Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość czarna

Toksyczna wirtualna zabawa

Polecane posty

Gość gość
40 +M. Miałaś już takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka takich znajomości za sobą, wprowadzają dużą dawkę pozytywnych emocji. Jakie są Twoje doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem jedno takie doświadczenie. ..lubisz dominować czy być zdominowaną w takim związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę wolniej odpisywał bo w pracy jestem a ty w domu czy praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mam końcówkę urlopu, więc korzystam z możliwości nieróbstwa. Lubię raczej poczuć władzę niż narzucać rytm, ale sam wiesz, że to jest płynne i takie granice często się zacierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w pracy nie będziesz mogła pozwolić na takie rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie napisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co ty mi napiszesz o sobie tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz że tu nie można zbyt wiele powiedzieć. ...facet po 40 w związku, pracuje. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny gość_
Standard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałaś o plany na weekend w niedzielę jakiś wyjazd w plener a ty do kiedy na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak dużo napisałeś:) Plener, też się wybieram, może wyschnięte Jezioro Żywieckie, ciekawie wygląda ostatnio. Urlop standardowy, 2 tygodnie odpoczynku jak ustawa przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w wieku 30+ to nic zaskakującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej prawidłowość, lubisz swoją pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię, lubię to co robię, możliwości jakie mi stwarza. Cieszę się, że gdzieś pomiędzy tym co muszę, mogę przeplatać swoje pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja praca jest dla ciebie tylko powinnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swobodnie będęmógł pisać od 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naapisze tak, nie czytalam odpowiedzi na post autorki tylko sama wypowiedz autorki i odpowiadam--- rok temu zaczelam czatowac z z******tym facetem, on zonaty jedno dziecko, ja mezatka jednoo dziecko ja 31 lat on 37- byly rozmowy na czacie, przez kamerki, bylo mi tak dobrze, zarywalismy noce, pilismy sobie droinki gadalismy nawet do 3 niewinne gadki schodzily na mega powazne tematy, zycie problemy, sex... pisalismy maile do siebie w ciagu dnia, mialam wtedy kryzys w zwiazku, ten ktos sprawil,ze chyba poczulam cos wiecej, on raz mi powiedzial, zebym to skonczyla bo on nie jest z kamienia, nie skonczylam, mowil mi ,ze nieraz zdradzil zone, nie byl swiety a dla mnie byl idealny, dal mi nr tel. chceilismy si eumowic na spotkanie, ale mieszkamy zbyt daleko,mowil,ze przyj. w moje okolice ciegnelismy to 8 mcy, ale przestraszylam sie bardzo, bo uzaleznilismy sie od siebie, zerwalam kontakt---bolalo i boli do dzis:( ciagle mam jego maila jego nr, tesknie, ja nie chcialabym z nim byc, ani nic, ale hcialabym miec go choc przez chwile, kocham meza i nie chcialam ryzykowac ale jak mi zal tej znajomosci, od tamtej ory nie wchodze na zadne czaty nic, zeby nie kusic losu i nie cierpiec a jemu zawdzieczam to,ze bardzo mi pomogl, podniosl moja wiare w siebie, pomogl mi podniesc sie psychicznie, byl wspanialym przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miałaś szczęście. Też czasem człowiek chciałby z jakąś doświadczoną życiowo i związkowo kobietą porozmawiać, ale na czatach coraz trudniej nawiązać jakąś znajomość. Wszystko przez tych 95% czatowych gamoni, którzy spowodowali, że kobiety mają włączoną kontrolkę, że każdy nowy rozmówca jest desperatem chcącym bez ceregieli od razu się umawiać na seks. Jednak z 15 lat temu było łatwiej porozmawiać online niż teraz. Jakoś to wszystko było bardziej naturalne. No i mam wrażenie, że kobiety były mniej zepsute (charakterologicznie) niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jeszcze ta 30 +z którą pisałem po godzinie 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak popołudniowy nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję całkiem dobrze. Zastanawiam się czy gdzieś nie wyskoczyć. Mam ochotę na dobry deser. :) Juz po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja w pracy jestem do 18 a jeśli chodzi o deser to bądź ostrożna bo w bioderka ci pójdzie. ..he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, moje bioderka mają się całkiem dobrze :P kto cię ukarał pracą do 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnie na temat twoich bioderek to może wypowiedzieć się twój facet he he a co do pracy to inni mają gorzej bo muszą pracować do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni mają jeszcze gorzej - cytując :) Pora na mnie, udanego popołudnia i żeby ta godzina szybko zleciała. Do znów, zajrzę tu jeszcze 40+ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×