Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość gość
leć debilku nic tu po tobie pozerku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzwarteImperium 2015.08.03 Dorobiłeś się "podszywa"? Gratulacje. Lopez, po prostu upadł mi krem do opalania. spioch.gifMam mówić do niego "Panie Mieczu"?x:D:D:DA w ogóle to jesteście złośliwi wszyscy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
jak myślicie czy David de Gea trafi do Madrytu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny z prowincji są ok, ale miejskie dziewuchy to banda leniwych, zarozumiałych kretynek. wyżej srają niż dupę mają i dlatego częściej zostają starymi pannami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
no masz racje :) miastowe to tylko picie imprezy i dawanie komu poradnie a na wsiach przynajmniej coś do roboty są nauczone wiem co mowie jestem ze wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak przechodzi :) i dobrze w mułach nie mialby szans na tytuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
wracając do tematu i moich argumentów na temat wyższości mężczyzn :) to weźmy pod uwagę choćby taki football :) w męskim wydaniu to najwspanialszy sport świata messiego czy ronaldo zna cały świat a piłkarki ? Kto zna jakaś ? Chyba tylko nie liczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
no bardziej zniewiescialych przykladow nie mogles podac. zreszta to nie sport, to przemysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
a znasz ich osobiście ze tak o nich mówisz ? Nie. To fani jednej i drugiej drużyny tak ich nazywają a prawda jest taka ze oni są herosami i idolami dla milionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
zachował się jak prawdziwy mężczyzna :) przydusił asfalta i dobrze :) pozatym dal popis swoich umiejętności. Dla mnie to prawdziwy bohater. Babo zrozum jak był mały był chory a mimo to stał się najlepszy to prawdziwy wzór. Wielki autorytet dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy mezczyzna trzyma swoje nerwy na wodzy :) w kazdej sytuacji. a zachowanie messiego bylo karygodne i powinno zostac usankcjonowane czerwona kartka i ud***eniem na lawce na kilka meczy. nie jest juz malolatem, reprezentuje soba (bo bral udzial w kampanii reklamowej) fair play. na tym etapie w swojej karierze, jako przyklad dla milionow ( jak to okresliles) powinnien postepowac zgodnie z zasadami, ktore rzekomo reprezentuje. inaczej jest hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
grałaś kiedyś w football ? Ja gram w klubie więc wiem co to znaczy. Jak grasz to jesteś jak w transię walczysz i wtedy dochodzi do spiec. Widać ze nie wiesz o czym mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, takie zachowanie jest wytlumaczalne, kiedy chodzi o pietnasta lige amatorska... nie w lidze zawodowej, na najwyzszym poziomie. ciekawe, ze inni zawodnicy emocji nie maja i potrafia sie powstrzymac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
leo walczy w każdym meczu i dzięki takiemu charakterowi osiągnął Szczyt . A pozatym raz za czas każdemu zawodnikowi puszcza nerwy. Dla mnie to najlepszy piłkarz jaki kiedykolwiek grał w ta piękna grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
jałowa dyskusja :) moja krowa moja krowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
kotka a za jakim klubem jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
żałosne . Chodziło mi o klub piłkarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
futbol daje mi bardzo wiele. Kiedy idę na trening cały świat przestaje dla mnie istnieć. Futbol jest dla mnie wszystkim. Nic nie daje mi takiej satysfakcji. To więcej niż sport. To religia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
idioto czym mnie zagiela ? Tym ze coś znalazła na necie ? Ja przynajmniej mam pasje a ty ? Siedzenie przed kompem ? Zresztą nie będę z tobą rozmawiał nara i w*********j z mojego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
kotka a co to jest za klub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don lopez dziś żałosne ...xdon lopez dziś idioto czym mnie zagiela ? ...itd., itp. w tym guście.xNie będę pytała Kotki i Smofa, po co z Tobą rozmawiają, bo nie znamy się, żeby mi się opowiadali ze swojej motywacji ;) Ale ciesz się autorze, że choć kpić się komuś z Ciebie chce :classic_cool: Bo na te bzdety, to tylko kurtyna powinna zapaść 😴 Zerknęłam na innym topie, że masterem Ci się być w życiu zachciało, zamarzyło... No powodzenia, powodzenia, będzie Ci bardzo potrzebne ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, żeby nie było nieporozumień: to nie jest hejt. Hejtu to Ty tu na oczy nie widziałeś i obyś nie zobaczył, to tylko moja opinia bez znaczenia oczywiście, nie zamierzam zakłócać Ci długotrwale temaciku, w którym wyżalasz się na kobiety, że ośmielają się myśleć i mieć poczucie własnej wartości. Jakże bym śmiała coś tak ważkiego zakłócać? ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×