Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Gość gość
zalozyl se chlopak temat i se pisze a wam co do tego? zalozcie sobie "prawdziwe" tematy ;) i starajcie utrzymac dobry klimat jak wam przyjda takie hieny jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo powszechnie wypowiadane zdanie to "bedziesz moja suka", a powinno brzmiec " chce byc twoja suka". mala roznica a jakze wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zalozyl se chlopak temat i se pisze a wam co do tego? zalozcie sobie "prawdziwe" tematy oczko.gif i starajcie utrzymac dobry klimat jak wam przyjda takie hieny jak wy x Chyba drogę zgubiłeś gościu i coś Ci się mocno, ale to mocno pomyliło.:O To jest publiczne FORUM tematyczne, służy wymianie OPINII. Opinia to nie hejt. Temat mnie interesuje, bo jest z moich doświadczeń i sobie będę dyskutować. Tyle nam do tego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka nie jest z "branży", ale rozumie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym byc choc raz niewolnica swego pana, jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ktoś tu mnie za jęzor ciągnie :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ciągnę już. :) Po prostu też mnie sprawa ciekawi, więc inna osoba z tych klimatów szukająca odpowiedzi, mnie ciekawi również. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra :) Szukałam informacji na temat dominacji kobiet ale bardzo proszę tylko nie jakieś idiotyzmy pisane głównie przez facetów :) Nie ma, Kocia może Ty coś podpowiesz skoro temat Cię interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To niestety nie bardzo pomogę, bo jestem z innej strony smyczy, jak to ładnie powiedziała kotka.;) Ale ciekawa byłabym też drugiej strony, choć na pewno nie w praktyce, bo to nie ja. Ale poczytać drugi punkt widzenia chętnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama do końca nie wiem, wiem czego nie szukam. Nie szukam męskich fantazji, mam nadzieję, że mnie rozumiesz Poes. Poważnego podejścia - nie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudny temat... nie tylko z punktu widzenia "genetyki" ale i spolecznego i zachowan spolecznych. bardzo trudno znalezc takiego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poważnego podejścia - nie zabawy. 1 Dobrze Cię rozumiem, bo też tego szukałam, choć od drugiej strony. Nie jest łatwo znaleźć. Więcej zdecydowanie jest Lopezów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ale dobre i to, że Ktoś mnie rozumie bo zazwyczaj tak nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Poes to nie ulegli :O To smrki albo tacy co realizują swoje fantazje ;) Nie tego szukam :) Zapewne nie znajdę ale jestem na etapie zgłębiania tematu. Więc chętnie rozmawiam poszerzając swą wiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotko, ten co się tu kiedyś namiętnie ogłaszał nie był poważny, tylko raczej poważnie zaburzony. :O Podejrzewam, że jest właśnie jeszcze trudniej znaleźć, niż uległej znaleźć Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj chyba nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mowilam, ze to bardzo trudno, ze wzgledu na "genetyczne zaprogramowanie" i na opinie publiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zbyt szybko przeczytałam ;) Tak, masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w ogóle jeśli się szuka tego "czegoś", czegoś więcej niż właśnie tylko prostych męskich fantazji, to jest naprawdę niełatwo. Ale można. To taki akcent pozytywny na koniec. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękuję Poes ;) To wciąż powijaki ale chciałabym to zrozumieć. Może kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I tego się trzymajmy ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc, przynajmniej dzięki Lopezowi i jego temacikowi sobie pogadałyśmy chwilę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt i pewnie tego nie doceni :p Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×