Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę swoich piersi!

Polecane posty

Gość gość
W warszawie w saunie jeszcze nie widziałem otyłej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba same szczupłe i zgrabne kobiety przychodzą bo otyłej jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzicie, ja nie jedna otyłą widziałam na mieście a w saunie się nie pokazują, czemu? bo się wstydzą tak samo jak te które mają małe lub obwisłe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niejedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie w saunie jeszcze nie widziałem.Może i masz rację że kobiety otyłe lub mające małe i obwisłe piersi nie przychodzą w takie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś chodziłem i nie widziałem nigdy otyłej lub mającej małe czy obwisłe piersi w saunie czy na plaży nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam też nie widziałem a chodzę do sauny i na plażę naturystów od 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One jak zawsze stwarzają sobie problemy tam gdzie ich niema.W saunie i na plaży nudystów nie widziałem jak na razie otyłej kobiety czy mającej obwisłe czy małe lub dziwnego kształtu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki zawsze można poprawić, więc nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na naturystyka com czy w saunie lub na plaży nie widziałem jeszcze aby któraś z kobiet musiała by coś sobie poprawić w wyglądzie czy wielkości swoich piersi. :) Wy same nie wiecie czego chcecie i nie widzicie tego że wasze piersi są bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne nie ładne. tu chodzi o nasze samopoczucie i o to ze jest to marzenie mieć biust....nie posiadanie biustu jest jednak naszym kompleksem.....czasem by się chciało coś mieć w tym staniku. a nie tylko push upy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki,nie martw sie za 20 lat bedziesz marzyc zeby miec tylko takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy w takie rzeczy wierzycie, ale ja mialam male cycki i mialam na ich punkcie ogromny kompleks. i pewnego razu znajoma dala namiary mi na taka kobiete, ktorej babcia robi rytual na poprawe zdrowia i mi zrobila i uwierzcie- po pol roku cycki z B skoczyly mi na C, a waze tyle samo. Bylam mega zdumiona. kontakt do wnuczki to: jusywitkow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spier.... z tym spamem naciągaczko żerująca na zakompleksionych osobach, za uczciwą robotę się weź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to wierzę w takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do klubu łaźnia i nie widziałem jeszcze aby któraś z kobiet chodzących do sauny mogła mieć jakiś kompleks związany z wyglądem swojego ciała.Chyba że w takie miejsca przychodzą tylko śliczne i zgrabne kobiety lub ja mam szczęście widywać tylko te piękne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa mu mu
Zawsze nienawidzilam swoich ogromnych cyckow, w wieku 13 lat nosilam juz rozmiar c, obecnie jest to f!!! Nigdy nie zapomne tych wszystkich docinkow i gapienia sie, jestem niska i drobna, co sprawia, ze wygladam groteskowo z tymi gigantycznymi cycami. Teraz mam 30 lat, a one mi juz obwisly, as tak ciezkie.Do tego dochodza bole kregoslupa! Musze kupowac specjalne staniki, nie ma mowy o bluzkach typu koszulowe, w ogole nie da sie fajnie ubrac...rzygac sie chce.Dziewczyny, cieszcie sie, ze macie male zgrabne biusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×