Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gosciowa, następny temat Wam skasowali...

Polecane posty

Gość gość
Karolinka, wiecej wiary w siebie ;-) ja cały czas czekam kiedy tu zaiskrzy miedzy Wami :-D pamietasz, jaka moja misja? Chce tańczyć na weselisku ;-) puść oczko do Mariuszka i bierz sie za niego bo coś czuje że coś nieśmiały :-D dużo gadać mało robić, skad my to znamy ;-) faceci.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zamknie się z Tobą na kluczyk to tylko popatrze.. przez dziurke, czy aby sprawny...;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu sie tnie.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Zaiskrzy...jak ty akurat zajęta będziesz:D:D:D a wesela nie będzie!!! Jeden wieczór mnie nie było, a on ciebie do sypialni, a drugiej fotę dedykuje, tą samą którą wcześniej mi...przyznaję że w gadaniu to on niezły:D ja aż tak zdesperowana jednak nie jestem i braku lojalności nie wybaczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Co do oczka...to ja już dużo większy krok zrobiłam a tam...hm szok:D pierwszy raz ktoś mi odmówił:) zmykam na obiad u mamusi:D do miłego później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt..... Mariuszek niestaly w uczuciach :-( taki motylek beztroski. . :-D młody jest... trzeba mu wybaczyć ;-) myślisz ze jak sie usune będzie bardziej ... no wiesz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Jeszcze raz miłego! :-D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Myślę że nie:D i nie usuwaj się bo: po pierwsze on tego nie chce i ja w sumie tez:) fajnie się gada...a po drugie to nie roszczę sobie do niego już żadnych praw (co prawda nigdy ich nie miałam:)) ale teraz skoro zaręczyny zerwane... :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Już jestem ;) Karolina jaki meczyk ? I wcale Ci nie odmówiłem ! :P Gdybyśmy mieszkali blisko siebie to pewnie już dziś bym Cię zaprosił Cię gdzieś ;) Najpóźniej za tydzień kotku. A na obiad co zjadłaś ? :D Marta. "Nie mogłam dłużej pisac bo ... sie domyśl". Haha :D:D Że niby całą noc tak ? :D:D Jasneeee :D A tak poza tym to jestem śmiały właśnie :P. To Ty byłabyś nieśmiała przy mnie :D Kiedyś taka byłaś, wróciłoby to :P Przez dziurkę mogłabyś popatrzec :D Fajnie by było :D "Fakt..... Mariuszek niestaly w uczuciach smutas.gif taki motylek beztroski. . smiech.gif młody jest... trzeba mu wybaczyć oczko.gif myślisz ze jak sie usune będzie bardziej ... no wiesz? oczko.gif" Nie masz prawa się usunąc ! ;) Jak się usuniesz to nie zatańczysz z panem młodym na weselu i się nie upijesz. No i druga kwestia. Mariuszek nie jestem motylkiem beztroskim ! :( Jestem bardziej stały w uczuciach niż 90% innych facetów. Tak naprawdę to w życiu bym nie zdradził swojej wybranki ! Chyba jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się abym to ja rozpoczął jakiś konflikt w jakiejkolwiek sprawie ( nie mam na myśli jakiegoś droczenia się ). Gdy ktoś dla mnie jest w porząku to wynagradzam to po stokroc. Jeśli nie to urywam znajomośc i nie bawię się w jakieś głupie gierki, rewanże, zemsty i inną dziecinadę. Gdybym natomiast zdradził jako pierwszy to na 100% przyznałbym się do tego i dałbym wybór dziewczynie. Inaczej sumienie by mnie zagryzło no i jak tu w oczy spojrzec ... Może po części też dlatego nie chcę się angażowac w poważniejszą znajomośc z Karoliną. Wczoraj nasza rozmowa uświadomiła mi, że chyba jeszcze do tego nie dojrzałem. Może muszę nadrobic to co mi przeszło koło nosa, wyszalec się ... Kiedyś tego nie chciałem bo szkoda mi było dziewczyn, które mogłyby przeze mnie cierpiec. Mogłem je podrywac, z resztą one same mnie podrywały. Ale po co ? Serducho nic nie czuło to po co ? Dobrze, że mam tyle na głowie bo przynajmniej nie jest mi tak smutno samemu. Nie mam czasu myślec o tym czego mi brakuje. Kiedyś jednak się doczekam i przyjdzie czas na wielką miłośc. Tego jestem pewny. To jedyne o co proszę Boga. W tej właśnie intencji poszedłem na pielgrzymkę kilka lat temu. W sumie nie wiem po co ja to piszę. Taka chwila słabości ehhh ... ;) No bez sensu ale teraz to mi szkoda kasowac :D:D W razie czego to i tak mnie nie znasz :D No i mogłabyś w końcu przyznac się ile masz wzrostu ! :P Lecę się wykąpac bo cały spocony jestem po meczu. Jeszcze tylko coś zjem najpierw bo głodny jestem jak wilk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Hm, dlaczego niechęć w angażowanie się w coś ze mną jest podpięta bądź powiązana ze zdradą??? :D co do meczyka to siatkówka w warunkach bardziej plażowych to była:) jeszcze trochę się pobujam i wracam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina, wiesz jak to bywa :P Pogada się chwilę a później traci się kontrolę :D Tu na kafe dużo dziewczyn pisze : "zdradziłam, samo z siebie to wyszło, co ja mam teraz zrobic" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Nie wiem...mi tam się stracić kontroli jeszcze nie zdarzyło:) czyli to się wiąże z ewentualną zdradą z mojej strony?:D super zrobiłam wrażenie:D to co przeczytałam w tym długim poście, jakoś kłóci się z moim wyobrażeniem takiego chłopaka...bo w jakim celu wstawiasz tu takie foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
W końcu pada to pytanie ! :D Kluczowe. Po co ? Bo to forum i mogę robic to co chcę. Byłem ciekawy jaka będzie reakcja na krzaki :P A tak poza tym to chyba każdy z nas ma w sobie coś szalonego. Ludzie są prawnikami po to by skakac na bungee, są policjantami a sami łamią przepisy, chodzą do kościoła a w nocy umawiają się na zbiorowy seks. To chyba wszystko emocje. One nas kształtują w danej chwili. Ja kiedy muszę byc poważny to jestem a kiedy nie to mogę ze wszystkiego żartowac. Znowu niechcący się rozpisuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina a Ty dużo jesteś starsza ode mnie ? Oczywiście wiem, że o wiek kobiet się nie pyta ale ... to tyczy się raczej bezpośredniej rozmowy w 4 oczy. Skoro się nie widzimy to skąd mam wiedziec czy jesteś nastolatką czy ryczącą 40-stką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Zaspokoiłeś swoją ciekawość? Nie widziałeś mnie bo sam z tego zrezygnowałeś...spróbuj odgadnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
No ja wiem, wyślesz mi na e-maila zdjęcie. Ale i tak wieku znał nie będę :D Poza tym wsadzisz mnie na minę i wyślesz mi zdjęcie z bierzmowania :D Karolina. Jeśli zrobisz teraz foto z kartką w ręku : "Mariusz" to ja też zrobię Ci niespodziankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Gdzie ja teraz takie wyszperam:D strzel raz, bo ciekawa jestem. Później się przyznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Ale i tak zdjęcie nie ma dla mnie wielkiego znaczenia. Chciałbym tylko spojrzec Ci tak głęboko w oczy. Wtedy już ja bym wszystko wiedział :P Wydajesz się byc dziewczyną ponadprzeciętną i dlatego tak chętnie z Tobą piszę. Ja naprawdę o Tobie i o Marcie myślę w ciągu dnia w wolnych chwilach :D Przyzwyczaiłem się do Was i przyjąłbym Was do siebie pod dach :D:D Haha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina. Gdybym miał oceniac Twój wiek na podstawie Twojej dojrzałości emocjonalnej to dałbym Ci 26 lat. Intuicja podpowiada mi jednak, że będzie to 24 ( tak jak ja ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Aż się zarumieniłam...chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
27 skończę niedługo, ale to tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Oooo 27 powiadasz. Ale jeszcze 26 ;) Można uznac, żę trafiłem :P Zgadujemy ile ma Marta ? Ja daję Jej 31. Karolina a jak układa Ci się związek z chłopakiem ? Zwierz mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Trafiłeś...niezły w zgadywanki jesteś. Ja tobie bym dała koło 30stki:D Marcie hm 29:) nie mam chłopaka więc nie za bardzo jest o czym pisać...poza tym powtarzam że to nie miejsce na zwierzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
No jak to nie masz chłopaka ? Masz. Pisałaś już wcześniej o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Tak co do Marty to jeżeli dobrze myślę to całkiem możliwe, że ma równe 30. Na tym drugim skasowanym temacie ktoś skomentował a raczej pojechał po moich krzakach niechcący zdradzając swój wiek "mówię ci to jako 30-letnia kobieta" ... :D Karolina a skąd dokładnie jesteś ? Ja z Powiśla. Kurcze no. Jutro wracam do obowiązków i nie wiem czy znajdę czas na kafeterię. Trochę szkoda by było gdybyśmy tak poszli każde w swoją stronę. Łączy nas trochę pokrewieństwo dusz ;) Opowiesz mi troszkę o tym swoim "drugim" życiu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Zacytuj, kiedy i gdzie wspomniałam o chłopaku swoim??? No to prawie byśmy trafili w jej wiek:D ja na mailu jestem dostępniejsza bo i w pracy mam możliwość pisania. Nie chcę tu wszystkiego zdradzać, ale pisałam że dzieli nas lekko ponad 100km:) o życiu poza kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
NIeeee Karolina :D O tym życiu za, które dziękowałaś na pielgrzymce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Nie pisałaś, że masz ale 2 razy próbowałem sam sprawdzic czy masz i napisałem, że masz a Ty nie zaprzeczyłaś więc uznałem, że masz :P No ale jak nie masz to ufam Ci ;) Nie chciałbym się dostac między młotek a kowadło albo byc tylko zwykłą zabawką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
To drugie, to to obecne:) to bardzo osobiste i serio nie mam ochoty, żeby całe forum to czytało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Tylko, że ja nie wiem czy warto. Kurcze no :( Ogólnie to mógłbym Ci za mało czasu poświęcac. Karolina chodź się przytulimy :D Tak mocno i nie będziemy puszczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×