Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość gość
@ voiceless Urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Adriano, pogadamy za dwadzieścia lat i zmierzymy ci obwód brzucha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano lopez dziś 23 xxx jak z tym bieganiem dotrwasz do 46 to ci przynam szacun :classic_cool: teraz to Ty bez biegania jestes nadal sikut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vałka - no weź ty mi pokaż gdzie ja coś takiego napisałem ? "Matu mówiłam ci że ty nie znasz środka....to takie wygodnictwo z twojej strony.....dać poczucie bezpieczenstwa ale nie udowadniać męskości [czyt. nie wchodzić rozwydrzonej babie na odcisk] smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif usunąc się w cien i nie draznić cool.gif Wracamy do punktu wyjscia pantoflarz a nie chłop "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adriano czas pokaże :classic_cool: Matu generalnie facet którego uderzy kobieta umie postawic granicę bez uzywania siły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Adriano, ja też biegam. Ile dajesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sie czuc atrakcyjny... :D :D :D dobrze sie czujesz w tym towarzystwie? zn imperium i v34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...teksty o szanujących się kobietach należałoby rozpisywać na bilbordach ... kiedy widzę młode dziewczyny śmigające stadami z wystającymi z biodrówek stringami i wyciśniętymi boczkami, chichoczące na dźwięk męskich gwizdów czy określeń typu świnia, suczka, foczka - jakoś tak trudno mi pojąc pojęcie szanowanie się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adriano a ja mamo 15 lat wiecej i widze w Tobie siebie za mlodu. Jak masz taka nature to jej nie oszukasz i nie próbuj jej ukrywac przed kobietami. Jest duzo babek ktore lubia takie podejscie facetow. Tylko nigdy nie mow, nie rob tego puvlicznie. Po co ja co ale do swojej uleglosci kobiety nie lubia przyznać sie przed innymi. A sprawnosc fizyczna jest wazna w kazdym wieku, na szczescie mezczyzni starzeja sie w "milszy " sposob niz kobiety. Poza tym sa wazniejsze rzeczy ktore siadcza o mezczyznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vałka, jak napisałem ogarnięty facet nie jest zmuszony takich granic stawiać bo potrafi wybrać taka która zna granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Adrianooo... :) Kotko, nasz towarzystwo to jest harcore wampos-biczossss. ;) Matu...bez przesady z tymi boczkami. To tylko brak gustu, nie szacunku do siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
nie działa ten trik z wpisaniem numeru w linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie zauwazyles kiedy zaczales "skomlec" o ich uwage. gdyby one pokazaly tobie chociaz 50% swojego potencjalu, to ty dziubku, bymnajmniej nie obudzilbys sie pod pantoflem ale przynajmniej pod trzypoetrowym ccc :D dziewczyny :) salut! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...teksty o szanujących się kobietach należałoby rozpisywać na bilbordach ...kiedy widzę młode dziewczyny śmigające stadami ..." Różnica miedzy kobieta a dziewczyna to lata świetlne ...wyrosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj matu...a jakie to sa granice, ja w trakcie... uderzam w tors jak w amoku i co przekraczam granice, ja tego nie kontroluje skarbie. Przez to byś mnie skreślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano generalnie po wpisach widac żeś ty zółtodziób :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś adriano a ja mamo 15 lat wiecej i widze w Tobie siebie za mlodu. Jak masz taka nature to jej nie oszukasz i nie próbuj jej ukrywac przed kobietami. Jest duzo babek ktore lubia takie podejscie facetow. Tylko nigdy nie mow, nie rob tego puvlicznie. Po co ja co ale do swojej uleglosci kobiety nie lubia przyznać sie przed innymi. A sprawnosc fizyczna jest wazna w kazdym wieku, na szczescie mezczyzni starzeja sie w "milszy " sposob niz kobiety. Poza tym sa wazniejsze rzeczy ktore siadcza o mezczyznieusmiech.gif xxx a jaką ma naturę?:P coś bliżej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<0>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem ostatnie 5 stron. Masz bardzo ostre kobiety na temacie. Nie dasz rady z tymi poglądami. W łóżku także. Za młody jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
może w realu nie jestem aż tak bardzo agresywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Różnica miedzy kobieta a dziewczyna to lata świetlne ...wyrosną usmiech.gif" --- daj boże :) "Matu...bez przesady z tymi boczkami. To tylko brak gustu, nie szacunku do siebie" --- te boczki to tylko mimochodem:) (podobnie jak łańcuszki na kostkach otłuszczonych nóg) chodziło mi bardziej o pozwalanie na zwracanie się do siebie i traktowanie przez chłopaków .... "Oj matu...a jakie to sa granice, ja w trakcie... uderzam w tors jak w amoku i co przekraczam granice, ja tego nie kontroluje skarbie. Przez to byś mnie skreślił? " --- nie bardzo kumam o co chodzi ? ...że co, że tak masz i w związku z tym Ci wolno ? ...pewnie kogoś tak niezrównoważonego bym nie wybrał, a jak z czasem by coś takiego wyszło na pewno nie oddałbym na odlew ale na pewno nie pozwoliłbym się bić :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
12.03. ja np jestem tylko troche ostra. Jak rżnę to czasami zacinam. 😴 Adriano, liczę na twoją agresję. :P Matu, noo wiem o co chodzi. ;) Trzeba mieć klasę. Ja sama mogę w wydawać się wulgarna, ale po prostu nazywam rzeczy po imieniu. Bycie foczką dla świadomej siebie i swojej seksualności kobiety jest passe. Tak samo jak pokazywanie boczków. :) A co do jaźni wielorakiej...przydaje się...w łóżku...lepsze szczytowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no popatrz, człowiek całe życie się uczy :) ... ale chyba pozostanę przy zwykłej skali szczytowania :) i pozostanę sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu, nie byłbyś w stanie nade mną zapanować i chciałbyś jeszcze :P Jesteś mężczyzną i wszystko wziąłbyś na klatę, nawet moje ciosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×