Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość facet dlaa pani

kuba szuka swojej jedynej i uroczej sponsorki

Polecane posty

Gość facet dlaa pani

akim tak naprawdę facetem jestem to musisz przekonać się sama O sobie każdy może wiele pięknego napisać. Jednak jak wielu zapewne i Ty nie chcesz umawiać się w ciemno, jest to dla mnie zrozumiałe. Dlatego też w kilku słowach postaram opisać swą osobę Jestem dość atrakcyjnym, wysokim i wysportowanym blondynem Młodym, aktywnie spędzającym czas facetem z którym zapewniam Cie, nie zaznasz nudy. Na co dzień pracuję w pewnej instytucji, prowadzę normalne życie jak każda młoda, pełna życia osoba. Charakteryzuje mnie dyskretność, odpowiedzialność, namiętność jak i dobre poczucie humoru. Jestem też dyspozycyjny o różnych porach dnia i nocy. Jeśli chodzi o sex to lubię wszystko to co mnie kręci. W łóżku nie jestem egoistą, uwielbiam sprawiać Kobiecie przyjemność i zawsze to Ją stawiam na pierwszym miejscu. Natomiast jakim kochankiem jestem to już musisz przekonać się sama Znajomość jaką proponuje opiera się na czymś więcej niż tylko pustym seksie ale o tym jak i o moich oczekiwaniach porozmawiam z Tobą przy kawie, jeśli tylko znajdziesz dla mnie chwilkę. Zachęcam do kontaktu ze mną a kto wie, może przytrafi się Nam coś pięknego. Pozdrawiam, sky kuba123144 ,ps.cenie sobie prywatnosc takze pokazuje sie tylko po kontakcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×