Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gosciowa, następny temat Wam skasowali...

Polecane posty

Gość horse24
Marta :D Ty ciągle o jednym :D Nie no super :D Rozejrzyj się wśród swoich koleżanek i załatw mi taką samą jak Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
A psiaki śpią ? Też trochę stresa przeszły :( A po czym się piesek rozchorował ? Co mu się właściwie stało takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wskoczyć Ci na kolanka? :-D żebyś mnie przytulił? A co z gościową? Oooj Ty brzydalu niestały :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
No Ona siedzi u swojego chłopaka na kolankach na imprezie :( Chcę żeby była zazdrosna :P To chodź siadaj, wygodne mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U chłopaka na kolankach siedzi? A skad wiesz urwisie? Może w tym czasie myśli o Tobie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Nie myśli o mnie bo tak to by zwiała z imprezy i tu by przyszła :D:D Marta siadasz ? ;) No chodź bo tak Cię pragnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa koleżanka nam zginęła..? :-( wystraszyłeś Ją Mariuszek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Mąż już Ci nie przeszkadza, pieski śpią. Odstresuj się :D Ładnie pachnę :P Jak nie usiądziesz to sobie wezmę misia i misio będzie siedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaa :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
No właśnie co z Karoliną ? Nawet nic nie wypiła i odpadła :D Karolina poszła się kąpac. Ciekawe czy zgadłem :P Mogłem Ją szybko wypytac o gosciowę :P Ciekawe co by sypała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Twoich podrywach w życiu nie uwierze że jesteś prawiczkiem :-D :-D :-D nawet po butelce wina :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Marta Taaaaak :D No w końcu :D I co ? Mówiłem, że wygodne mam kolana. Trochę w nich wody może dlatego :P Misio musi obejśc się smakiem :P Masz łaskotki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Jestem, poważnie Ci mówię :D No w sumie to sam nie wiem czemu. Nie jestem jakiś tam brzydki. TRochę wzrostu mi brakuje, mam 175 cm. To spora wada ale sporo chłopaków takich jest. A to, że tak wyszło to wiele rzeczy o tym zdecydowało. Jako nastolatek byłem strasznym romantykiem. W dzieciństwie ciągle telenowele oglądałem i to przez to. MOże dlatego nie miałem odwagi brac co jest tylko czekałem sobie na księżniczkę. Gdy miałem 20 lat to nie miałem czasu bo studia i praca. W międzyczasie tak zacząłem książki czytac jak głupi. Nie można było mnie oderwac. Teraz od 8 miesięcy wziąłem się za siłownię. No nie mam czasu na dziewczyny. Ale dla Ciebie zawsze znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czaruś ;-) znasz to słowo? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Cezarego tylko znam :P Pazurę :D No swego czasu bardzo go lubiłem i ceniłem jako aktora. Ostatnio rozmienił się na drobne gdy wziął się za zabawę ale może tak chciał ;) No ale można się od Niego uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost nie jest istotny... Tom Cruz i Nicole Kidman na ten przykład Nie masz sie czym przejmować ;-) w sumie mnie zawsze podrywali mniejsi... serio! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz wysokie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Marta, chodź do sypialni :D NIe no przepraszam Cię ale z rana sobie ulżyłem a od tamtego czasu nic i mnie nosi :D Głupieję :D Rozładowac się nie mogę bo piszemy i nie chcę abyś czekała :( A masz buziaka ;) Złapałaś ? ;) Buziak poleciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mysle że nie :-D zniecheciłam? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Noooo a wysoka jesteś ? :D Poważnie ? :D Super ! Wysokie zawsze pewniejsze siebie są zauważyłem ;) Ile masz wzrostu Marta ? ;) Jeśli jesteś teraz w mini to idziemy do sypialni a jeśli nie jesteś to ją załóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Zachęciłaś :D Zaraz go wyjmę i zacznę się nim bawic chyba :D Haha :D:D Marta a blondynka czy brunetka ? Tak tylko pytam bo to niewielkie ma dla mnie w sumie znaczenie :P Ja ciemny blondyn jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
A Twoim zdaniem koniecznie muszę go ogolic ? :D http: //pokaz ywark a.pl/lnl gpn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mini mam teraz wskoczyć? :-D Ok.... założyłam :-D :-D :-D Jesteś niemożliwy. Podrywacz pierwsza klasa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Zaznacz cały link, kopiuj i wklej. Nie trzeba przepisywac :P No bo to jest cos czego nie wiem. Podobno jest tak że jak są włosy to bardziej podnieca to kobietę niż wygolony. A Ty co powiesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Marta to idziemy się kochac :D A ile masz wzrostu ? ;) Pozwól, że buciki Ci schowam :D Oooo skarpetki nosisz :D Też Ci schowam :P Mmmmm ładnie pachniesz ;) Musimy byc ostrożni aby męża nie obudzic bo w trójkącie to ja nie chcę :D Dla Ciebie to może i lepiej by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co powiem bo juz Ci nie raz mowiłam :-D a zdjecia nie skopiuje bo znowu z telefonu pisze... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina. Wytrzeźwiałaś już ? :D Haha :D:D Marta, Karolina nas usłyszała. Było tak nie ryczec przecież jeszcze nie zacząłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:30 To akurat nie było śmieszne. Ale skoro Cie to bawi.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Nie wiem czy mogę tu o tym co ja... :D po kolei...dobrze śpi się po seksie np:) o wiek mnie pytasz?:D prawik, który na dwa fronty haha już wierzę też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×