Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elizabeth naked

Wspólne wynajmowanie kawalerki i problem jednego łóżka. Pomocy!

Polecane posty

Gość gość
@ gość dziś nie porównuj ręki do gołej pipy. Wiadomo, że kobiety mają rózne wydzieliny, czasem upławy i to jest zupełnie naturalne. Tylko ja nie mam ochoty leżeć w czyichś wydzielinach x Jeśli jest codzienna higiena, poranna i wieczorna higiena - a zakładam że jest - to nie ma wydzielin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli skoro kiedyś piło się wode na ulicy z saturatorów, wszyscy tę samą, a teraz pijemy z butelki każdy ma swoją, to znaczy ze cofamy się w rozwoju? :D to mnie rozbawiles Tylko szkoda ze nie dodales ile kiedys ludzi umieralo wlasnie przez brak higieny. Jak jedno dziecko zachorowalo na cos to tydzien pozniej chora juz byla cala wies, wlasnie ze wzgledu na picie z tych samych naczyn, spanie po 10 osob w jednym pomieszczeniu. A jak tak bardzo chcesz miec postep i nowoczesnosc to jedz do Afryki - tam sie nikt niczym nie przejmuje, bedziecie spac wszyscy nago w jednej chacie, myc sie w jednej misce i pic z jednej studni :) co brzydzisz sie? przeciez to natura, mowiles ze nie wstydzisz i nie brzydzisz sie innych ludzi :D tylko wlasnie nie wiem czy zauwazyles ale wlasnie w Afryce przez takie warunki jest epidemia AIDS czy innych chorob i to tam ludzie umieraja w wieku 40 lat, a nie w zacofanej Europie gdzie kazdy ma swoje lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość 08:59 " Śpij w namiocie tlenowym , po ulicy chodź w masce , uprawiaj seks w gumowym ubraniu . Będziesz żyć długo i zdrowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 8:57 Bzdura! Nawet jak się podmyjesz to "produkcja" wydzielin jest nadal w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Jeśli jest codzienna higiena, poranna i wieczorna higiena - a zakładam że jest - to nie ma wydzielin. xxx Jesteś facetem czy kobietą? :D pewnie facetem, bo gdybyś była kobietą to wiedziałabyś, że kobieta wydziela rózne płyny cały czas. Pomijając obfitą wydzielinę w dni płodne, pochwa jest nawilżana naturalnie cały czas przez wydzieliny, które ją chronią przed infekcjami. Zakładajac ze kobieta jest zdrowa, bo jeśli coś złapała - no to wydzielina staje się siedliskiem bakterii. Myślisz, że czemu kobiety noszą wkładki na codzień? dla zabawy? po to własnie aby wchłaniać wydzieliny :O już nie wspomnę o tym, że jak się kobieta podnieci to robi się od razu cała mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie chciała żeby spała ze mną w jednym łóżku goła baba. Czułabym się jak jakas lesbijka. Byłabym skrępowana. Poza tym brzydziłabym się. Jakos nie miałabym ochoty oglądać codziennie cudzej cipy i piersi. A na myśl że naga koleżanka mogłaby się przez sen o mnie przypadkiem otrzeć aż mnie trzepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" już nie wspomnę o tym, że jak się kobieta podnieci to robi się od razu cała mokra. " x Hahaha, czym się mają podniecić? Przecież to nie lesbijski? Autorko czy Ty lub Twoja koleżanka jesteście lesbijkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dewoty , w workach po ziemniakach spać . Wydzieliny , ale jak się walą z szefem za awans albo na spotkaniach integracyjnych to im wydzieliny nie przeszkadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 09:10 sama jesteś z du/py to lepiej walić się z obcym facetem niż spać normalnie obok koleżanki z pokoju ? Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli nadal nie widzisz różnicy to gratuluję głupoty. Po pierwsze nie sypiam z obcymi facetami. Po drugie nie mam nic do spania z koleżankami bo robiłam tak nie raz na wakacjach czy po imprezach na studiach. Jednak obie bylyśmy ubrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam nie sypiasz , sypiasz jak połowa tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa jakie widzieliny jakie upławy jakie grzyby? Przecież tu nikt nie mówi o lizaniu ci/p tylko o zwykłym spaniu. Jedna śpi na swojej połowie druga na swojej i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za problem dokupic pojedynczy materac i niech kazda spi oddzielnie? Mi szczerze mowiac przeszkadzaloby spanie nagiej kolezanki nawet na drugim lozko, ale w jednym pokoju. Jedno lozko to juz w ogole odpada. Ten temat to chyba faktycznie prowakacja. Kto takie rzeczy rozwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko najlepiej bedzie jak powiesz kolezance o swoim przyzwyczajeniu do spania bez majtek, ze tak Ci wygodnie i spytacz co ona na to czy jest w stanie to zaakceptowac. Tu wszyscy sie wypowiadaja na forum i kazdy ma inne zdanie a przeciez tu wazne jest zdanie tamtej drugiej dziewczyny a nie innych z forum. Ja osobiscie nie mialabym nic przeciw i Twoja kolezanka skoro sama wybrala kawalerke z jednym lozkiem tez najprawdopodobniej nie bedzie sie sprzeciwiac. Zazdroszcze Wam :) Mam meza ale mimo to od zawsze fascynowaly mnie dziewczece ciala. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu zapluta lizbijo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego "zapluta lizbija"? Napisalam ze mnie fascynuja dziewczece ciala a nie ze chcialabym uprawiac seks. Jestem malarka i lubie po prostu malowac akty mlodziutkich dziewczat. W mlodosci jest cos swiezego, jest jakas emanujaca energia, jest mlodzienczy zywiol. Naga dziewczyna jest pieknem samym w sobie. Nie pierwszy raz spotykam sie z takimi oskarzeniami. Ludzie ktorzy widzieli moje obrazy nawet "kolezanki" po fachu nierzadko wlasnie takie insynuacje wysnuwaja. Ze jak maluje nagie mlodziutkie dziewczyny to pewnie cos ze mna nie tak. Co za dziwny wiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak koleżanka okaże się że jest lesbijką i zacznie cię obmacywać niby przez sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 9:45 A jak koleżanka okaże się że jest lesbijką i zacznie cię obmacywać niby przez sen? x Może być coś na rzeczy bo padło wcześniej pytanie czy autorka i ta druga to lesbijski i nagle cisza ze strony autorki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor alfa
Wbrew pozorom nie ma 100%-wych lesbijek i gejow. Jest w ludziach pewna mieszanina hetero i homo i tylko ich proporcje decyduja czy ktos okresla sie jako normalny czy jako gej. Wsrod mezczyzn te proporcje sa przewaznie duze. Jest duzo hetero i malutko homo. Wsrod dziewczyn natomias sa one rozlozone bardziej rownomiernie, u niektorych nawet po polowie. Dziewczyna ktora ma meza i uprawia z nim seks czesto fantazjuje, ze robi to... z druga dziewczyna. Tak samo calowanie miedzy dziewczynami jest kilkaset % wieksze niz wsrod facetow. Zeby facet pocalowal faceta (tfu!) musi sie okreslac jako gej. Tymczasem dziewczyna nawet ta normalna miewa w swoim zyciu jakis incydent z druga dziewczyna chocby dla samego zaspokojenia ciekawosci. Moim skromnym zdanie jak miedy Elizabeth naked i ta druga zaistnieje element nagosci to tym samym zainicjuje to element erotyzmu miedzy nimi. Nie probuje powiedziec ze od razu zaczna sie calowac czy piescic ale podniecenie bedzie na pewno. To apropos pytania czy sa lesbijkami. Niby nie sa ale jedna i druga bedzie odczuwac ekscytacje gdy beda nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gosciu powyzej skad niby takie teorie. Jestem kobieta, mam mnostwo kolezanek. Gadamy o roznych sprawach i kazda jest napalona na plec przeciwna. Jedna sprobowala trojkata ze swoim facetem i jakas lesbijka. Stwieedzila, ze gorzej byl nie moglo. Druga baba byla jak piate kolo u wozu. Wiadomo, ze sa rozne zboczenia, ale to jest znikomy procent w spoleczenstwie, o ktorego pociag jest raczej do drugiej plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do inaccessible89 Jeżeli to prowo to połowa facetek jest prowokatorkami bo nie wiem czy zauważyłeś ale połowa facetek popiera taki układ i nie widzi w nim nic dziwnego. Obstawiam, że to raczej nie prowo. Autorka ani razu nie podniosła prawy erotyki. Tematyka lesbijstwa wypłynął wraz z odpisującymi tu zbokami ale nie od Autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor alfa
gość dziś Ty gosciu powyzej skad niby takie teorie. Jestem kobieta, mam mnostwo kolezanek. Gadamy o roznych sprawach i kazda jest napalona na plec przeciwna. Jedna sprobowala trojkata ze swoim facetem i jakas lesbijka. x No wlasnie stad. Sama podalas doskonaly przyklad. Heteroseksualna dziewczyna decyduje sie na seks w trojkacie z lesbijka. Zrobila to z ciekawosci. Dokladnie wg mechanizmu opisanego przeze mnie. Niby kazda jest hetero i niby kazda napalona na plec przeciwna ale jak nadarzy sie okazja sprobowania jak by to bylo z druga dziewczyna to czemu nie? ;) U Elizabeth naked zaistnieje podobny mechanizm. Dwie dziewczyny w jednym lozku pod jedna posciela i w dodatku jedna calkiem nago - przeciez to az prosi sie o ciag dalszy nie widzisz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mentor alfa pierdolisz głupoty! Ja kiedyś spałam pod namiotem z koleżanką i też coś mi odbiło, żeby rozebrać się do naga a ona spała w jakimś dresie i zapewniam Cię, że nie było żadnego dalszego ciągu. Poza tym z tego co czytam to Autorka jest raczej wstydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do inaccessible89 Od pewnego czasu na Kafeterii widać wysyp tematów wg jednego wzorca - dwie koleżanki zamieszkują razem x Bardzo dużo dziewczyn/facetów jest zmuszonych do wynajmowania razem stancji. My na studiach wynajmowaliśmy w 5! x - jedna z nich śpi nago / opala się nago / zachowuje się w jakiś inny, podobny do powyższych, nietypowy sposób o podtekście seksualnym x U Autorki nie ma kontekstu seksualnego. Jest kontekst higieny i obawy o reakcję drugiej koleżanki. x - autorka się zastanawia, czy wspóllokatorka jest lesbijką, ona jest hetero x Ani razu ze strony Autorki nie padł wątek lesbijstwa. Pisałem wyżej, że erotykę wprowadzili tu faceci odpisujący w tym topiku. Autorka 2x zabrała głos i w obu przypadkach nie pisnęła słowa o jakiejkolwiek erotyce. Pewnie jej to nawet do głowy nie przyszło. x - autorka pozwala koleżance na pewne zachowania seksualne, ale wciąż uparcie twierdzi, że jest hetero x Jak wyżej. Jeszcze nikt nikomu na nic nie pozwolił. A jeśli samo spanie bez ubrania uważasz za czynność seksualną to wybacz. W takim razie połowa kafeterianek bzyka się co noc sama ze sobą bo śpią nago. x - możliwe drobne odstępstwa od schematu x Tu są same odstępstwa od tematu. Kiepski z Ciebie psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od razu zauważylam ze to prowo tej samej osoby, która pisze inne lesbijskie prowokacje tutaj o koleżankach, które zamieszkały razem. To jest może kapkę inne, ale styl pisania jest ten sam. Ten temat na 100% napisała ta sama osoba co tamte tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny durny temat ludzi bez wyobrazni 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor alfa
@ gość dziś mentor alfa pie**olisz głupoty! Ja kiedyś spałam pod namiotem z koleżanką i też coś mi odbiło, żeby rozebrać się do naga a ona spała w jakimś dresie i zapewniam Cię, że nie było żadnego dalszego ciągu. Poza tym z tego co czytam to Autorka jest raczej wstydliwa. x Kazda dziewczyna w pwenym etapie swojego zycia jes wstydliwa tak jak kazda kiedys jest dziewica co wcale nie oznacza ze na zawsze pozostaja wstydliwymi dziewicami. Kiedys zawsze jest ten 1 raz. A to ze Ty spalas nago 1 noc z inna to co to ma do rzeczy? Czy ja pisalem ze od razu wszystkie rzucaja sie sobie na szyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zauważyłam, że to tak samo napisane, co temat o dziewczynie, która rzekomo ma problem z lokatorką, która opala się na golasa. Obstawiam, że pisze to facet, który wali sobie pod naiwne odpowiedzi, kobiety tak nie piszą, nawet lesbijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś kolejny durny temat ludzi bez wyobrazni x Jeżeli to rzeczywiście provo to pisane nie przez ludzi bez wyobraźni a przez osobę właśnie z dużą wyobraźnią. Temat bardzo prawdopodobny i mógł się zdarzyć (dziać w chwili obecnej) naprawdę. Wiele osób jest przyzwyczajonych do spania nago (czytaj komenty powyżej) i gdyby którąś z nich sytuacja pracy zmusiła do wynajęcia mieszkania z drugą osobą to ugrzęźliby w takim właśnie problemie. Ona jest przyzwyczajona i inaczej nie uśnie ale nie wiadomo jak na to zareaguje druga osoba. Nie wiem czy to prowo czy nie bo nie jestem jasnowidzem. Dla mnie jest w tym duża dawka prawdopodobieństwa i tyle mogę stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE!!!! TO TYLKO PROWOKACJA jakiegoś erotomana. A wy się tak podniecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×