Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę swoich piersi!

Polecane posty

Gość gość
Kurcze ale Wy to macie problemy. Ja mam doła z powodu mojego 14 cm, chociaż potrafię go całkiem nieźle używać. A dla faceta to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spdf - mam koleżankę która ma podobny problem tyle że jedna pierś to duże A a drugiej prawie wcale nie ma - sam sutek. długo miała z tym problem, ale odpowiednie nastawienie przez jej faceta i przeze mnie i laska od 2 lat zaczęła akceptować siebie. Co raz częściej widzę że nosi obcisłe bluzki bez stanika mimo że widać tą asymetrię. Ważne że podoba się jej facetowi a i ja lubię podglądnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spdf
czasem się pocieszam, że jak facet jest wybredny to będzie miał dwie do wyboru - jedną małą i jedną dużą :P no ale tak do ludzi to chyba nigdy nie wyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E... Tam. Za to moja dziewczyna ma duże , ale obwisłe. :-( I uważa, że jest seksowna... To już lepiej mieć mniejsze ale jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś chodząc do sauny i na plażę nudystów nie zauważyłem aby któraś z kobiet miała coś nie tak ze swoimi piersiami.Poza tym w takie miejsca przychodzą kobiety w różnym wieku i nie widziałem aby któraś miała małe piersi czy jakieś obwisłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam żadne plaże nudystów czy tego typu rzeczy nie kręcą, ale wiadomo że płaskie laski nie powinny tam chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareeeeeeeeek
spdf - może napiszesz priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale małe piersi są najładniejsze! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam małe piersi,w czasie ciąży urosły mi znacznie,zle się z tym czułam,jakby to nie było moje ciało!przez 8miesięcy karmiłam taka była ze mnie mleczara! inne dziewczyny mając olbrzymie piersi ,nie wytworzyły kropli mleka,płakały wręcz ,ze na nic im się nie przydały przy dziecku!wróciłam do dawnego rozmiaru,znów jestem sobą,dobrze mi z tym jakie są,czuję swobodę,luz!nie zamieniłabym na większe,bo i po co!!!małe ale jare!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spdf
Darek - mogę napisać, tylko podaj mail, bo nie mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj pamietam moje tego typu dylematy ;) przed dwoma ciążami, jako nastolatka mialam cudne,sterczace trojkatne w ksztalcie piersi rozmiaru 60A i bylam zrozpaczona ich mini tozmiarem...po porodach i karmieniu zrobilo mi sie 70B,dwa obwisle placki ziemniaczane ;) wtedy dopiero mialam kompleksy, potrafilam wpychac po dwa silikonowe wypelniacze. Jednak 5 lat temu zdecydowalam sie na powiekszenie piersi. Dzis mam 35lat, piersi w rozmiarze 65 F. Bardzo dlugo dobieralam lekarza dzieki czemu mam naturalnie wygladajace (jak 19-letnia kobieta) MIEKKIE piersi,niewyczuwalne wkladki i wymiane po 15 latach za free. Wiec mysle autorko ze Twoje kompleksy sa na wyrost przesadzone. Ciesz sie poki mozesz ich naturalnoscia bo po ciazach i karmieniach moga,choc nie musza wygladac jak moje kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc; U kogo robilas op I jakiej firmy masz wkladki? Jestem na etapie wyboru lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentor 390ml anatomiczne, najwyzszy profil (wkladka nie swiadczy o ostatecznym rozmiarze piersi), dokt Anna Olender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość która powiększała biust: A jak poznałaś swojego męża to ile miałaś lat i jak on zareagował na twoje piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odp. Jestes zadowolona z decyzji? Zrobilabys ta op jeszcze raz? Czy chlopak jest w stanie wyczuc ze to nie sa naturalne piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi są bardziej wrazliwe na pieszczoty. Dobry kochanek wzniesie cię na wyzyny, zajmując się tylko piersiami. W Esotiq są podwójne pushupy 65-70A. Całe zycie będziesz miała jędrne, bez zwisów:) Uwierz mi, jestem kobietą 50+, i ze swoich malych, jędrnych jestem dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie małe sterczące, nawet na boki, są doskonałe. Nie ma nic bardziej podniecającego. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
To mógłby być mój topik ;) I pewnie z 10 lat temu tak myślałam...;) teraz też czasem tak myślę i zastanawiam się co On widzi w nich ładnego...? :O ( powiedział mi to chociaż tego nie oczekiwałam i z pewnością nie wie że to moja pięta Achillesa :P ) Jesteśmy dziwne - my Kobiety. Zawsze coś nie tak : za wysoka/za niska, za gruba/za chuda, włosy nie taki kolor, biust nie taki, uda... ,brzuch...,nogi... A tak naprawdę jesteśmy piękne i niepowtarzalne 🌻 Cieszę się że jestem Kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola ta sprawiedliwa
jak nie dajesz fotki w takim temacie to możesz stąd spier....ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne skrajności nie są dobre. Za małe źle, za wielkie też nie dobrze. Ja wolę większe, bo są seksowne. I ci, którzy piszą, że wolą małe, to sami siebie oszukują albo boją się sprostać kobiecości. Każdy normalny facet lubi piersi, bo są oznaką kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z poprzednikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne skrajności nie są dobre. Za małe źle, za duże też niedobrze. Ale każdy normalny facet lubi większe piersi, są seksowne. Jeśli pisze inaczej, to sam siebie oszukuje, bo się cieszy z tego co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę duży biust, a nie sterczące rodzynki jak u dojrzewającej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym wolała mieć mniejsze piersi.To nieprawda,że można łatwo wybrać lepszy biustonosz.Może i są jakieś ale po pierwsze cholernie drogie a po drugie kupiłam już w kilku sklepach różnych i albo spłaszczają biust albo podczas ćwiczeń wcale dobrze nie trzymają.Chyba,że mam jakiegoś pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo u mnie.Z kasa jest zle i jak musze kupic sobie stanik bo juz sie zuzuja poprzednie to musze odkladac .JAkbym miala z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzy ,ale pewnie jedrny a to jednak zdarza sie niezbyt czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum naturystyka com jeszcze nie widziałem aby któraś z kobiet miała nieładne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar B, C,D jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobiety z ''nieladnym '' biustem raczej nie wstawiaja jego zdjec na portalach.Chyba ,ze chodzi o podzielenie sie kompleksami ,ale normlanie jak nie podoba ci sie twoj biust to nie pstrykasz zdjec i nie wstawiasz ich.dlatego nie widziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy moga mieć duże :) wiadomo, lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×