Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Gość gość
Tekst widmusiowy: "najlepiej kobiete wpuscić aby rozwalila system, to urodzone aktorki, aktor tez maluje sie do swojej roli jak kobieta. Kobiety sa mistrzyniami w manipulacji, intrygach. Wszyscy wielcy wspomagali sie kobietami aby cos osiagnac, bo nawet dobrze wyszkolony zwiadowca nie dorowna kobiecie w akcjach dywersyjnych, podchodach gdzie nalezy walczyc mozgiem" Ogólnie dużo chorych tekstów kolo pisał. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ! Muszka jest detektywem kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wilczurowi ktoś pomaga to tylko widmo, albo znajoma widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gia myślałem że to będzie osobowość Kafe, coś jak Gruba, ale gdzie tam do Niej. Tak drętwej Kafe to jeszcze nie czytałem. :O Odrodzone "Ciotki", to smutne popierdywanie przy kawie. 💤 Hejt już tak wymuszony, że zaczynają zjadać swój własny ogon. A przecież było tak miło ;) Awantury na polanie, bijatyki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teorie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc 4. Temat przeznaczony tylko dla heteroseksualnych:) Zasady na WPNK 1. Wilka jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 2. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 3. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziad ze ślunskich biedaszybów już się wpisał na temat wilczka jako Mmartha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz że nawet Juk nabrał się na MMarthę? Dopokąd nie dostał twardego info że to na 99,9 % Hemoroid jest, podchodził doń przyjacielsko... Dobrze że Służby działają szybko,bo Janusze zatrzepałby swojego kapucyna do nieprzytomności z radochy że ot wkręcił samego Juxa. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wilk nic tylko Martuś i Martuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna ta podnieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wilk tu przypełzał, jak Janusze był już poskładany w kostkę przez "chłopaków";-):classic_cool: on dziada i jego możliwości kompletnie nie zna i nie wie jaki to mąciciel na kilkunastu nickach, więc i łyknął projekt "MMartha". Raczej o Nowiutkim można by powiedzieć że jak typowy leming łyka i nic tylko Martuś i Martuś ;-) Zresztą ja początkowo też uznawałem że to jakiś osobny byt, ot wyjątkowo durna ci‪pa :D dopiero jak któryś pomarańcz nakierował trop że to może być Janusze, przyjrzałem się temu bliżej i... jak w mordę strzelił Janusz!!! :D te same gadki na agresje trollską np."matka cie kultury nie nauczyła?", charakterystyczna interpunkcja, albo pisanie 10 postów pod rząd po jednym zdaniu :P niestety sporo osób z dawnej ekipy już się nie pojawia, więc Psia Morda und Panda Jaruzelska ma pole do popisu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogata wyobraźnia czy Alzheimer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam zdjęcie Janusza z żoną. Toż to stary dziadek leśny. Po sześćdziesionie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet matu stary pryk nabrał sie buzi dawał i pisał do marthy "córcia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha matu jest na priv z janusze-martha, w końcu są w podobnym wieku :D matu pewnikiem trzepie gruche pod małolate, a tam janusze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej melasa 09;35 krasnoludku jak leci ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jak widac te twoje sluzby specjalne:)hahaha sa do niczego:):)po prostu zwykli partacze!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon B
Dość tego!Wywalam Was wszystkich z tematu.Dość tego wzajemnego opluwania się!!!!Ja zmądrzejecie to pozwolę Wam wrócić to tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kato Milo cie widziec:):):) Wrocilem do samodzielnego prowadzenia WPNK. Nie mam tyle czasu co kiedys ale jestem rano i wieczorem wiec spokojnie mozna mnie zlapac jak masz ochote:) A poniewaz data dzisiaj wiadoma to zadam pytania:) 1. Czy uwazasz ze Powstanie powinno wybuchnac? 2. Czy czas forma i zakres byly odpowiednie? 3. Czy uwazasz ze uczciwym jest obciazanie Powstancow odpowiedzialnoscia za te ofiary wsrod ludnosci cywilnej ktore nie byly efektem walk ale swiadomego ludobojstwa Niemcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Czy uwazasz ze Powstanie powinno wybuchnac? Nie, absolutnie nie. 2. Czy czas forma i zakres byly odpowiednie? Nie. 3. Czy uwazasz ze uczciwym jest obciazanie Powstancow odpowiedzialnoscia za te ofiary wsrod ludnosci cywilnej ktore nie byly efektem walk ale swiadomego ludobojstwa Niemcow? -----Nikt przy zdrowych zmysłach nie obciąża Powstańców. Obciążenie dźwigają prawomocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×