Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość don lopez
widzę ze ty też zaliczasz się to tych współczesnych babochłopów. Powodzenia. Dla mnie ktoś taki nie może nazywać się kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
ja cenie sobie ciche skromne kobiety które są oddane swoim mężom i rodzinie . Oczywiście w dzisiejszych czasach kobieta także powinna pracować jednak praca nie wyklucza rodziny. I dla takich mam wielki szacunek i zawsze będę je cenił. Natomiast te wszystkie feministki i karierowiczki które mają wręcz pogarde dla rodziny po prostu bym zniszczył ! I wyciął jak chwasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak Ci odpowiem. Przyjmij, że guzik wiesz o mnie i moich priorytetach życiowych, zanim nazwiesz mnie "babochłopem", to będzie mniejsza szansa, że się ośmieszysz swoimi ocenami. Masz do nich jednak wyraźną słabość, więc też pozwolę sobie na oceny. Nie wiem, kim jesteś w realu i ile masz lat, ale tu jesteś zasmarkanym, słabym gówniarzem, którego żal czytać, jak jodłuje na te niedobre kobiety. I łącząc to z Twoim drugim tematem: na uległą/niewolnicę/sukę czy jak tam zwał (nazewnictwo nie jest istotne) też już wiadomo, kogo szukasz - bezmózga ze spapraną, masochistyczną osobowością, który będzie Ci podnóżkiem bez żadnej przyczyny. Spróbuj dla odmiany zapanować nad kobietą inteligentną, myślącą, świadomą swojej wartości i wtedy wróć i ładnie przeproś za bzdety, które pisałeś. Albo wiesz co? Jednak nie próbuj. A o wyrywaniu i niszczeniu kogoś jak chwasty na szczęście możesz jedynie marzyć, chyba że jakaś nieszczęsna sama Ci da broń do ręki, żebyś ją niszczył w zaciszu domowym, "panie" :OxDobra, bo odzywa się moja skłonność do poważnych odpowiedzi tam, gdzie nie warto się na nie silić ;) Podejście Smofa jest tu lepsze... "duduś" ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
i jak Ci się wydaje czy kobieta powinna być tak chamska i bezczelna jak ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adrian
ja jestem zupełnie poważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Oddane mężowi i rodzinie? :) Tzn. obiady, sprzątanko, pranie, prasowanko... Rano pobudka o 5. Z rozwianym włosem, plamą po Kubusiu na bluzce, kobieta biegnie z jednym dzieckiem pod pachą, drugie pod nogami gdzieś się plącze. Żłobek, przedszkole, uff, praca. Tylko 8 godzin. :) Potem relaks...znów jogging... żłobek, przedszkole, zakupy, obiad na stole. Dobry Boże , dziękuję Ci za zmywarki, w myślach prawie krzyczy. Mamo, żono, mamo...! -Ona się biję. -A on się przezywa. -Widziałaś gdzieś moją białą koszulę? -Chcę frytki. -Chcę się kąpać. -Chcę się pie=przy=ć kochanie. Hasta la vista, baby. Kobieta- Terminator. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że Midsummer Eve powinna pisać felietony. Wyborcza, Fakt, Regionalna : do wyboru. Marnuje się tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudusiu, jestem kulturalna i pełna ogłady, zapewniam Cię ;) A panuje nade mną ten, komu na to pozwalam ;) A i to nie we wszystkich sferach życia, myślenia i decydowania też nikt mnie nie pozbawia, zresztą nie zadaje się z takimi, którzy by chcieli mi zrobić taką krzywdę. Także sobie szukaj wśród swojego targetu, nikt Ci tego nie zabrania, mnie pozostaje tylko współczuć, a na forum - skomentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ gdzie tam do tego ma prawo wyłącznie mężczyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
a jeśli chodzi o walke z feministkami to wcale nie jestem bezradny. Być może kiedyś założę ugrupowanie walczące z takim elementem. Jak zauważyłem wielu facetów myśli podobnie jak ja. Ba nawet mnóstwo kobiet nie popiera feministek więc jest potencjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa, dzięki (kpiny celowo nie zauważam) 😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Midsummer nie krzycz na Lopeza. :) Ja go lubię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celowo jej nie użyłam :) Za to cenię szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium, już przestaję :P Za klękanie do "pana miecza" biję Ci pokłony do samej ziemi, dla takich pereł rzeczywiście warto, żeby temat dudusia przetrwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
donie, ale Mid pozamiatała tobą chłopaczyno nie twój poziom zbyt wysoki dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Powiem po inowemu: Ewka, zawsze byłaś niegrzeczna. :) Wiesz, że lubię wywijać bronią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
drodzy państwo. Przecież są jeszcze babcie na emeryturach jakieś ciocię. One tak samo mogą odebrać dziecko z przedszkola. Czy choćby czasem coś ugotować. Dawniej w rodzinie było po 8 dzieci i wszystko się jakoś kręciło. A dzisiaj ? Kobieta ma pralkę zmywarkę i jeszcze narzeka ze jest źle itp. Pozatym pranie może zrobić mężczyzna włączenie pralki to nie jest jakaś filozofia. W przypadku gdy oboje małżonkowie pracują to wtedy oczywisty jest niestandardowy podział obowiązków. Przykładowo kobieta idzie odebrać dziecko z przedszkola a facet coś gotuje i jest Ok. Uwierzcie mi ze dawno ludzie mieli 8 razy więcej roboty niż współczesni. Ale oczywiście dziś głównym priorytetem są luksusy wygoda i zabawa. A obowiązki są be.. Wszyscy najchętniej by leżeli. Albo liczy się tylko hajs. Siedzą w pracy od rana do wieczora a dziecko wychowuje niańka. Musimy coś z tym zrobić to nasz wspólny interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzwarteImperium dziś Powiem po inowemu: Ewka, zawsze byłaś niegrzeczna. usmiech.gifWiesz, że lubię wywijać broniąxAle broń broni nierówna ;) A "pan miecz" dudusia nie wydaje mi się być z Twojej półki, bo właściciel jakiś taki... za bardzo schylić byś się musiała :P ;)xAle widzę, że duduś popełnił manifesto, nawet coś o praniu tam jest, czytajmy niewiasty w skupieniu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
ja również potrafię używać wyszukanych słów. To żaden problem de facto przeważnie pisze w pospiechu gdzieś w pracy ukratkiem stąd też moje błędy językowe z których to tak bardzo raczycie się wyśmiewać. Jednakże żadne hejty i żadne szyderstwa nie zniechęcą mnie przed mówieniem tego co myślę. A dla mnie priorytetem jest normalność. Rodzina w której jest harmonia i spokój. W której każdy czuje się potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Lopez. Ja myślałam, ze Ty byś nie był taki. Myślałam, że jesteś Tradycjonalistą. Jak za dawnych lat... babo do garów,pan do pilota. Ja nie będę Ci mówiła duduś. Będę mówiła Donek-Pełnia władzy. Daj spokój, było o piwku przyniesionym na kolankach, a nie farmazony. :P Nie dawaj się. Midsummer, znasz mnie... tak naprawdę , najbardziej lubię Wielkokalibrowy Karabin Maszynowy... moja słabość. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donku, nie jakieś tam błędy językowe są Twoim problemem (nawet ich nie zauważyłam). Także nic nie zrozumiałeś :) Nieszczególnie mnie to dziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
4imp współczuje Ci ze mężczyzni w twoim otoczeniu operuja tylko pilotem. U mnie jest inaczej. Pilot w ręce mam tylko gdy idzie jakiś mecz. A do moich obowiązków należy m.in koszenie ogrodu rąbanie drewna palenie w piecu zrzucanie węgla montowanie polek nawet czasem malowanie lub gipsowanie ścian przy remoncie. No ale tak. . . Przecież faceci tylko leżą przed tv . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donek-Duduś, na Twoje potrzeby wyjaśniam: od poważnych kazań to jestem ja na tym forum (każdy Ci to powie ;) ), Imperium raczej sobie robi właśnie tzw. jaja z Ciebie, więc nie napuszaj się tak do Jej postów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera, może niepotrzebnie wyjaśniałam, auć przepraszam, milczę już, dawaj dalej duduś o praniu i podziale obowiązków, odkrywaj Amerykę, postaram się już nie mącić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
na tym forum jesteś takim samym użytkównikiem jak ja. Więc Ty możesz mnie pouczać a ja Ciebie. Gwarantuje to demokratyczna forma tegoż właśnie forum. Mamy skrajnie różne poglądy więc nie wydaje mi się żebyśmy doszli do consensusu. Aczkolwiek ilekroć ja zmieniłem swoje nastawienie w kierunku dialogu Ty nadal kierujesz wobec mnie ataki i ironiczne zwroty które to Ciebie stawiaja o półkę niżej w zaistniałej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Adriano. :) Ja myślałam, ze Ty dominator jesteś. Więc to poza tylko. ;) Zawsze wierzyłam w Ciebie. :) Czyli za przyniesienie piffka, masaż stópek. To mi się podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium, bądź wyrozumiała i miej współczucie w swojej zabawie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
4imp masaż stópek nawet bez piwka zrobię. Gdyż kobiece stopki są bardzo sexy i uwielbiam je masować. Sprawia mi to niebywałą przyjemność :) właściwie to bardziej wolę pieścić stopki niż piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Cześć:) jaki poważny temat. Ja nawet dobrze sama sobie muszę zrobić...takie lenie wokół a Ty Lopez to chyba z choinki się urwałeś żeby taki idealny obraz mężczyzny tu prezentować;) a odkurzacz i pralkę umiesz obsłużyć?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×