Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gosciowa, następny temat Wam skasowali...

Polecane posty

Gość horse24
Nie wolno miec tajemnic przede mną :P Jak mi nie powiesz to i tak nie dam Ci spokoju misiu :D Może to świnka morska ? Albo konik na biegunach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wszystkim po trochu:, nieśmiała, romantyczna, troche "chłopczyca" ale dziewczęca.. kiedy trzeba było twarda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
ej co jest ? Nie ma wypowiedzi z 23:10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Marta, dawałaś radę :P Fajna babka z Ciebie. Taką jak Ty sobie znajdę :D Przez te 2 dni jak wszedłem tu na kafe to właśnie sobie uświadamiam, że brakuje mi dziewczyny :( A tak to żyłem sobie swoim życiem i było dobrze. A wystarczy na fajne dziewczyny trafic i człowiek rozumie, że dobrze by było miec kogoś takiego przy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tnie sie strasznie... czyżby wiele osób nas czytało ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Nieśmiała :D Ty ? :D Kłamczuch :P Tak specjalnie udawałaś taką nieśmiałą aby byc bardziej urocza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Nooo ... w TV o nas mówią ;) Jeszcze prezydentem zostanę a Ty pierwszą damą :P Ale, że nie przeszkadzają nam to jest dopiero cyrk na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariusz, miło mi to słyszeć.. :-) wierze że znajdziesz, lepszą ode mnie! Młody, inteligentny... wszystko przed Tobą kochany :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooooo :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
To, że młody to raczej mie nie pomaga :( Dziewczyny chyba wolą takich koło 30-tki, którzy są już dorobieni, nie mieszkają z rodzicami itd ... Przynajmniej jeśli mówimy o poważnych związkach. A tak w ogóle to ja też wolę starsze. Jakoś tak bardziej mnie kręcą :D I to już od ładnych paru lat. Kiedyś podobała mi się moja wychowawczyni w liceum :D Miała koło 40 lat. Jezuuu ;) Specjalnie lepiej uczyłem się jej przedmiotów aby bardziej mnie lubiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
A gdybym ja przeszkodziła chwilkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Cooooo ? :D:D:D Tak było, wiem o tym :P Mnie to zawsze ujmowało gdy dziewczyna lekko się peszyła :P Wtedy żadne ciastko tak nie smakuje jak ona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Ooooo żona1988, witamy Cię :D Siadaj z nami. Wino pijemy :D Kurcze aż w szoku jestem ! :D Nigdy bym nie przypuszczał, że ktoś tu jeszcze jest :D Haha :D Jaki ten świat mały ;) Przedstaw się nam żebyśmy wiedzieli jak się do Ciebie zwracac ;) Ja jestem Mariusz i piję wino z Martą a Karolina jest na imprezie z jakimiś innymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Dziękuję, chętnie...winko półsłodkie najlepiej różowe:) tamtą trochę znam, o ile ona to ona, a ja też Karolina, tak się składa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina a co wiesz o Marcie ? :D Syp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy :-D i zapraszamy do rozmowy :-D ja lekko wysiadam bo ... mam powody ;-) ale zawsze cieszy, gdy ktoś się dołączy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Czy to o Karolinie pisałaś bo tak w sumie to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
No akurat nie Martę miałam na myśli:) ale sypać nie będę bo nie czytałam całej rozmowy:) Marta a po czym wysiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Marta jak to wysiadasz :( Chodź do mnie tu bliżej na kolana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina a znałaś nas z wcześniejszych 2 tematów ? Bo ten temat to jest taki, że nie przykuwa uwagi "Gosciowa, nastepny temat Wam skasowali...". I nie wiadomo o czym tu jest :D Ja bym w życiu na taki temat nie wszedł gdy już obserwuję inne tematy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winko za bardzo działa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
A ... jeszcze jedno. Karolina a długo tu siedziałaś zanim się odezwałaś do nas ? :D Bo to tak śmiesznie wyszło, że Marta zasugerowała że ktoś tu nas podgląda i za chwilę cyk ... wyskakuje Karolina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Ogólnie wchodzę na świeże, wcześniejszych nie czytałam, no i gościówa mi się skojarzyła:) winko mówisz Marta:) dla mnie za późno na %:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Marta to ile Ty tego wina pijesz :D:D Zaraz zaczniesz wariowac jak ten Twój urwis mały :P Muszę Cię pilnowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina, lepiej będzie Ci się spało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Pierwszy post który czytałam to twój z 23:19 i stąd moje wtrącenie:) i kilka na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Po %? E tam:) po czym innym się śpi...ale jakoś dzisiaj odwrotny efekt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
A po czym się śpi ? :D Marta chyba odleciała :D Widzi, że nas 4 już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariuszek, mi dziś dużo nie potrzeba ;-) po pierwszej lampce padałam na ryjek, druga mnie ożywiła a trzecia? Głupoty pisze :-D Dobrze że dzisiejszy dzień juz za mną. Nie lubie takich dni jak dzisiaj. Może chociaż zakończy sie przyjemnie ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina a ten numerek w loginie to Twój rocznik ? 1988 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×