Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość czarna

Toksyczna wirtualna zabawa

Polecane posty

Gość gość
Ja już znikam miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniam, a sie dziwie. Ja czekając tak dlugo, chciałabym się delektować ta chwila w komfortowych warunkach. To musiałoby być cos specjalnego. Planuje takie spotkanie z kims z kim romansuje od dwóch lat. Nie wyobrażam sobie żeby nasze spotkanie wygladalo wlasnie w ten sposób. No, ale ja wcześniej bylam tylko z mezem i być może dlatego traktuje to tak wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz. Nie wiesz też tego, że ja też do tamtego spotkania byłam tylko z mężem. Nie kombinowaliśmy, nie planowaliśmy spotkania , tym bardziej seksu. Po prostu był akurat przyjazdem w moim mieście a dzieli nas ponad 600 km....i oboje uznaliśmy że okazja wypicia razem kawy już może się nie zdarzyć. To był spontan i był to najpiękniejszy spotan jaki dane mi było przeżyć. Nie zawsze zaplanowany, cudowny cukierkowy seks jest taki cudowny. Dla mnie ważniejszy jest ten żar,pożądanie w jego oczach i te ręce rozbiegane gorączkowo po moich krągłościach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Spokojnego wieczoru i dziękuję za miłą rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie. ..powiedz mi jeszcze tylko czy jutro tu będziesz. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Postaram się zaglądać w trakcie pracy. Nie mogę obiecać, bo to nie jest zależne ode mnie. Ale jeśli czas pozwoli, zaglądnę. Albo po 15 już z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonwlkp
Dokładnie Ona..czasem żadne plany ani ustalenia nie mają racji bytu kiedy jest się z dwóch końców polski..nadarza się okazja w którą trudno uwierzyć i mimo postanowienia że to będzie tylko przelotne spotkanie wydarza się coś niesamowicie inntensywnego i wspaniałego..nieważne wtedy gdzie jak i czy z klasa..liczy się żar ciał, pragnienie , namietność i dzikość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się tyle czeka to te 20 min żeby dojechać do hotelu tez się poczeka. Trzeba to zrobić jednak zanim się rozochoci ;) Pisze tu jednak o sobie i o moim przyjacielu, bo on myśli podobnie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny a ja zastanawiam się czy jest szansa na wyjście poza wirtualny romans jeśli ludzi dzieli jakieś 400-500km? nie wiem czy facet myśli o tym na serio czy tylko dobrze sie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dodam coś od siebie. Jest realna szansa nawet jeśli jest 1000 tych kilometrów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd pewność, że facet jest szczery. jak szybko w waszym wypadku było przejście na tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Cały czas nie rozumiesz, że my nie planowaliśmy spotkania na seks tak jak Ty planujesz ze swoim przyjacielem. Nawet spotkania w ogóle nie planowaliśmy. gośćonwlkp - o to właśnie chodzi. Nie liczy się ani jak, ani gdzie. Liczy się tylko ten żar i namiętność, ktora powoduje utratę zmysłów. Trafiło na seks w samochodzie i ten fakt dodatkowo dodał adrenaliny i dzikości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem doskonale, ja tez nie planuje sexu, ale jeśli do tego dojdzie to nie będzie to byle gdzie i byle jak. Sex jest tym dzikszy im mniej rzeczy nas ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonwlkp
Ona doskonale Cię rozumiem..też coś takiego przeżyłem.. wtedy umysł się wyłącza..jakby nie miało być jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Jednak się nie rozumiemy. A już na pewno Ty nie rozumiesz mnie ;) Nie należę do kobiet, które pragną seksu w pięknym łóżku, bo łóżko to ostatnie miejsce gdzie mam ochotę na seks. Nie pisz tylko proszę,że"byle jak" bo ja taki "byle jaki" seks chcę dwa razy dziennie. Wiem co piszę, bo byle jaki mam na codzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonwlkp
Jakbym słyszał moje słowa..seks wymuszony rzadko kiedy...byle jaki..machinalny...łóżko staję się znienawidzonymi kajdanami dla namietności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam9000
po prostu ona - nie sądziłem, że są jeszcze kobiety, które lubią to coś, tą naturalną namiętność, zbliżenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle jakiego seksu to ja nie znam, być może nie rozpalasz meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta jest goraca to rozpali kazdego kochanka, a jak znudzi meza to znaczy ze byla kiepska, to samo tyczy się facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na forum naturystyka com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
dziś takiego kolorowego też nie masz skoro zabawiasz się z przyjacielem. Nie osądzaj a i Ciebie sądzić nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie osadzam i w przeciwieństwie do Ciebie niczego Ci nie wmawiam. Nigdy nie zdradziłam meza i nie wiem czy zrobie to kiedykolwiek. Fantazjuje jednak o tym, żeby poznac smak innego mężczyzny. Jeśli jednak się zdecyduje, to na pewno nie będzie to seks w aucie, choćby mnie skrecalo z pozadania. Na pewno nie ten pierwszy raz, bo to będzie dla mnie niesamowite przezycie. Mysle, ze nawet większe niż mój prawdziwy pierwszy raz, bo teraz jestem swiadoma swojej seksualnosci kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tirowki ru/ch/aja sie w lesie albo w aucie mega spontan buhahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 2 h to by wybulil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farciarz, por/uchał i nawet za kawę nie musiał zapłacić. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a glupia sie jara ze byl spontan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
dziś i tego Ci życzę. Udanej i dobrze zaplanowanej zdrady męża. Nie ważne jak i gdzie , to zawsze będzie zdrada. Wydaje Ci się może, że jesteś lepsza i bardziej się szanujesz ale to nie prawda. Tylko ja nie udaję cnotki niewydymki ;) Do reszty gości wyżej ;) Wy się jaracie najbardziej ;) a z zazdrości żółć wam oczy zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad kurna mial wziac na hotel jak nawet na kawe nie bylo go stac? widzisz dziewucho jaka jestes tania i jeszcze cie w doope kopnal na koniec oj glupia ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Czytaj ze zrozumieniem. To ja zakończyłam ten związek :) Za cienki jesteś żeby to zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonwlkp
Po prostu ona musisz ignorować takie wypowiedzi..tutaj to norma że tym co im żal d**y ściska próbują mieszać z błotem tych co zrobili coś odbiegającego od normy grzeczności..niema sensu się denerwować i odpowiadać im bo to jest pożywka dla trolli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×