Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto to są Ciotki?

Polecane posty

Gość CzwarteImperium
Nie mogę przejść obojętnie obok tej seksownej brunetki z czerwonymi ustami 👄 (choć jestem najzupełniej hetero, prostu chcę trochę cytryny ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Imperium 🌼 ;-)Wiesz może o której jest czynny Urząd Gminy?Podnieśli nam stawkę za smieci we wsi ;-)Muszę uregulować wplatę :-DWiem chcesz Cytrynówkę bo na trzeźwo nie da się tego czytać :-DAle czy nie za wczesna pora? :-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Mag, ja juz dawno przestałam udawać, że piję tylko po 12. :( Pije od rana...kaffkę. ;) Co do Urzędów to znam tylko godziny otwarcia Domu Wariatów na ulicy spamu numer 888. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium za kawę dziękuję, już 3 dziś wypiłam. Mam nadzieję, że serce mi nie stanie :)Od godz. 6 jestem już na nogach, a do wieczora daleko i jeszcze sporo mam do ogarnięcia:):classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe! Rano budząc się niedbale otwieram oczy Jak co dzień, bez ochoty do roboty A cóż to za dzień dzisiaj mamy? Niemożliwe! Toż to niedzielny poranek! U mnie niedziela leniwa Na kanapie jak zwykle spoczywam Przecie odpoczynek jest niezbędny Siódmy z kolei raz w tygodniu Nieszkodzi, że wokół kupa śmieci Że, do mieszkania dobijają się sąsiedzi Nic mi to nie przeszkadza To co innym śmierdzi Woda i mydło są mi obce Puszki po piwie na podłodze Po co wietrzyć mieszkanie Lepiej się żyje we własnym smrodzie Bez pracy nie ma kołaczy A ja kołacze mam bez pracy Znam ja się na rzeczy Bo inni w pracy, a miasto mi płaci Ach! Jakże piękne jest życie! Kiedy nie trzeba nic robić Spoko w domu, przy piwku A wszystko inne samo się zrobi. Niemożliwe! Rano budząc się niedbale otwieram oczy Jak co dzień, bez ochoty do roboty A cóż to za dzień dzisiaj mamy? Niemożliwe! Toż to niedzielny poranek! U mnie niedziela leniwa Na kanapie jak zwykle spoczywam Przecie odpoczynek jest niezbędny Siódmy z kolei raz w tygodniu Nieszkodzi, że wokół kupa śmieci Że, do mieszkania dobijają się sąsiedzi Nic mi to nie przeszkadza To co innym śmierdzi Woda i mydło są mi obce Puszki po piwie na podłodze Po co wietrzyć mieszkanie Lepiej się żyje we własnym smrodzie Bez pracy nie ma kołaczy A ja kołacze mam bez pracy Znam ja się na rzeczy Bo inni w pracy, a miasto mi płaci Ach! Jakże piękne jest życie! Kiedy nie trzeba nic robić Spoko w domu, przy piwku A wszystko inne samo się zrobi. Niemożliwe! Rano budząc się niedbale otwieram oczy Jak co dzień, bez ochoty do roboty A cóż to za dzień dzisiaj mamy? Niemożliwe! Toż to niedzielny poranek! U mnie niedziela leniwa Na kanapie jak zwykle spoczywam Przecie odpoczynek jest niezbędny Siódmy z kolei raz w tygodniu Nieszkodzi, że wokół kupa śmieci Że, do mieszkania dobijają się sąsiedzi Nic mi to nie przeszkadza To co innym śmierdzi Woda i mydło są mi obce Puszki po piwie na podłodze Po co wietrzyć mieszkanie Lepiej się żyje we własnym smrodzie Bez pracy nie ma kołaczy A ja kołacze mam bez pracy Znam ja się na rzeczy Bo inni w pracy, a miasto mi płaci Ach! Jakże piękne jest życie! Kiedy nie trzeba nic robić Spoko w domu, przy piwku A wszystko inne samo się zrobi. Niemożliwe! Rano budząc się niedbale otwieram oczy Jak co dzień, bez ochoty do roboty A cóż to za dzień dzisiaj mamy? Niemożliwe! Toż to niedzielny poranek! U mnie niedziela leniwa Na kanapie jak zwykle spoczywam Przecie odpoczynek jest niezbędny Siódmy z kolei raz w tygodniu Nieszkodzi, że wokół kupa śmieci Że, do mieszkania dobijają się sąsiedzi Nic mi to nie przeszkadza To co innym śmierdzi Woda i mydło są mi obce Puszki po piwie na podłodze Po co wietrzyć mieszkanie Lepiej się żyje we własnym smrodzie Bez pracy nie ma kołaczy A ja kołacze mam bez pracy Znam ja się na rzeczy Bo inni w pracy, a miasto mi płaci Ach! Jakże piękne jest życie! Kiedy nie trzeba nic robić Spoko w domu, przy piwku A wszystko inne samo się zrobi. Niemożliwe! Rano budząc się niedbale otwieram oczy Jak co dzień, bez ochoty do roboty A cóż to za dzień dzisiaj mamy? Niemożliwe! Toż to niedzielny poranek! U mnie niedziela leniwa Na kanapie jak zwykle spoczywam Przecie odpoczynek jest niezbędny Siódmy z kolei raz w tygodniu Nieszkodzi, że wokół kupa śmieci Że, do mieszkania dobijają się sąsiedzi Nic mi to nie przeszkadza To co innym śmierdzi Woda i mydło są mi obce Puszki po piwie na podłodze Po co wietrzyć mieszkanie Lepiej się żyje we własnym smrodzie Bez pracy nie ma kołaczy A ja kołacze mam bez pracy Znam ja się na rzeczy Bo inni w pracy, a miasto mi płaci Ach! Jakże piękne jest życie! Kiedy nie trzeba nic robić Spoko w domu, przy piwku A wszystko inne samo się zrobi. Niemożliwe! Rano budząc się niedbale otwieram oczy Jak co dzień, bez ochoty do roboty A cóż to za dzień dzisiaj mamy? Niemożliwe! Toż to niedzielny poranek! U mnie niedziela leniwa Na kanapie jak zwykle spoczywam Przecie odpoczynek jest niezbędny Siódmy z kolei raz w tygodniu Nieszkodzi, że wokół kupa śmieci Że, do mieszkania dobijają się sąsiedzi Nic mi to nie przeszkadza To co innym śmierdzi Woda i mydło są mi obce Puszki po piwie na podłodze Po co wietrzyć mieszkanie Lepiej się żyje we własnym smrodzie Bez pracy nie ma kołaczy A ja kołacze mam bez pracy Znam ja się na rzeczy Bo inni w pracy, a miasto mi płaci Ach! Jakże piękne jest życie! Kiedy nie trzeba nic robić Spoko w domu, przy piwku A wszystko inne samo się zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och jak faja parada ciotek, i egzaminy na ósemkę. Robi się ją 5 razy. :DI wszystkie hetero. ;)Tyle nóg, o mój Boże, i tyle cytryny, mniam.Mag muszę Ci zajrzeć pod włosy. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tę herbaciarnio-kawiarnię też podbiję popołudniowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pytanie bo tez nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
ciotka to zwykle jest siostra mamy albo taty okreslenie tez moze byc uzyte jak kogos krew zalewa ewentualnie mozna tez powiedziec tak o meżczyźnie który w drodze ten tegesow zyciowych postanowil pozbyc sie jaj dobrze wytlumaczylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×