Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto to są Ciotki?

Polecane posty

Gość gość
Nawet jak się puszczały to nic nie wypłynęło, i plus za brak łzawych dramatów romantycznych na ogólnym. Osobiście myślę że nie chlupały, Wilk w trakcie swoich ataków coś by "chlupnął" na jedną, albo drugą między wierszami. Zresztą co mnie to. Ciotki to Himalaje w porównaniu z obecnymi kretynkami na Ero i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polubiłam Ciotkę Klotkę z Tik Taka, ale nie wiem czy o to chodziło. Jeżeli nie o to, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parzyły herbatki i kawusie. Ale cycków w awatar nie dawały, nie masowały się jako silenka i nie chlupały do słuchawki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba tylko o tych herbatkach czytałes/as tsk sobie to tłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś MEve usta.giflubisz rzucać grochem o scianę?szkoda nerwów i zdrowiaxMoże i szkoda. Ale czym innym są dyrdymały czy i komu "chlupałam", a czym innym takie oszczerstwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszczerstwa, przytoczyc ci slowa kolezanki z wvzoraj? wy mozecie obrzucac blotem i oskarzac kogokolwiek i to jest w porzadku, bo to wasze zdanie. Co innego jesli ktos o was pisze, wtedy to oszczerstwo. gdzie logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.09 nie pisz takich herezji, bo przez następne tygodnie będą za mną latać : Giaa, Tabasco, Pretty bad, Nowa97, Fałszywa Ewa :D Podpisz się jakoś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa :D za późno na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość wczoraj oszczerstwa, przytoczyc ci slowa kolezanki z wvzoraj?wy mozecie obrzucac blotem i oskarzac kogokolwiek i to jest w porzadku, bo to wasze zdanie. Co innego jesli ktos o was pisze, wtedy to oszczerstwo.gdzie logika?xZ ubolewaniem stwierdzam, że nie wiem, o czym mówisz. Nikogo nie obrzucałam błotem, ani o nic nie oskarżałam. Mów personalnie do mnie (nie ogólnie "wy", jakie "wy"?) i mów konkretami. Albo zamilcz. I oczywiście: zaloguj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, CiZiu 🌻Ja wciąż czekam na jeden, choćby jeden jedyny nick konkretnej cyt. "normalnej, fajnej laski", którą zahejtowałam z gościa :) A podobno zahejtowałam wszystkie "normalne, fajne laski" i to przeze mnie (nie przez ogólny syf i upośledzone wpisy takich właśnie, ależ skądże znowu ;) ) ludzie odchodzą z forum 😭 Obawiam się, że się nie doczekam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie płacz Ciziu :-) Jak chcesz to Ciotka Magda Cię przytuli :-D Eve🌼 ładnie się wyeksponowałaś. Tak inaczej niż zwykle. Co ja sie tu o Tobie dowiaduje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
To ja oczami (lubię obserwować). Ewentualnie lewym cycuszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadero wybieram 3 rzeczy. Oczy,usta i piersi. Oczywiscie jeżeli tyle można wybrać.Nie, żebym była chciwa :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zostawmy coś dla reszty naszej ekipy.Ale jakby co mogę coś oddać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eve wybiera duupę, czy eve to nie jest przypadkiem Rescator555 ten sam styl pisania, eve ty czeski siurku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wadi, bo Ty myślisz cipką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzielicie się i mnie nie wołacie? 😴 Wzięłabym szyję, ale już zajęta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, gdzie jest Eve moja ostoja spokoju i łagodnosci.Coś dla niej przygotowałam. Wprost ze świeżych cytryn :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze jakie wy zabawne jesteście aż się posikałam a nie to jednak squirt był bo tak podniecające jesteście że mi ubiegło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatny folwark dla świń zamknęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynówka Madi! Polać zaraz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przychodzę reszta odchodzi, nie to jakaś zmowa 😴 Madi same jesteśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie, Wad jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I CiZia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywołałam Cię Eve do odpowiedzi 🌼Trzeba polać bo na trzeźwo nie da się tego wszystkiego czytać :-DNa zagrychę proponuję pikle :-D Ogórków nie dam, bo jeszcze nie zakiszone :-PAle jak przyjedziecie do mnie to już będą gotowe :-)Pełna spiżarka czeka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golicie ciotki swoje c**eczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C i p y forum wam k********* j e b l o? Cynik nie dal rady ciagnac tylu warg jednoczesnie? Kafeteryjne forum zawsze p i z d y wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągnij Wad ciągnij.. Pomoge , żeby się zapchało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pikle to to samo, co korniszonki w occie? Jak tak, to się dam nieraz zabić za nie :P Nie, no ciotki nie wyszły z formy, ględzą o niczym jak dawniej :D To może herbatki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×