Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odrzucić staż z PUP?

Polecane posty

Gość gość
Jakby to było takie proste, to każdy mówiłby że praca czy staż niezgodne z jego wykształceniem, kwalifikacjami, za mało płatne, za daleko i ciągnął ubezpieczenie i zasiłek. To jest urząd! Jak chcesz sobie wybrzydzać to kup sobie jakąś gazetę z dodatkiem praca i tam wybrzydzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 2015.07.09 >>>zabijaja sie o takie g*******e prace bo sami rozpuscili pracodawców! Sory ale te 1280 nie jest warte wstawania o 6 rano ,tyle z powodzeniem będac ogarniętym można czarno zarobić w dogodnych godzinach i bez palanta nad łbem co na ciebie sra bo jest pociotkiem prezesa<<< x Nie krytykuję pracy na czarno, bo jest to PRACA. x Krytykuję WYŁUDZANIE nienależnych zasiłków, bo jest to zwykła KRADZIEŻ. x nie pobieram zasiłku , jedyne do czego jest mi potrzebny pup ,to ubezpieczenie. Odpowiedz mi szczerze czy pracowałbyś na kogoś za 1200 zł ,czy wolałbyś zarobić te same pieniadze bez stresu,wstawania, mobingu i uciążliwych dojazdów? byłbys tak szlachetny i zrezygnował z ubezpieczenia z pupie opłacajac sobie samemu za 400 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nie pobieram zasiłku , jedyne do czego jest mi potrzebny pup ,to ubezpieczenie<<< x za które płacę ja i inni podatnicy. Twoje ubezpieczenie zdrowotne WPŁACA za Ciebie państwo, z zabranych nam podatków. x >>>byłbys tak szlachetny i zrezygnował z ubezpieczenia z pupie opłacajac sobie samemu za 400 zł?<<< x Kiedyś byłem na tyle UCZCIWY, że moja żona nie odbierała swojego zasiłku dla bezrobotnych, bo czasami pomagała mi w mojej działalności gospodarczej. Mieszkaliśmy wtedy w wynajmowanym pokoju, więc raczej za dużo pieniędzy nie mieliśmy. Dla każdego słowo UCZCIWOŚĆ oznacza coś innego :(. x Ps. Ty nawet nie raczyłaś nigdy sprawdzić: ile wynosi dobrowolna składka na ubezpieczenie zdrowotne, dlatego piszesz bzdury o 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zastanawiałam się co tu zrobić bo dostałam 2 oferty stażu, dodam ze mieszkam 30 km od miasta w ktorym mam pup, ich nie interesuje to gdzie ktos mieszka. Ale miałam wybór albo pójść na staż i spędzać na dojazdach ok 2h albo isc na staz do McDonalda, sorry ale podziękowałam. Staż ma jakikolwiek sens jezeli człowiek może sie czegos nauczyć badz rozwinąć. A oni po prostu na wszystkie sposoby chca sie pozbyc "obciążenia". Moja mama ktora od wielu lat jest chora bez renty ani żadnych orzeczeń chodzila do pup na kazda wizytę ok 18 lat w ciagu tego czasu dostala 2 oferty pracy pani do sprzątania, z zaznaczeniem o komunikatywnym angielskim, a teraz będąc na wizycie została odeslana do biura pośrednictwa pracy, bo juz byla zbyt dużym obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zaproponowali staż w lichwiarskim parabanku! Odmówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne 365,97, łał nie jest to prawie 400,00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne 365,97<<< x Czyli co miesiąc WYŁUDZASZ 365,97, które pracujący ludzie (nawet ci na najniższej krajowej i na śmieciówkach) muszą za Ciebie wpłacić. x W pełni na miano ZŁODZIEJA zasługujesz :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od 5 albo 6 lat żyję bez ubezpieczenia, z początku było tak dziwnie, ale z czasem się człowiek przyzwyczaja. Pociesza mnie myśl, że ludzie mają ubezpieczenie a i tak umierają na raka bo nie ma pieniędzy na ich leczenie albo operacja za rok :) w ogóle z tymi ubezpieczeniami to są niezłe jaja. No bo jak to jest, że ktoś nie pracuje, ale ma małżonka i małżonek (który ma pracę) go weźmie pod swoje ubezpieczenie, mimo że ta osoba żadnych składek za siebie nie płaci, sam fakt posiadania męża/żony uprawnia do ubezpieczenia. A ktoś inny nie ma małżonka i nie ma ubezpieczenia. Chore to jest i niesprawiedliwe. Bo skoro i jedno i drugie nie pracuje, nie płaci składek, to czemu ta osoba która ma małżonka ma ubezpieczenie, a ta która nie ma, nie ma prawa do opieki medycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio mój drogi :) ale tego że kryminaliści, mordercy, pedofile mają z TWOICH pieniędzy darmowe ubezpieczenie zdrowotne, ba nawet psychologa, zajęcia plastyczne i w ogóle luksusy w więzieniach to tego już nie widzisz co? To ci nie przeszkadza tak? Ale że zwykły człowiek, który nikogo nie zamordował, nie okradł, nie ma prawa do opieki medycznej bo pracuje na umowę o dzieło i cos mu sie stanie i potrzebuje pomocy lekarskiej, to on jest wg ciebie złodziejem tak? ;) Tego że posłowie z TWOICH pieniędzy kradną, opłacają sobie kolacyjki, zamawiają prostytutki, swoim dzieciom załatwiają posadki za 10 tys mimo że te dzieci nic nie umieją, to tego też nie widzisz co? ty widzisz tylko że ci najbiedniejsi w trudnej sytuacji życiowej cię okradają i to są złodzieje tak? Bo nie mają godnej pracy i nie stać ich na ubezpieczenie? jesteś tak żałosnym debilem, że aż szkoda czasu na czytanie twoich rzygowin. I żal mi twojej żony, mam nadzieję że od\byt jej jeszcze nie wypada po sexie analnym, którego jesteś zwolennikiem. Widać że to g0\0wno, którym tak lubisz się bawić, ostro uderzyło ci do głowy, bo straciłeś całkowicie kontakt z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio mój drogi ale tego że kryminaliści, mordercy, pedofile mają z TWOICH pieniędzy darmowe ubezpieczenie zdrowotne, ba nawet psychologa, zajęcia plastyczne i w ogóle luksusy w więzieniach to tego już nie widzisz co?<<< x Widzę. A czy to zmienia fakt, że ktoś zabierający moje pieniądze JEST ZŁODZIEJEM? x >>>Ale że zwykły człowiek, który nikogo nie zamordował, nie okradł, nie ma prawa do opieki medycznej bo pracuje na umowę o dzieło i cos mu sie stanie i potrzebuje pomocy lekarskiej, to on jest wg ciebie złodziejem tak?<<< x Tak, bo wyłudza nianależne mu świadczenia. Ja z powodu choroby, nie mogę wykonywać pracy, ale przez takich OSZUSTÓW, jak ten WYŁUDZACZ, nie mam dostępu do lekarza, ani badań, ZA KTÓREGO SAM PŁACĘ SKŁADKI. Przez niewykonanie badań nie mam możliwości oficjalnego potwierdzenia swojego stanu zdrowia i uzyskania należnych mi świadczeń. Mówiąc prościej: tacy wyłudzacze powodują obecną sytuację w służbie zdrowia. Gdy zaczynałem leczyć kręgosłup, dowiedziałem się, że spośród osób, które czekają na te same świadczenia tylko jedna na 4 sama opłaca za siebie składki, a wszystkie uzyskują dochody. Tego żaden system opieki nie wytrzyma. Dlatego tacy ZŁODZIEJE, kradną pośrednio moje zdrowie i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Tego że posłowie z TWOICH pieniędzy kradną, opłacają sobie kolacyjki, zamawiają prostytutki, swoim dzieciom załatwiają posadki za 10 tys mimo że te dzieci nic nie umieją, to tego też nie widzisz co? ty widzisz tylko że ci najbiedniejsi w trudnej sytuacji życiowej cię okradają i to są złodzieje tak?<<< x Po pierwsze ZDROWA, młoda osoba nie jest w trudniejszej sytuacji ode mnie, x a po drugie: urzędasy, którym tak zazdrościsz, płacą co miesiąc po nawet kilka tysięcy zł składki na ubezpieczenie zdrowotne, więc oni mi dostępu do lekarza nie blokują (zresztą i tak korzystają z płatnej opieki zdrowotnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walka z wyzyskiem

Najprostsza metoda to meldunek czasowy na 3 miesiące w miejscu gdzie jest PUP. Wtedy brak możliwości wysłania na staż, gdyż okres odbywania stażu jest dłuższy od okresu zameldowania.
A jak masz meldunek stały w danym miejscu to się wymelduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×