Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem jak ludzie mogą mieszkać całe życie z rodzicami

Polecane posty

Wiesz to zależy czy mogą sobie pozwolić na mieszkanie samemu albo czy rodzice nie potrzebują opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoobiektywnaosoba
Wiecie, cojest gorsze od mieszkania w 40m klitce w bloku? Mieszkanie w bloku ze WSPOLLOKATORAMI. Na studia musialam sie przeprowadzic do duzego miasta, miejsce zamieszkania zmienialam kilka razy i na prawde dopoki nie poznalam zycia studenckiego, nie wiedzialam, ze az tak wielu ludzi ma taki problem z higienia i ze tak wielu ludziom nie przeszkadza mieszkanie jak w chlewie i barlogu. Wtedy gdyby moj dom rodzinny znajdowal sie w jakims miescie studenckim to bym sie w zyciu nie wyprowadzala do czasu az nie byloby mnie stac na cos wlasnego. W czasach wynajmowania ze wspollokatorami marzylam nawet o takiej 40m klitce wlasnie, ale tylko aby miec swoja wlasna lazienke, wlasna kuchnie, wlasny pokoj, urzadzone po swojemu, czyste, zadbane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhh

Mieszkam z mężem i dzieckiem u matki. Dom 200 m, ale czuję się jak ofir losu. Nieudacznicy mieszkają z rodzcami. Budujemydom więc jak tylko będzie łazienka wyprowadzam się bo jiż mi wstyd przed sąsidami... mąż codziennie słyszy że jest nieudacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×