Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę swoich piersi!

Polecane posty

Gość gość
nie ma takiego rozmiaru jak rozmiar a ,b, c lub d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam piersi 65C podchodzące pod D i jestem nimi przybita :( chciałabym żeby chociaż były 65E :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj pzrestan , male sa ladne ,chcesz miec obwilse i duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65C to doskonały wymiar przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za małe nie są ładne, nie oszukujmy się ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65C to są bardzo małe piersi, coś takiego jak 70A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałeś bo pewnie niektóre kobiety się wstydzą swoich piersi,mają jakieś kompleksy.Tak samo jak faceci nie wszyscy mają tam swoje nagie zdjęcia na profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety będą się pocieszać, że małe lepsze. Wiadomo, nie kochamy Was tylko za okazałe piersi, ale taki gratis jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przesadzają te kobiety, bo chodząc kiedyś do sauny w Klubie Łaźnia nie widziałem aby któraś miała małe lub obwisłe piersi.Chyba ze w takie miejsca przychodzą tylko kobiety z ładnymi i kształtnymi piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak jest, w takie miejsca pokazują się kobiety które mają piękne piersi bez żadnych defektów. Nie zobaczysz kobiety z małymi lub obwislymi piersiami w takim miejscu, prędzej kaktus ci wyrośnie na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Inflanckiej w saunie też nie widziałem.One chyba same sobie jakieś kompleksy wymyślają.Nawet mając najładniejsze piersi zawsze sobie coś znajdą że jest nie tak z nimi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przygnębiona
A ja powiem ze istnieją kobiety z bardzo małymi i z wisajacymi piersiami. Do sauny chodzą przeważnie kobiety które są zadowolone ze swoich ciał a co za tym idzie mają ładne piersi, tyłek, brzuch itp. Ja jestem płaska i to dosłownie bo pod biustem mam 68cm a w biuście 75cm to nawet nie jest miseczka AA i uwierz mi, że nigdy nie pójdę do sauny a tym bardziej do mieszanej, prędzej sobie nogi odetne niż pójdę do takiego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z małym biustem nie mają zbyt wielu powodów do zmartwień. Zawsze można sobie zrobić operację i wyglądać lepiej niż te biuściaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tak drobnej sylwetce ten mały biust nie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym szczupła i zgrabna kobieta z wielkimi cyckami? Ładniej wygląda gdy są średniej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takiej jeszcze nie widziałem w saunie czy na plaży nudystów aby jej piersi zwisały lub miała je jakieś nieładne.Jeśli kobieta jest szczupła i zgrabna to nie będzie miała wielkich piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre są szczupłe i maja duże piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nawet sporo kobiet które są szczupłe i maja duże i jędrne piersi.Takich które maja małe piersi jest niewiele.Kobiety jak to kobiety zawsze sobie coś wymyślą że z ich ciałem jest coś nie tak. Nawet mając idealną figurę oraz śliczne, jędrne i kształtne piersi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też swoich nienawidzę, bo jestem transem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ jaj***e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHagith
Kobiety, co wy macie za problemy!? Pomyślcie o dziewczynach, które są po amputacji piersi. Gwarantuje, że nie prowadzą takich bezsensownych dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań, musisz pokochać swoje ciało i przyzwyczaić się, bo innego nie będziesz miała. Stań przed lustrem i powiedz sobie "jestem piękna taka jaka jestem, w pełni akceptuję siebie i nie muszę niczego zmieniać". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acocieto
Ile ja bym dał, żeby pozbyć się swoich dojców. Każdy rozmiar byłby za duży, nienawidzę ich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś w saunie,na plaży nudystów czy na forum naturystyka com nie widziałem aby któraś z kobiet miała nieładne piersi.Wy chyba same sobie lubicie stwarzać problemy tam gdzie ich niema. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz dlaczego nie widziałeś? Bo kobiety z takimi piersiami nie pokazują się nago. Ja mam jedną pierś w rozmiarze A a drugą w rozmiarze małego C, myślisz, że się pokaże komukolwiek nago? Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie masz rację,pewnie w takie miejsca przychodzą tylko śliczne i zgrabne kobiety,dlatego nie widziałem aby któraś miała małe lub obwisłe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dużo tam widzisz otyłych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja otyłych jeszcze nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×