Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy obgadujecie swoich mężów?

Polecane posty

Gość gość

Pytam z ciekawosci,mam kolezanke która jest męzatka 6 lat i strasznie męza obgaduje a chłopak naprawde fajny,sympatyczny,pracowity.Też jestem męzatką ale nie obgaduje męża po znajomych. Mój maz też sie dziwi swoim kolegą ze mają zony i tylko gadaja do innych a jaka ona do d**y,ze go denerwuje,mój mówi ze to brak szacunku do małzonka,i ze nawet gdybym go wkurzyła to nie ma zamiaru nikomu o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam męża, ale o swoim narzeczonym rozmawiam ze znajomymi i przyjaciółmi. Obgaduję go tylko i wyłącznie do jego sióstr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu Autorka do rodziny to co innego,ale do znajomych w pracy to troche przesada:/ Zaraz sie rozniesie,beda gadac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, czasami z jedną przyjaciółką (ale też do pewnych granic i np. o problemach w łóżku bym nie opowiadała, chociaż o seksie czasem rozmawiamy) i... z teściową. Ale tylko kiedy sama da znać że o czymś wie, coś zauważyła i sygnalizuje że można pogadać. Czasami się tylko wyżalam, czasami szukam porady, w końcu zna go dłużej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KolegOM. Rozmawiam czasami z przyjaciółką i z siostrą, ale raczej nie obgaduję, tylko o czymś zabawnym opowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×