Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość tralinka
Hej Dziewczyny, byłam dziś na usg na razie tylko sam pęcherzyk wielkość 9,9 mm. 5tydz3dz. Nie powinno być już widać zarodka? Mam za tydzień przyjść... Annika a Ty w którym tygodniu widziałaś pęcherzyk sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena234
Hej dziewczyny Werkam bardzo bardzo mi przykro trzymaj sie dużo sił ci życzę kochana i daj znać co u ciebie Do nas na weekend dołączyła moja siostra i tez na razie nic nie mówię choć cieżko mi bo uwielbiam z nią gadać ale nie chce zapeszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pAleksandra ;) Ohhh Powiem Wam, ze nie ma chyba nic bardziej relaksujacego jak siedzenie przy ognisku z tesciowa i picie kakao :) Od razu bol glowy ustapil... Zycze Wam spokojnych snow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
PALEKSANDRA witam i gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamy :) tralinka, nie przejmuj sie. U mnie na podobnym etapie przy pecherzyku 9 mm nie bylo widac zarodka, a tydzien pozniej 4 mm zarodek i serducho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
pAleksandra witaj i gratuluję :) tralinka mój pęcherzyk miał 5 mm 29.07, lekarz określił wtedy, że to 4 tydz. ciąży. W poprzedniej ciąży znalazł zarodek dopiero w 7 tyg. ciąży, także spokojnie jeszcze masz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werkam- ściskam mocno!!! pAleksanda- gratuluje i witaj w gronie przyszłych mamusiek :) tralinka- pewnie na następnej wizycie się pojawi :) Kobitki dzisiaj czuję się dużo lepiej. Ostatnie dwa dni były koszmarem. Mdłości wybudzały mnie nawet ze snu ;/ dzisiaj jeszcze nie miałam! :) A jak u Was samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralinka
dzięki Dziewczyny :) mam nadzieję, że się pojawi. W pierwszej ciąży też widziałam zarodek i serduszko w 7 tyg. teraz panikuje, bo drugą ciążę straciłam w 9 tyg. w styczniu tego roku. (serduszko przestało bić:() Za wszystkie Mamusie oczywiście trzymam mocno kciuki, żeby fasolki ładnie się rozwijały :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Graceros u mnie ok. Mdłości mam baaardzo rzadko, wręcz sporadycznie. Jestem senna ale to nic nowego, bo Julka budzi się jeszcze na cyca 2-3 razy w nocy. Z pęcherzem latam, ale nie wiem czy to z powodu ciąży, czy wcinania nadmiernej ilości schłodzonego arbuza, prosto z lodówki. Mniam, polecam. Czasem czuję podbrzusze tzn. nie boli, tylko tak mi twardnieje trochę . Wietrzę się przy wiatraku, zaraz młodej zorganizuję basen na balkonie. A niech się moczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde.. wlasnie tak siedze i zaczelam panikowac... bardzo chce tego dziecka oboje chcemy i sie cieszymy... ale juz przyszly mi mysli ze mamy za male mieszkanie, ze moje zycie sie zmieni, jak zareaguje pies na noworodka i czy bede dobra mama ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Polka bez paniki, grunt to zorganizować wszystko logistycznie :) A mamą będziesz, taką jaką będziesz... Jedyną jaką Twoje dziecko będzie miało... Życie to nie konkurs na najlepszą matkę polkę. Czasem będziesz z siebie dumna, a czasem żałować pewnych decyzji, zachowań. Ważne, że się starasz i zależy Ci... :) a z całą resztą wrzuć na luz, bo dasz rade, innej opcji nie ma.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graceros
Polka jakbym widziała wczorajsza siebie. Mieszkanie, pieniądze, pies, itp. Annika 79 dobrze napisałaś, damy radę :* tez mam takie delikatne napięcia macicy. Mam nadzieje, ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam nowe Mamuśki. Tralinka u mnie dopiero w 8 tygodniu był zarodek z serduszkiem nie ma się co zamartwiać masz jeszcze czas na ujżenie fasoleczki:-) Polka nie zamatwiaj się będzie dobrze :-)Pieniądze to nie wszystko. My z mężem też mamy małe mieszkanie, psa. W dodatku budowe własnego mieszkania na głowie z czym wydatki ogromne. W domu pracuje tylko mąż. Ja zajmuje się córcia. I nigdy niczego jej nie brakuje.. Jest strasznie rozpieszczana mnie bardziej przejmuje jak moja córcia zareaguje na rodzeństo. Niby przytula sie do brzuszka mowi ze kocha dzidzie ale pewnie bedzie zazdrosna jak się urodzi. A pies zareagował bardzo dobrze pilnowal wozka żeby nikt obcy nie dochodzil nawet na moją teściową warczał:-) a taraz Majcia go ciągnie za ogon uszy a on nawet nie zareaguje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena234
Hej dziewczyny, u nas dziś super dzien na plaży, piękna pogoda córka szalała z moja siostra, my z mężem mieliśmy chwile wytchnienia. Każdy z nas sie martwi, u nas tez mieszkanie przymale większe by sie przydało. Martwię sie co z praca w trakcie ciąży z córka zlikwidowali mój dział i cieżko Byla bardzo niepewna sytuacja. Ale liczę ze wszystko sie ułoży i jak Ewelina martwię sie najbardziej jak córka zareaguje, a tak to tylko żeby zdrowe było. :) miłego wieczoru dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy w kawalerce. Szukamy czegos wiekszego. Ale tak sobie mysle... Moi rodzice mieszkali z dwojka dzieci w hotelu robotniczym w 1 pokoju i dawali rade ;) Grunt, ze prace mamy obydwoje dosc stabilna. A co do rodzenstwa to moj starszy o 2 lata brat napchal mi buzie chlebem i czesal lysa glowke szczotka wiec wesolo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny bolały was piersi po zaplodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Moge sie do Was dołączyć?:) bede czuła sie pewniej wiedząc ze zawsze mozna kogoś spytac o radę czy eymienic sie doswiadczeniami:) troszkę o mnie: staraliśmy sie o dziecko półtora roku, jedna ciaze straciliśmy rok temu.. Teraz na razie szcześliwie jestem w 6 tygodniu, na usg 2 dni temu był pecherzyk 10 mn i ciałko żółte, następna wizyta za 2 tygodnie, mam nadzieje ze juz z serduszkiem:) na razie nikomu sie nie chwaliliśmy, czekamy az bedziemy bardziej pewni.. Dziewczyny mam pytanie czy męczą was wzdęcia? Moj brzuch wyglada jakbym była w 5 miesiącu:( macie jakies sposoby?:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez piersi bolaly kilka dni po zaplodnieniu, ale zawsze mnie pobolewaja przed okresem. Nitka, witaj i gratuluje :) mi na wzdecia troche pomaga herbatka koper wloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a mnie czeka wizyta u lekarza we wtorek i się wszystko okaże co i jak. okresu nadal nie mam czasami lekko pobolewa mnie brzuch w dole a tak to nic się nie dzieje. we wtorek się okaże czy to ciąża czy jakieś zaburzenia hormonalne, mam stresa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No dziewczyny... tak mnie bolą piersi ze aż łzy w oczach mam.. tez mnie zawsze przed miesiaczka bolały .. a teraz .. szok... bo do @ 2,5 tygodnia. A bolały mnie a 3 dni wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Hej dziewczyny. Tak jak mowilam pojechalismy w piątek nad jezioro, a wczoraj do zoo. Tyle wrażeń że nie miałam czasu się stresowac sytuacja. Wracając z zoo jechalismy w takiej burzy że strach pomyślec. 50 m przed nami zawaliło się drzewo. Kawałek dalej auto zostało uwięzione między dwoma drzewami. A my stalismy i czekalismy co się będzie działo. Na szczęście dotarlismy do domu w całości. Pomyslalam sobie też że nie będę biegała pp becie i lekarzach i robić sobie dodatkowy stres. Co ma być to bedzie. Albo będzie bilo serduszko albo nie i to czy pójdę do innego lekarza tego nie zmieni. Oczywiście po tej wizycie jeśli będzie wszystko ok zmienił prowadzącego. A tak poza tym to witam nowe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoa90
Chciałam się przywitać:) w sumie to po raz drugi bo pisałam na samym początku ale to było dawno :P wczoraj na teście zobaczyłam 2 kreski :) cieszę się bardzo chociaż narazie jest to radość zmieszana ze strachem i niepewnością bo najbliższe 2 miesiące to ciężki i stresujący czas dla mnie :) we wrzesniu mam ostatni egzamin na studiach, 19.09 biorę ślub a od października zaczynam pracę. Więc w sumie już byłam nastawiona że się nie uda i że poczekamy z próbami do października ale wyszło :) Mam juz jedną córcię - 14 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudie mnie nie bolały, moze troszkę, ale zdecydowanie bardziej bolały jak sue nie udawało:) w tym cyklu zaczęły bolec jak zobaczyłam dwie kreski:) Megulka dzięki za pomysł z herbatka, czytałam ze dziewczyny piją tez jakies zioła dla przyszłych matek i ze to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny, ja jutro miałam gdyby się nie udało powinnam dostać okres... miałam wzdęcia przez ostatnie 2 dni i małą biegunkę..., w nocy delikatnie brzuch czułam tak dziwnie... Już myślałam ,że może się udało...,ale chyba nie..., bo na bieliźnie zauważyłam dziś jakby sięmiał zaczynać okres... taką malutką plamkę brązową... często tak zaczynał mi się okres... a też czytałam o tym krwawieniu implantacyjnym, czy któraś z Was to miała?????Tzn takie plamienie w przeddzień okresu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Witam nowe mamusie :) Gość321 ja niestety nie pomogę, w żadnej z 4 ciąż nie uświadczyłam czegoś takiego jak krwawienie implantacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie ;) i te nowe i te stare ;) hihi Dziekuje dziewczyny za wszystkie slowa otuchy! Jakos to musi byc... Gosc321- ja tak mialam... w dzien okresu czy przeddzien bo czasami mi sie spoznial o jeden dzien... mialam plamienia.. hmm taki jakby rozowy sluz a tak wlasnie mi sie zaczynal zawsze okres.. brzuch mnie bolal normalnie tak jak zawsze na miesiaczke i juz myslalam ze sie nie udalo a tutaj na drugi dzien sucho i bol troche inny.. jakby troche stlumiony :) Claudii90- piersi mnie tak bola ze masakra... to mi przeszkadza najbardziej bo ja inaczej nie zasne jak na brzuchu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Polka1989 to śpij na brzuchu póki możesz, bo za niedługo już nie dasz rady. Mnie też piersi bola strasznie, jakbym miała siniaki w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Mnie sutki bolą podczas karmienia młodej wręcz masakrycznie, ale co zrobić, takie uroki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nie no sutki mnie nie bolą. Ale całe piersi tak :P nawet biustonosza nie mogę założyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×