Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zerkogosia

Baterie do łazienki

Polecane posty

Gość zerkogosia

Planuję zakup baterii do łazienki. chodzi o baterię do umywalki i nad wannę. Chciałabym coś co pozwoli mi zaoszczędzić wodę... ponoć są takie ekologiczne eco friendly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalinkaa1
Roca ma baterie oszczędzające wodę. Tyle w temacie mogę pomóc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taką najprostszą z systemem CLICK oszczędzającym wodę można juz kupić za ok. 200 zł. Np z serii Victoria-N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zakupów do domu robiłem ostatnio na stronie www.swatt.pl To jest akurat hurtownia ale można też rzeczy detalicznie zamawiać. Mają dużo instalacji sanitarnych, czyli złącza, korki spustowe, baterie, zlewy, natryski i tak dalej. Fajne ceny, duży wybór, nie musiałem się ograniczać do jednego czy dwóch wzorów, tylko faktycznie było trochę projektów do porównania ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle działa internetowa hurtownia Swatt na stronie www.swatt.pl . Wybór mają urozmaicony, jest dużo modnych stylizacji jeśli chodzi o natryski czy baterie – łazienkowe i kuchenne. Szybka wysyłka, kompletowanie zamówień nie zajmuje im dużo czasu, a już trochę mi sprzętu wysłali, także nie jest też tak że tylko w przypadku pierwszego zamówienia tak to sprawnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy system rabatowy ma hurtownia Swatt -swatt.pl. Niedawno do nich przeszedłem i jak na razie jestem bardzo do przodu względem tego ile płaciłem za praktycznie identyczne kolektory u konkurencyjnego dostawcy. Nie jest to hurtownia z przypadku i niewiadomego pochodzenia tylko oddział doświadczonej grupy Polska Ekologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×