Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żałosne

Polecane posty

Gość moja minuta
Dziewczyny. Dziś mój ma nockę, zostaje sama. Kupuję wino, bądź wódkę i drinkami wzniosę wasze i moje zdrowie wieczorem. Jeśli zechcecie się przyłączyć, zapraszam. Za seks!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki00
ten w snach ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ona
Ten co nastąpi ... w innym życiu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja minuta
Miałam na myśli realny:D Ale skoro nie ma jak, to ten w snach też może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodziłam przez wszystkie etapy przez które Wy przechodzicie A teraz to mi się już nawet nie chce chcieć i mam wszystko w....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja minuta
13/31 Był kochanek Była miłość i seks?... I mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Realny to jak mój łaskawy m dozna olśnienia po co jest łóżko.. wypiję i za ten i za każdy ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja minuta
Albo, że penis służy nie tylko do sikania?:D To do zobaczenia wieczorem. Tutaj:) Pa i cycki do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie opcje były. Kochanek to fajna opcja do momentu gdy nie przychodzi wzajemne zakochanie bo potem to już tylko spadanie z wysokiej góry z twardym lądowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ona
A ja tyle razy się zarzekałam że mu się postawię że powiem NIE ... i co z tego wyszło? Że mnie kolejny raz potraktował jak worek na spermę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki00
do zobaczenia :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.37 wróciłaś do męża? czy koniec po kochanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpanpawel
Tyle mężatek niezaspokojonych:( chcialbym mieć was wszystkie:) Nie ma nic lepszego jak sex z mężatką, cudzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szanownej Autorki
A nie pomyślałaś, że mąż się jednak zorientował, albo dowiedział? Jeśli przeoczyłeś jakąś poszlakę, której on nie przeoczył, to bardzo jest prawdopodobne, że dla Ciebie pozostaje nadal "przeoczona". Może mąż sprawę przemyślał, okazał się BARDZO rozumnym człowiekiem i wybrał NAJLEPSZE rozwiązanie? Różę. Może nie była ona "bez powodu". Nie znam Was, ale jest bardzo możliwe, że gdyby uległ emocjom, to CO by nastąpiło? Jego awantura. Twoja reakcja. Jego reakcja na twoją reakcję. i tak dalej Jaki jest typowy skutek takiego ciągu? Oczywiście: rozwałka małżeństwa. A CO mamy? Daną Ci szansę na przemyślenie priorytetów. A to, jakie one są dla Ciebie - już nam napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam męża który bardzo się stara także w łóżku nie myśli tylko o sobie, ale mimo wszystko nie jestem szczęśliwa, zakochałam się w kochanku wirtualnym, dacie wiarę , też pisal że mnie kocha sam zaczął gadać o uczuciach, bałam się, broniłam przed tym ale gdy straciłam dla niego głowę zmienił się, pisaliśmy i dzwonilismy przez pół roku, mieliśmy się spotkać ale nie przyjechał, do dziś zadaje pytanie CZEMU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ona
dziś Wychodzi na to że albo Cię wykorzystał albo wiedział że i tak z tego nic nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy istnieje facet co wie o zdradzie i nie reaguje . Mało tego. Przynosi róże i perfumy? Komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg120
14,03 Mam to samo. Sama się wycofałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde wspolczuje wam facetow ktorzy w lozku mysla o sobie.Nie jest to przypadkiem wasza wina?jak moglyscie sobie pozwolic na to ?Rozumiem,ze to sie moze zdarzyc ale tak nie moze byc czesto nie mowiac o tym,ze mogloby byc zawsze.Kur...wa jaka ja bym swojemu awanture zrobila...no masakra jakas...jak nie moze spoko ma jezyk...wibratora tez moze pouzywac nawet to lubie:P ale najpierw ja musze miec A a potem on moze miec B:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka założyła temat, by wyżalic się. Wyszedł zbiór opowieści kobiet, sobie obcych, połączonych bólem braku namiętności. Po romansie i tymi co się zastanawiają. Podobają mi się właśnie takie tematy. Nic nie zapowiadające, a jak się rozwijają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Masz rację, większość to głupcy, nie będący w stanie zignorować adrenaliny - choć po jakimś czasie, po przemyśleniu sobie - część gorzko tego żałuje. W końcu: czy istnieje przebaczanie, czy to literacka fikcja? Dobrze wiadomo, że sporo kobiet z rozmysłu udaje (przynajmniej do czasu), że "o niczym nie wie". Więc: sporo kobiet A mężczyzn zero? Ani promila? No nie przesadzaj z aż takim fanatycznym feminizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:18 Pisały że prosily, awanturowaly się. Z goowna bata nie ukręcisz. Tylko na kafe są tacy co mają pałę 25 cm i mogą cały czas i non stop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja minuta
Przeczytałam do kawy i gość "do szanownej autorki" Jakby mój mąż dowiedzialby się o zdradzie. Nie byłoby mnie tutaj. Rozmawiam z innym mężczyzną - awantura Ładne moje zdjęcie na fb- awantura, każe usunąć. Pies ogrodnika? Tak dobre określenie. Nie jest w stanie mnie zaspokoić, trafia go, że ktoś.inny. byłby w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ona
moja minuta...mój jest taki sam...powiedział raz i dosadnie...że jeśli mu kiedyś wytnę numer ze zdradą to będzie o tym głośno... i o wszystko się rzuca o zdjęcia,o to że z kimś rozmawiam ... ktoś kiedyś powiedział że on się po prostu boi że ja kiedyś odejdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja minuta
To Ona. I co to jest ze strony naszych mężów? Miłość? W miłości człowiek lata, jest radosny, tęskni i pragnie dawać miłość cielesną, oczekując tego samego. To jest osaczenie."jesteś moja i będziesz wtedy szczęśliwa, kiedy ja zechce" tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można sie wirtualnie zakochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ona
Mało tego mój mi nawet ubrania wybiera... bo sobie nie życzy żeby jego koledzy patrzeli na mnie jak na obiekt pożądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zadaje sobie pytanie jak można się wirtualnie zakochać, ale tak czuję już pół roku, nie mogę o Nim zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja minuta
To Ona:) Nic dodać, nic ująć. Mógłby jakiś mężczyzna się wypowiedzieć, co tak naprawdę nimi kieruje. Lęk przed rozstaniem, czy chęć zdominowania kobiety. Własnej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13.40 Z mężem byłam i jestem cały czas ale to takie życie niby razem ale jednak osobno a kochanek chciał więcej niż mogłam mu dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×