Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Annika79 - życzę powodzenia! Trzymam kciuki będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
questi mialam podobnie w pierwszej ciazy i przytylam 27kg :P monikaap na kiedy ci termin wychodzi z om? Bo ja tez mam 7tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z owoców nektarynki wcinam bo mi smakują. dużo piję wody. w domu zimno mi w stopy to zaraz ubieram skarpetki bo też mam sklonnosci do zapalenia pęcherza a to boli masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z owoców nektarynki wcinam bo mi smakują. dużo piję wody. w domu zimno mi w stopy to zaraz ubieram skarpetki bo też mam sklonnosci do zapalenia pęcherza a to boli masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
Dziewczyny dziś o 15 mam wizytę, trzymajcie kciuki bo się denerwuję czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) witam wszystkie marcowe mamy :) Bylam dzis u gin :) widzialam pecherzyk 9 mm i zarodek 5 mm :) serducho bylo widac jak bije ale jeszcze slabo bylo slychac :) za dwa tygodnie mam isc ponownie wtedy bedzie wiecej widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Polka ktory to u Ciebie tydzien? 2ona trzymam mocno kciuki,daj znac po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia194
Czesc dziewczyny....moge do was dolączyc? Od ponad tygodnia spuznial mi sie @ wiec już nie wytrzymałam i pobieglam do apteku po test i co?....od razu dwie kreseczki takie bardzo wyrazne nawet poł minuty nie musiałam czekac na ten wynik :) Piersi mam duże nabrzmiałe i mocno widac na nich żyłki (moj chłopak już to tydzien temu zauważył :p) i do tego bolą i są tkliwe, boli mnie w dole brzucha i częsc lędzwiowa plecow a do tego jestem ciągle glodna :) z tego co sie dowiedziałam ze strony internetowej to termin mam na ok 25 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Monia197 gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie gratki. a który u ciebie to tydzień? ja ok 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co komputer wyliczyl Pani ginekolog to 6t1d bo chyba owulacja mi sie spoznila bo jesli chodzi od miesiaczki to bylby 6t6d... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Hej:):) mamuśki to moja pierwsza ciąża , bardzo się cieszę udało się za pierwszym podejściem a mam już 29 lat więc nastawiałam się na długie staranie:):) ale jak widać nie ma reguły .Jak się czujecie ja do 5 tyg świetnie lecz od 6 ty dopadły mnie mdłości aż do dziś a tu mam koniec 9 tyg pewnie jeszcze troszkę mnie potrzyma przez to nie wychodzę z domu bo się boję że się gorzej poczuje tylko do sklepu i lekarza:( moje rady na mdłości to jeść i pić mało ale bardzo często ja praktycznie cały czas małymi łykami coś piję np wodę z cytryną i jem landrynki dają ulgę w mdłościach a jak wy sobie radzicie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pAleksandra
gośćkatka,monia194- gratulujemy nowym mamom :) :) monia194-ja termin mam na 26.o4.dzisiaj 6t2dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis bylam u lekarza i to 7tydzien ale serduszko nie bije :( za tydzien w poniedzialek kontrola i jesli nadal nie bedzie bilo to za dwa tyg czyszczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudysek143 nie strasz mnie ! Od wczoraj nie chce mi się jeść wmuszam w siebie buraki i produkty z żelazem aby szkrab mi nie osłabł.Lekarz zapomniał mi dać recepty na żelazo i muszę czekać do czwartku na tabletki a tymczasem przemycam w jedzeniu ;-) choćby na siłę Polka1989 życzę powodzenia za dwa tygodnie - to super uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudysek143 może coś lekarz źle wyliczył i później miałaś owulkę ! Trzymam kciuki za Twojego szkraba i Ciebie!Tylko się nie denerwuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w ok 6tc i ciagle boli mnie dol brzucha podobnie jak na @ czy to normalne czy mam powód do niepokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka89
Serduszko zaczyna bić w 22 dniu od zapłodnienia. Też mam to zmartwienie byłam wczoraj na USG i też serca jeszcze nie było tylko zarodek. Moja owulacja była bardzo późna bo 31,07 a ostatni @ 7,08. Le karz kazał się nie martwić. Wyliczał mi to jakoś dodał 7dni od owulacji na zagniezdzenie i 22 dni do bicia serduszka czyli maluch ma jeszcze czas. Nie martwie się chociaż to moja 3 ciąza. Dwie poprzednie poronione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze ja ostatnia @ mialam 10.07. U mnie juz jakis czas powinno.serduszko bic :( lekarz mowil ze nic z tego nie bedzie i ze czarno.to widzi :( zalamka totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 89
Pomylilam oczywiście daty ostatnia @ 7.07 owulacja 31.07 Usg wczoraj ale lekarz mówił ze jeszcze ma czas na bicie serduszko Nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Klaudysek a to początek 7 tyg czy koniec. Mi lekarz też nie kazał mieć nadzieji a tydzień później okazało się że mogę mieć bliźnięta. A wcześniej mówił że nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudysek mi termin z kalkulatora wychodzi na 12, ale miałam owu wcześnie więc z niecierpliwością czekam do poniedziałku na wizytę lekarza.. a mnie teraz nastraszyłaś ogromnie...;/ Polka super - cieszę sie razem z Tobą:) mgiełka troche mnie uspokoiłaś. Ale jeszcze tydzień do lekarza to oszaleje... monia takie bóle brzucha są normalne, macica sie rozciąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
Dziewczyny jestem po wizycie, to dokładnie 7 tydz 2 dzień. Maluszek 11.2 mm i serduszko mu biło, a obok niego drugi zarodek!!! To była ciąża bliźniacza, niestety jeden obumarł na wczesnym etapie. Lekarz powiedział, że martwy zarodek zostanie wchłonięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
Monia194 gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny :) Klaudysek! Glowa do gory! Pauli przyklad pokazuje ze takie rzeczy sie zdarzaja... tylko trzeba wierzyc ze bedzie dobrze! Trzymam kciuki za Ciebie ;* PAleksandra- to mamy prawie tak samo bo ja 6t1d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja jestem mloda przyszla mama dziewczyny , bo 22-letnia. Klaudysek , bedzie dobrze, glowa do gory ! Najgorsze jest czekanie ,ale zobaczysz,ze sie oplaci ;) apropo ssania stalo sie to dla mnie strasznie uciazliwe ! Okolo polnocy zaczyna burczec mi w brzuchu i ssac na maksa ;p glodu nie odczuwam hehe, dziewczyny jak myslicie kiedy pojawia sie pierwsze kilogramy ? Musze sie obkupic w leeginsy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwka a który to tydzień? mnie też ssie strasznie zaraz po przebudzeniu, wstaje i jem śniadanie. kawa mi wogole nie smakuje pije herbate i dużo wody, popołudnia nektarynki mam ślub w październiku i jestem ciekawa jak tam suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug @ mam 6t6d a lekarz mowil ze mu sie z usg nie zgadza bo zarodek jest duzo mniejszy. Wiec moze akurat mialam pozniej owulacje. Juz niewiem jak mam sie nastawiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam na wizytę do 8 wtedy mi powie ile mm ma zarodek, bo jak byłam 18to była tylko kropeczka więc mówił że jeszcze nic nie może stwierdzić bo to bardzo wczesna ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×