja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
moze grecja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
jakas podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
mam estonia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
south africa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
UK ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielski w poludniowej afryce nie jest odmiana tegoz jezyka ;) ale dobrze wrociles do europy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
issaura dziś Kotka, Adriano podchodzi do tego z dystansem, ja mam do tego jeszcze większy dystans. Mysle, ze wielu tu tego brakuje i stad te nic nie wnoszące dyskusje. x Issauro i na tym właśnie polega różnica między "prześmiewcami" a Tobą i autorem. Osobiście uważam, że dyskusja zawsze coś wnosi. A że autorowi nie przynosi nic, to wynika po prostu z jego arogancji i krzyżyk mu na drogę. :) A w kwestii bdsm bez dyskusji w ogóle się nie obejdzie, bo tu się ścierają takie siły, że matko święta. :D Już tu powiedziałam: jeśli ktoś chce się bawić, niech sobie kupi kajdanki i bawi się, nikt mu nie zabrania, jeśli nie chce mu się "grzebać głębiej". Ale bez "pogrzebania" masterem nie będzie, no i tyle. Lopezowi się nie chce, Tobie się nie chce i gitara. A ktoś inny ma prawo to komentować. Odnośnie tekstu, że "prześmiewcy" mają na temat wiedzę nie większą niż autor to... jakby to powiedzieć, może najprościej: mylisz się.;) Miłej soboty i ponownie życzenia pokory serdeczne, w bdsm to się bardzo przydaje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze coś jako kropka nad "i". Uległe naprawdę też czytają to forum, czasem szukają Pana. I naprawdę, naprawdę nie bez powodu żadna się do autora nie odezwała z jakimś potencjalnym zamiarem. Żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, przepraszam Issauro, Ciebie nie policzyłam.:P A pasowalibyście z autorem, macie taką same podejście (Ty to nazywasz dystansem, ja płycizną), miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
juz wiem Irlandia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
arystotelesow i sokratesow tutaj nie brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
gosciu drogi bo ja po prostu jestem taki niepokorny bed boj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adrianku a zachciało Ci się przez te kilka stron zastanowić czego chce druga strona, ta niewolnica? czego szuka? z tego co tu widzę, nic Ci się czytać nie chciało i w ogóle zero czegokolwiek, choćby jak sprawę widzą z drugiej strony, ale chłopięce fantazje masz takie że głowa mała, wykraczające nawet poza tradycyjne takie układy, bo Ci się marzy zdaje się niewolnica we wszelkich aspektach życia. Fantazja dobra rzecz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.57 nie czepiaj się już, napisałaś to co już było tu pisane :) Adrian pozbędziesz tu trochę dłużej - spokorniejesz, ułożysz się. Może zasłużysz na ładną obrożę ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*pobędziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie się nie rozumiemy, mam dystans do tematu, do tego forum i jego uzytkownikow, a największy do ich opinii. Nie widze tez potrzeby, mowic tu o swoich odczuciach i doświadczeniach. Tylko jeden mezczyzna zainteresowal mnie pod tym względem i mysle, ze drugi się taki nie znajdzie, zresztą nawet tego nie chce. Każdy czuje potrzebe w sobie, wie co go kreci i czego chce. Poza tym bez względu na upodobania seksualne, miedzy dwojgiem ludzi może powstać cos niesamowitego, o czego istnieniu większość nie ma pojęcia. Wiec nie robmy z siebie ekspertow, bo każdy może odczuwać inaczej. Na szczęście nie wszystkie komentarze, sa tak przemadrzale. Pozdrawiam i miłego dnia zycze, oraz więcej pokory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irlandia pomimo wiekowych walk o niezaleznosci i niepodleglosc, dopiero na poczatku XX w wywalczyla jakas tam suwerennosc. a ja mowilam o panstwie powstalym po porazce napoleona pod waterloo i po kongresie wiedenskim. ale dopiero 4/10/1830 roku ogloszono proklamacje niepodleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
szwajcaria? wybacz ze strzelam ale nie chce mi sie szukac w necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
gosc 11:02 obroze to moge Tobie zalozyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
a jednak Belgia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
obroze kajdanki i knebel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×