Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gołdap

Lubicie zakupy w sieci?

Polecane posty

Gość gość
Ja też bardzo lubię zakupy w sieci, ostatnio znalazłem nawet swoją ulubioną kawę na stronie Kawomaniak i polecam, bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkii
ja ostatnio sporo kupuje na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak, zakupy w sieci to fajna opcja aby zaoszczędzić oraz jest to również wygoda, do grona sklepów które można polecić zaliczam też Stonki.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabii
ja zegarki volantis zawsze kupowalam w sieci, ale to chyba jedyna rzecz... no oprocz tego ze zgrzewki mineralnej tez zawsze kupuje przez neta zeby nie dzwigac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamarnica99
szczerze mówiąc wolę z kubkiem kawy pobuszować po sklepach online, niż stracić pół dnia czekając do przymierzalni, czy kasy -jeszcze w weeend, kiedy są wycieczki rodzinne :/ najbardziej lubię w necie kupować dodatki, polecam evangarda.pl, bo ciuch jednak lepiej dotknąć czy przymierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirka f
Zgadza się czy jest ktoś taki, ja nie znam takiej osoby. A teraz jak znalazłyśmy z koleżanką fajny sklep JagodowyKot to już w ogóle mowy niema żeby chodzić po tych sklepach i marnować czas, oni mają tam chyba wszystko, no dobra nie mają spożywki, a tak wszystko. Ja będę zamawiąć teraz meble dla synka i chyba jednak zdecyduję się na to uszycie u nich zasłon do salonu, naprawdę są fajne wzory i materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, zakupy w sklepach internetowych mają same plusy, dla przykładu na Jasieczkowo.com można znaleźć wiele ciekawych akcesoriów, ubranek czy zabawek dla dziecka bez wychodzenia z domu, to ogromna wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darysa
Tak, lubię zakupy w sieci, dość często zamawiam różne rzeczy przez internet. Ostatnio kupowałam sobie zestaw głośnomówiący do samochodu w Teletorium, bo w sumie często rozmawiam, a jednak zależy mi na bezpieczeństwie na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwika
ja bardzo lubię i często kupuję na sferis.pl bo są duże okazje i tysiące produktów w których mogę przebierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często robię zakupy w sieci. Teraz zamówiłam sobie program antywirusowy g data w sklepie klucz system. Kupiłam sobie licencję na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez Internet można też kupić materac, to oszczędność czasu, a materac można bez problemu zwrócić jeśli okaże się niewygodny, jak w przypadku materacy PlantPur, które przez 101 nocy można testować w domowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rilonika
Pewnie,ze tak! Zakupy w sklepach internetowych to czysta przyjemność,wiele rzeczy mogę kupić taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agyeshka
Tak, lubię zakupy w sieci. Ostatnio robiłam zakupy w Teletorium, bo znalazłam tam fajne etui na swój telefon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za! również bardzo lubię zakupy w sieci, szczególnie mając kilak zaufanych adresów do sklepów, jak chociażby www.Sofer.pl szybka oraz bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirlla
ja również jestem fanką zakupów w internecie. Nienawidzę chodzić po galeriach handlowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uwielbiam zakupy online, szczególnie teraz kiedy można natrafić na cały szereg promocji i rabatów, zobaczcie sami na www.KoszuleVictorio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia1998
Ja przez internet kupuje tylko soki na king of juice :) Zdrowo się odżywiam a nie mam odpowiedniego urządzenia do wyciskania soczków, więc kupuję przez internet. Ale serio są przepyszne i sie oplaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna N
A jest ktoś, kto ich nielubi, przecież bez wychodzenia z domu mozna kupić wszystko. My nawet meble w ten sposób kupujemy. O nawet wczoraj zamówiliśmy sobie taką wersalkę https://www.meblowy.guru/Wersalka-Azalia-dowolna-kolorystyka-d49.htm Prawda, że świetnie wygląda. Wybrałam z żłótymi wstawkami, dokupię tylko do niej fajne poduchy. Nareszcie będziemy mieli na czym przenocować niespodziewanych gości, a przy okazji trochę ożywimy pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka j
Ja też jestem fanką takich zakupów, jednak sporo się oszczędza, wiadomo, że w sieci jest zawsze taniej i mozna trafić na prawdziwe okazje. A skoro mowa o tych okazjach to widzieliście te najnowsze łóżka w mebluj dom? Jedno znich, a konkretnie to https://meblujdom.pl/lozko-malmo-signal-id5018.html najprawdopodobniej stanie w naszej sypialni. Musimy tylko poszukać u nich pasujących szafek nocnych ale raczej z tym problemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo uwielbiam. nie musisz nigdzie wychodzić i zamówioną rzecz dostaniesz pod drzwi. W szczególności teraz jak trzeba kupować prezenty na święta (ja kupuje gadżety http://webep1.com/Zobacz/To?a=27432&mp=308&r=Lw2) i nie trzeba przepychać się w tłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię zakupy w sieci, a do grona sklepów które mogę polecić należy www.Zartex.pl miła obsługa szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinika
Uwielbiam zakupy w sieci i mam dla Was super sklep. Ostatnio go znalazłam i już kupiłam pare rzeczy na prezenty. Wyszukują świetne oferty i wszystkie info jak je dostać. http://www.hideal.pl/ Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×