Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość czarna

Toksyczna wirtualna zabawa

Polecane posty

Gość po prostu_ona
To trudne pytanie jest...najbardziej chyba to to, jak się czuję po zakończeniu znajomości. Takie skrajne emocje. Trudno o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze to znam mimo tego będę znowu tego szukał i znów zechcę nawiązać taką znajomość choć tylko i wyłącznie wirtualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Raz przeniosłam taką znajomość do reala i już nigdy tego nie zrobię. Zapewne znowu się wpakuję w taką znajomość, oczywiście tylko wirtualną. Kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Ty jesteś w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w związku. ..bo to kusi wabi i podnieca przynajmniej w moim przypadku ale ja nigdy nie przejdę w real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Kusi, wabi i podnieca...tak właśnie :) I jeszcze intryguje, pociąga i daje chwile uniesień. Może to tylko wirtualne...ale piękniejsze niż realne więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc dalej tego oczekujemy. ...dominujesz czy wolisz być zdominowana w takich związkach, ja tylko dominuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Domina ze mnie żadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekac trzy lata na sex w samochodzie ? Ja jestem bardziej wymagajaca i zasluguje na więcej. Nie jestem nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc wolisz być zdominowana? Nie zawsze musi być nastawienie na seks. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest chemia miedzy ludzmi to prędzej czy później zaczyna rozwijać się miedzy nimi erotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się ale nie zawsze musi to kończyć się seksem, przynajmniej w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Czekać? Nie czekać, a bronić się trzy lata przed spotkaniem. Nawet dwa lata, potem było już tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Wolę być zdominowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam9000
Wirtualna zabawa jest tylko przyjemnością, gdy z są pewne ustalenia z góry. Ograniczające się tylko do wirtualnych zabaw... :) Flirt, wspólne zabawy i podniecenia do granic możliwości, spełnianie wspólnych fantazji erotycznych w wirtualu. Aż nabrałem przez Was ochoty na to... Kolejny będący w związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet wirtualnie coś takiego by tobie odpowiadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale w samochodzie? Pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
A jaki problem? Był ogień ...była namiętność. Ten seks w samochodzie to najlepszy seks jaki miałam. Dwie godziny...to miało być spotkanie na kawę. Nie muszę pisać, że kawy nie wypiliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona...a czy on po prostu Cie nie zaliczyl? Gdyby Cie szanowal to zabralby Cie do hotelu. Dziwne ze tyle czasu trwaliście w tym a po realu się skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu_ona - czy to był ktoś z kafeterii, czy poznałaś go gdzieś indziej w sieci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam9000
Seks w samochodzie wcale nie oznacza brak szacunku... Lubię seks w samochodzie, podnosi to jeszcze bardziej adrenalinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów głupie teksty i dociekania gimbusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam9000
po prostu ona - dobrze zrobiłaś, skoro to był najlepszy seks w Twoim życiu :) tylko pozazdrościć przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Nie wszystko jest czarne albo białe. Każdy ma prawo myśleć co chce. Ja wiem jak było. Wiem, że mnie szanował. To wszystko poszło w złym kierunku. Straciliśmy kontrolę i pozwoliliśmy żeby emocje i uczucia zawładnęły nami i wzięły górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam9000
Nie uczestniczę w tej rozmowie od początku, ale pytanie do Ciebie... Żałujesz tego co się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa kobiety i kobiety, na szczęście nie wszystkie bzykają się w aucie na pierwszej realnej randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonwlkp
Ja też mam za sobą takie znajomości i mimo tego że czasem skończyły się złamanym sercem nie żałuję niczego...było wszystko telefony @ smsy 24h...jestem w związku ale nie zawahałbym się ani minuty gdybym poznał znów kogoś wyjątkowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam9000
To gdzie to robiła to jej sprawa, miała ochotę zrobić to w samochodzie, to znaczy, tylko, że miała na to ochotę i zrealizowała swoją chęć ;) Nie oceniaj za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu_ona
Kolejne z tych trudniejszych pytań... Nie i tak.... Nie, bo dane mi było przeżyć coś niesamowitego i fantastycznego. To był mój pierwszy taki związek wirtualny i tych emocji i tego podniecenia nie da się opisać. Na wspomnienie seksu z nim do dziś mam dreszcze i dosłownie mokro między udami. Tak,bo bardzo dużo mnie kosztowało nasze rozstanie,a inaczej nie mogłam postąpić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×