Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Gość gość
Zaraz będziesz miał temate Noweuszku pedofiluszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Grota Nestle Chcesz sobie chamsko powyzywac kobiete bezkarnie ale zle trafiles bo to akurat Goralka i teraz masz wojne z Goralami debilu a my potrafimy mscic sie za takie rzeczy po 50 latach A obowiazek zemsty przechodzi z ojca na syna a czasami jak trzeba na wnuka i zemsta jest realizowana z rowna pasja Tak juz u nas tradycja Ale scierwo wykorzystales do tego realna kobiete i to Goralke ktora zraniles swoimi slowami i Wilk i Gorale ci nie odpuszcza juz i zrobimy z toba to co zapowiedzialem bo takiego chamstwa wobec kobiety na ERO jeszcze nie bylo i zadarles z Goralami jadac chamsko po Goralce Widzisz Ja jestem mysliwym a mysliwi sa w kazdym miescie i tez sie trzymamy razem.  A wsrod mysliwych jest mnostwo policjantow I specjalnie dla ciebie jedynego przyjade i zrobie z toba to co zapowiedzialem. Reszta musie spelnic warunki z nickiem i avatarem i albo spotkaja sie szybko na ten weekend albo beda grzecznie czekac 3 miesiace chodzac w tych nickach i avatarach zeby zasluzyc zeby dostac w morde od Wilka i byli rozpoznawalni na ERO zeby kazdy kojarzyl takiego chama i tchorza Sami sfinansuja swoj przyjazd bo nie bede na tchorzy wydawal swoich ciezko zarobionych pieniedzy. Chca sie lansowac na ERO na twardzieli co sie nie boja Wilka to niech przestana chlac piwsko i palic jointy i zaoszczedza na przyjazd do Wilka. Poniewaz sa przedstawicielami chamow na ERO mozecie sie na nich zlozyc A ja ta kase przeznacze na ubogie Goralskie dzieci w Bieszczadacha z wiekszym pozytkiem Ale zebym nie jechal na darmo do Ciebie bo obaj wiemy ze stchorzysz co zaraz udowodnie to jeszcze dzisiaj spotkasz sie z mysliwym polcjantem w twoim miescie Pisz tu publicznie gdzie i o ktorej w publicznym miejscu mozesz sie dzisiaj spotkac jak bedziesz wygladal. Tylko nie jakies dworce tylko publiczna kawiarnia np Starbucks Coffee sa we wszystkich miastach Ja zadzwonie sobie do tego miasta i jeden z mysliwych albo Gorali tam mieszkajacych bo jestesmy rozsiani po calej Polsce sie z toba spotka sfotografuje cie ustalimy sobie twoje dane i miejsce zamieszkania zebys nam nie zniknal i umowimy z toba szczegoly mojego spotkania z toba. Dzisaj jeszcze nie dostaniesz wiec sie nie boj Wiec czekam a cale ERO patrzy i zaraz zobaczy jakim jestes tchorzem i scierwem calym z gowna  Juz posikałes sie ze trachu ze bedziesz mrowki w dupie??? No własnie bedziesz mial bo tak Gorale traktuja takie chamskie gowniane scierwa jak ty co nie maja szacunku dla Goralek i kobiet To cie nauczy zeby nie startowac chamsko do Goralki ani zadnej innej kobiety na ERO i realu Czekam??? Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grota Nestle:)prawdziwy z ciebie dzentelmen hahaha :classic_cool:A jaki mily:)Az podziw bierze:)) ze sa tacy Meny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ten temat?Nie dosc ze prawie nikt nie pisze z zalogowanych to jeszcze wilk wywala tych nielicznych którzy coś tu pisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka Martuś 🖐️ :D Cieszę się że można kogoś spotkać tu z dawnych awanturniczych czasów. :) Na moje nieszczęście "podbiłem" w niewłaściwym momencie. :( Nie miałem pojęcia, że to bydło do reszty opanowało F8. Teraz sobie poczytasz... :O nie to co bym chciał. :( Wilku widzę że zadbałeś o kulturę i szacunek dla drugiej osoby na swoim temacie. :O Pewnie zacierasz rączki i cieszysz się jak tłamszą mój skromny nick te internetowe ameby. Za ciebie mam się z nimi przewalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś cię prosił? :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy - etatowy mazgaj kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, jaka ta MMartha jest durna, aż przeźroczysta, no normalnie jebnąć można:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wszystkie tutaj jak jedna i ta sama osoba. Ja nie odróżniam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież MMartha to Duch Cafe - facet! Ile razy można wam to powtarzać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku ! Nowy w mieście rozmawia z pomarańczami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście, ty bałucki gwał‪cicielu małych dzieci, jesteś największą ciocią na forume 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk To Nowy, Nowy to Marta, Magda to Piotrek Ptyś . SIlena To Sakura, Wadera to Lubię Kiedy I Smof, Kotka to Frida, Frida to Koke, Koke to Eve, Eve to Cynik i Njaszybszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -:)))na Cale szczescie dla plci meskiej jestem urocza dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź w chóó idiotko, bo sie zrzygam. Twój poziom jest poniżej krytyki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś juz znikam pa kochanie:))nie padaj przede mna na kolanie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem przestań gwałcić te biedne małe dzieci jepany pedofilu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu to stary pedofil !! je(b)ać starą ku(r)we pedofilską!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem nie gwał‪ci małych dzieci, skończ przekłamywać... to Nowy posuwa dzieci w wieku 5-10 lat, Matu jedynie wymiotuje jak ma orgazm ;-) czasem na siebie, czasem na partnerkę. Podobno też Matu kiedyś walił konia koledze z pracy... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem ty kur;wo pedofilska pomiocie kur;wy i padała won z kafe zboczeńcu jeb;any :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem to gwałciciel małych dziec***edofil j****y ! :DxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×