Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się dzieje ze spermą po wytrysku w pupci?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie głównie skierowane do dziewczyn uprawiających sex analny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agresywne plemniki przegryzaja sie przez jelito a potem przez scianke macicy, a jak nie trafia to nawet do pluc, dlatego analni umieraja te nie agresywne, taplaja sie w gownie jeszcze jakies debilne pytanie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje zagrozenie ciazy o******czej jak rowniez odgornie mozna stwierdzic kolor karnacji plodu. Jesli wiec zachowana zostala rownowaga zywieniowa weglowodanow to mozna spodziewac sie koloru jasnej czekolady . OcZywiscie Moze dojsc do komplikacji ale to naprawde w wyjatkowych sytuacjach kiedy nasienie przedostanie sie do krwiobiegu wtedy proteiny z kodem dezoksyrybonukleinowym czyli DNA atakuja teczowke oka wywolujac objawy katarakty . W zargonie medycznym okresla sie to zarastaniem dupa oczy. Sugestia ? Mozna sprobowac innych pomyslow na sex brownie nie typowych Jak np. Penetracje ucha ! Wtedy bialko trafia bezposrednio do platow mozgowych wspomagajac koncentracje I logiczne myslenie bez komplikacji wzrokowych. Lecz z ostroznosci zalecal bym petting . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie to co ze spermą w pochwie. Póki kobieta leży rozluźniona pozostaje w środku. Jak wstaje lub się wierci to wypływa. Zwykle po stosunku analnym pupcia traci naturalne zaciśniecie i pozostaje rozluźniona jeszcze przez pewien czas - nawet 1 - 2 godziny. Jeżeli nie doszło do rozluźnienia - np kobieta nie czuła satysfakcji i nie współpracowała, to mogło nie dojśc do rozluźnienia i sperma pozostanie w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie stado plemników. Nagle od przodownika stada słychać głos: - "Światło, podajcie światło!!!" Podali światło..., nagle przewodnik krzyczy: - "Panowie, ZDRADA!!! Jesteśmy w D***E!!!" :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej zawsze wypływa. Zrobiliśmy kiedyś akcję na wycieczce do lasu. Zgrabna jazda od tyłu przy mocno pochylonym drzewie. Moja grzecznie prosi, żebym nie kończył w pipce, żeby nie było plamy na jeansach. Droczę się że nie można marnować takiego dobra na chlapanie po drzewach. W końcu rozmasowuję dupik i na finał wsuwam tylko troszkę - taki mocny zastrzyk. I co potem jednak wypłynęło i była plama na spodniach a pupa nie była jeszcze mocno otworzona - co nam też się zdarza i mam porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety potrafią "przełknąć kiszką" i wtedy nie wypływa tylko potem jest wydalana z kałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś korek misiu korek do kupienia na alledrogo nie widziałem jej doopy ale wziąłbym w ciemno 45mm szklany lub metalowy z kolorowym kamykiem jak butelki nie zakorkujesz i odwrócisz to zawartość zawsze się wyleje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperma wypływa z pupci i wpływa do pochwy powodując zapłodnie jajeczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jelito to odcinek układu pokarmowego, gdzie zachodzi wchłanianie składników odżywczych. Część składu spermy zostaje wchłonięta, część wypływa bądź wydostaje się wraz z kałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTURBOperver
Jak uprawiam anal ze swoją laską i spuszczę się jej w tyłek to potem zawsze wylizuję spermę wyciekająca z jej dziurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa historia
Ja po wielu latach namawiania przez meza zgodzilam sie na anal. No i oczywiscie moj maz swinia jedna spuscil mi sie w dupcie. Po wszystkim zasnelismy bo co po tylu latach w zwiazku innego robi sie po stosunku. Budze sie w nocy z dziwnym uczuciem wzdecia iiiiiii pryknelam sobie raz. Wyskoczyl zelowy misio o smaku truskawki. Drugi raz o smaku pomaranczy. Trzeci raz i tu nie bedzie juz tak smiesznie. Za trzecim razem zapaskudzilam cale przescieradlo. Od tego czasu nie kupuje dzieciom zelowych miskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sa dni plodne zachodzi sie w ciaze i rodzi sie murzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×