Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Heloł:) u mnie mdłości troche przeszły, ale dwa tygodnie non-stop.. Z lozka sie bałam podnieść bo ciagle było mi niedobrze... Teraz tylko jak jestem głodna to mnie mdli a tak to spokoj. Teraz jestem jakos w 8 tyg. Powiedzcie jakie macie jeszcze dolegliwości? Ja przez tydzien miałam biegunkę co rano, moze to zamiast wymiotów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane już mam nerwa troszkę brzuch mnie pobolewa ale myślę że to normalne na wkładce zauwazylam taki lekko brudny śluz i się zmartwilam może przez stresik i szybsze tepo. czytalam że niby takie plamienie delikatne to też na okres w tym dniu w którym przypada. gina mam dopiero na 8 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczynki! To ja :) Co tam u was słychać? Jak dzidziusie? Rosną? :) Megulkaa kochana wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! :). Widzisz kochana? Pare dni mnie nie było i nad tobą nie czuwalam i widzisz co ci sie przytrafiło???? :) dobrze dziewczyny piszą- do wesela sie zagoi!!!!! Całuje was wszystkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ale miałam dzisiaj zakręcony dzień :) całkiem przypadkiem zapisalam dziecko do przedszkola. Wybralam się do zusu parę papierów pozalatwiac i po drodze widzę ogłoszenie przedszkola u sióstr - wolne miejsca. Weszłam, zapisałam. Młody idzie już jutro haha, będę miała trochę czasu dla siebie. A reszta dnia zleciła na skompletowaniu wyprawki. Megulkaaa weź ty na siebie uważaj, bo do końca ciąży jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie czuje dalej całkiem dobrze :) Brzuch już tak czesto nie boli (tylko często latam siusiu :p) piersi dalej duże i ciężkie zaczęły mi sie pojawiać ciemne aureolki na nich :) dalej brak mdłości ( mama mi kiedys powiedziała że jak nie ma mdłości tylko puchną nogi to bd chłopiec a jak są to dziewczynka :) tak przynajmniej było w przypadku kiedy moja mama była w ciąży) dalej mi sie chce ciągle spac i wiecznie jestem głodna :) Dzisiaj dzwonie do ginekologa sie umówić na wizyte mam nadzieje że długo nie będę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Megulka, współczuję tej nogi. Najważniejsze że nie na brzuch i że z dzieckiem nic się nie stało. Claudie może warto się zastanowić czy to odpowiedni narzeczony? Jakim prawem on ma pretensje że dostałaś okres? To jakby mieć pretensje do krowy że mleko jest białe a nie zielone! Pomyśl, póki jest czas. ;) może właśnie dlatego nie zachodzisz w ciążę bo Opatrzność czuwa. Ja mam dziś stresujący bardzo dzień. Musze załatwić sprawy które wydają się być ponad moje siły. A marze tyko o świętym spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Ja po wczorajszej wizycie u lekarza nie wiele wiem,jeszcze nic nie mogl powiedziec,cos widac ale za malo zeby potwierdzic ciaze na sto procent,mam przyjsc dopiero za trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Jak się dziś czujecie drogie mamuśki:) ja całkiem dobrze odpuszczają powoli ciążowe dolegliwości :) i zaczynam powoli wracać do żywych:) czego i wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0
Cześć dziewczny można jeszcze do was dołączyć? Nasze maleństwo ma już 8tygodni i 4dni, a planowane spotkanie mamy na 4-5 kwietnia 2016. Aktualnie leczymy przeziębienie i jestem strasznie przewrazliwiona czy maleństwo będzie się prawidłowo rozwijać i nie zaszkodzi mu mój chwilowy stan. Czy którąś z was może przechodziła przeziębienie w pierwszym trymestrze ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja wczoraj moje dziecko przez przypadek zapisalam do przedszkola. Przechodziłam obok i zobaczylam ogłoszenie że maja kilka wolnych miejsc. Więc skorzystała z sytuacji, zapisalam wieczorem zrobilam wyprawke i dzisiaj młody już poszedł. Teraz mama czuje się trochę nieswojo, taka cisza w domu hehe. A co do ciąży to ciągnie mnie w podbrzuszu nadal ale nie pobolewa. A piersi to już nie mogę nawet dotykać, taki ból. W poniedziałek pierwszy dzień 9 tyg, i wizyta u gin. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Witaj Magda0 nie koniecznie musi to wpływać żle na ciąze ważne byś nie zażywała leków na własną rekę i nie dopuściła do wysokiej goraczki:) a byłaś z tym u lekarza? i nie martw się na zapas będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulka - zdrówka życzę !!! W tym stanie to było niebezpieczne.Mi ostatnio pies 30 kg skoczył na brzuch jak leżałam na łóżku.Popłakałam się bo się przestraszyłam. Mąż teraz bardziej na psa uważa aby mu tak nie odwalało. To 8 mies. szczeniak rasy Pittbull ;-) Magda0 - przeziębienie nie jest takie straszne !Lekkie przechodziłam. Lekarz zalecił rutinoscorbin brać i dużo naturalnych produktów (czosnek,cytryna,imbir,cebula,miód) i dużo płynów, herbatek ziołowych. Dziewczyny : prośba do Was! Mam problem z zatwardzeniami. Pije kefiry,jem jabłka , jogurty z otrębami,śliwki . Nie wiem co jest ? Dzisiaj to takich dziwnych jakby kolek aż dostałam ,że aż mnie paraliżowało do tyłka. Dodam ,że pije dużo wody. Z tymże zaczęłam brać żelazo ale dopiero od wczoraj. Znacie jakieś sposoby? Jak już mam problemy to co dopiero będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No dziewczyny zostało mi 8 dni do slubu ;)... Jesteśmy razem od 6 lat... I wcześniej zabezpieczenia były bo tak nie wypada zajść w ciążę przed ślubem... ze to grzech... I takie tam bla bla bla... ;). A teraz ze juz ustalone wszystko było to tak stwierdziliśmy ze pół roku przed ślubem juz nie zabezpieczamy się... no i z dnia na miesiąc nic... I z tego wszystkiego stresu dostałam ponad 9 dni wcześniej miesiączkę :D chociaż na ślubie nie będę mieć. No taki narzeczony... ale dałam sobie na wstrzymanie... I co ma być to będzie.... chociaż mój kochany stwierdził że on nie chciał by dziecka urodzonym od października do grudnia... bo cały rok ma w trąbę .... tez ma takie podejście ze super.... :/ Nie mam zamiaru Go zmuszać do Niczego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudysek143
Ale się rozpisałyście :) Ale wszystko nadrobiłam. Ja mieszkam za granicą i niewiem gdzie się robi betę itd, ale w poniedziałek kontrola u innego lekarza i zobaczę co mi powie, poproszę odrazu o badanie krwi. Lepiej wszystko sprawdzić bo może faktycznie jest jeszcze czas na zabicie serduszka. Mamatrzylatki a ty serduszko słyszałaś? W którym jesteś tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Opuchlizna troche zeszla i w ortopedycznym kupilam sobie opaske na stope zeby jakos przetrwac. Gracjana, no widzisz! Musisz czesciej zagladac****ilnowac mnie :) Caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 89
Hej, Ja cały czas czejamna wizytę i trochę się tym wszystkim martwię. Codziennie rano budzę się z bólem brzucha, który zaraz przechodzi no i ten ból piersi. .. obawiam się że mi pekną w końcu. Usg mam dopiero we wtorek. Mam nadzieję że będzie serduszko bo objawy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) jestem tu nową ale chętnie dołącze. Wspaniałe jest z kimś porozmawiać kto przeżywa to samo :-) ją jestem w 5 tyg 4 dzień. Niestety zarodka jeszcze nie widać tylko pęcherzyk. Termin na 23 kwietnia:-) staralismy się z mężem zaledwie 2 miesiące:-) pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Kludysek nie slyszalam serduszka,lelarz tylko spojrzal na usg i powiedzial ze za wczesnie przyszlam ze za malo widac,wg kalkulatorow internetowych wychodzi mi poczatek 6tyg ale wg mnie to chyba bardziej 5 od ostatniej miesiaczki,a od owolacji licze ze cos kolo 3tyg wiec faktycznie poszlam za wczesnie,pewnie jak pojde za trzy tyg to juz wszystko bedzie widac,narazie sie nie martwie bo objawy ciazy mam i nie plamie wiec raczej sie wszystko dobrze rozwinie,zostaje tylko cierpliwie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddie28
gośćkatka, tak, to moja pierwsza ciąża :) ja mam 24 lata:) Megulka uważaj na siebie i maleństwo :) ja oprócz mdłości, które mnie męczą prawie od poczatku to teraz nie ma dnia żebym nie wymiotowała:/ czasem 2 razy dziennie czasem 3 :/ męczę się strasznie ale dla mojej fasolki muszę wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Gracjana fajnie że się odezwałaś jak tam u Ciebie sytuacja ? Megulkaa współczuję nogi ale myślę że dobrze będzie - udanej zabawy na weselu ma być piękna pogoda :) U mnie jakoś się unormowało, mdłości są ale nauczyłam się z nimi funkcjonować w miarę i staram się nie przejadać bo apetyt też mam ale nie chcę za wiele przytyć oby udało mi się utrzymać ten stan :) Boję się ćwiczyć ale jest piękan pogoda i chodzę na długie spacery - bardzo mnie to odpręża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezisss1990
Cześć dziewczyny,witam nowe mamuśki widzę, ze piszecie w zastraszającym tempie:) Kilka dni mnie nie było i już tyle do nadrobienie:) Ja mam już 7 tydzień i od początku tygodnia zaczęły się mdłości:) na szczęście tylko rano ale cały dzień mnie jakoś tak muli i jedzenie muszę w siebie wmuszać bo apetytu ne mam tylko owoce mi smakują.... My na razie z mężem postanowiliśmy nikomu się nie chwalić dopiero po usłyszeniu serduszka, wizytę mam dopiero za 2 tygodnie, a ukrywanie zaczyna być coraz trudniejsze bo mieszkamy razem z teściami, mało tego same imprezy rodzinne ostatnio i wszyscy alkohol proponują:) ale nic trzeba sobie radzić z przeciwnościami losu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Witaj mleczna94 nie martw się że jeszcze nie było widac dzidzi ja też na pierwszym usg widziałam tylko pęcherzyk a na następnej już biło serduszko i kruszynke juz widziałam tak się poryczałam ze szczescia :) Madiie 28 mi też z początku mdłości nie dawały żyć lecz nie wymiotowałam naszczeście mija mi to a zaczełam 10 tydzień a ty który :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Mleczna 94 powiedz mi czy ty nie jesteś z BB bo ja tak i wchodzę czesto na eskulap bo mam zamiar tam rodzić i tam tez jest jakaś mleczna 94 czy to ty :):) jak tak to wspaniale bym miała bliską forumowiczke :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddie28
gośćkatka biorąc pod uwagę termin ostatniej miesiączki to też zaczęłam 10 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosckatka tak to ją:-) tam zostalam okrzyknięta d***** na utrzymaniu rodzicow bo w wieku 21 lat jestem mezatka :-) a teraz jeszcze ciąża widzisz no tragedia:-) super że jest ktoś z okolic. Ją dokładnie z kóz jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Megulkaa jak czas pozwoli będę wpadac :) jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! :* Lena234 dzięki kochana nadal próbuje, właśnie skończyły mi sie płodne i czekam do 09.09 na @. Zobaczymy co z tego będzie. Teraz postanowiłam sie trochę odstresowac, pomagam moim dziadkom więc temat ciąży nie pochłania juz u mnie całego czasu, ale ten wolny tak :) Jak sie kochane czujecie??? Trzymam za was wszystkie kciuczki żebyście urodziły zdrowe dzidziusie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Maddie28 wiec idziemy łeb w łeb hehehe:) świetnie na kiedy masz termin porodu ja na 1 kwiecieć chodz może się jeszcze zmienić rzecz jasna:) Mleczna 94 świetni że jestesmy z tych samych stron ja mieszkam 3 km od eskulapu wiec poród mnie nie zaskoczy hehe a tymi babami z tamtego forum się wogóle nie przejmuj są tam miłe kobietki ale i france sie znajdą:) lubie czytać tamte forum bo mnie to dotyczy w końcu bedze tam rodziła:):) a jak ty się czujesz:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosckatka dzięki za ciepłe słowa:-) czuje się normalnie. Zero mdłości nudności czy bólów nawet piersi. Kompletnie nic:-) a jak twoje samopoczucie?:-) na kiedy termin?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat i w ciąży?! Patologia!!! I jeszcze się dziwi że jej mówią że się puszcza! Do książek a nie dzieci robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×