Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość budowniczyniczego

Przekwalifikowanie się bez studiów?

Polecane posty

Gość budowniczyniczego

Witam, Jestem inżynierem budowy, skończyłem magisterkę. Studia budownictwa - bardzo pracochłonne, praktycznie 5 lat wyjęte z życia. Realia na przestrzeni tych 5 lat w zawodzie bardzo się zmieniły, od godzin pracy po płace i zarobki. Niestety na gorsze. Chciałbym spróbować czegoś innego, przekwalifikować się i stąd moje pytanie: czy warto i czy w ogóle muszę studiować drugi kierunek by podjąć się innego zawodu technicznego? Studia kosztowały mnie bardzo dużo zdrowia i czasu, a przy tym nabyłem bardzo mało praktycznej wiedzy. Obawiam się pochopnej decyzji i utratę kolejnych lat życia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie musisz się przekwalifikowywać. Wystarczy, że wybierzesz dziedzinę, która jakoś łączy się budownictwem. Mój kolega też skończył budownictwo, ale zawsze chciał mieć własną firmę, którą mógłby zarządzać. Poszedł na kursy zarządzania projektami i teraz prowadzi własną działalność budowlaną i deweloperską. Na tej stronie: http://pm2pm.pl/szkolenia/ znajdziesz więcej szczegółów. W razie pytań - pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWKropcce
No skoro jest kiepsko z pracą w budownictwie, to wynika dla mnie, że firmy związane z budownictwem też mają ciężkie czasy. Czy z moim myśleniem jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×