Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

in vitro co sądzicie

Polecane posty

Gość gość
Gość dziś skąd pewność że się pokochamy?oczko.gif Dziecko to w pewnym sensie owoc miłości, nie uważasz? jak tam chcesz, możesz nie kochać, ważne żebyś miał dobre plemniki. W końcu nie piszemy o miłości tylko o ratowaniu zarodków przed mrożeniem. Albo idea, albo egzaltacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Cyt.: "prosiłam o linki do sprawy leczenia c/ukrzycy. jestem tym bardzo zainteresowana bo członek mojej rodziny choruje na to świństwo." 🌻 kolejny dowód - tym razem nie z Polski: Po Prostu Na Surowo - Cofanie Cukrzycy w 30 Dni (Napisy PL) h t t p s : / / www . youtube. com/watch?v=t46FhQTYpxM Film przedstawia sześcioro ochotników, których zaproszono do centrum terapii naturalnej w Arizonie na 30 dni. Tyle właśnie trwa program leczenia c/ukrzycy wyłącznie za pomocą diety. Diety stricte wegańskiej (witarianizm), gdzie spożywanego jedzenia nie poddaje się obróbce termicznej powyżej 40 st.C. a spożywane warzywa, owoce, orzechy i kiełki pochodzą z upraw ekologicznych. Oto cała tajemnica leczenia c/ukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za, ale za swoją kasę. Pomóc to trzeba wpierw tym żyjącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko szamaństwo modelko. o czym innym pisałam. czy tego nie rozumiesz co napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
in vitro tez nie daje 100% skutecznosci, tylko okolo 30%. kazdy ma inne przekonania, wartosci itp. in vitro, naprotechnologia i inne metody powinny byc dostepne dla wszystkich. oczywiscie jesli chodzi in vitro niech to bedzie mialo rece i nogi, zeby to sie miescilo w jakichs normalnych granicach. nieplodnosc to choroba cywilizacyjna, wiec uwazam, ze kazdy powinien miec dostep do bezplatnej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda in vitro opiera się na samoobserwacji według zmodyfikowanej wersji modelu Creightona, pozwala określić dni płodne kobiety oraz ewentualne zaburzenia w jej cyklu miesiączkowym. Okres obserwacji i diagnostyka może trwać do 2 lat i obejmuje trzy etapy: 1. nauka techniki obserwacji cyklu kobiety według modelu Creightona i zapisywania jej wyników na specjalnej karcie oraz diagnostyka wstępna i badania hormonalne; równocześnie prowadzi się badania mężczyzny; 2. rozpoznanie przyczyny niepłodności (badania laboratoryjne, obrazowe itd.) i uzyskanie regularnych cyklów; 3. oczekiwanie na poczęcie i towarzyszenie małżonkom przez okres ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś szantażujesz mnie?smutas.gif nie ale co z ciebie za ideowiec skoro przy byle wyzwaniu podkulasz ogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś przecież napisałem Ci, że dziecko jest dla mnie owocem miłości, więc bez miłości nie ma szans na zapłodnienie. A to że Ty spowodujesz, że zarodki po części Twoje zostaną zutylizowane, to nie przerzucaj na mnie winy, bo nie chcę Cię od tak zapłodnić.:O Nie zgadzam się na in vitro, tabletki anty ,aborcję ( w tym pigułę po) na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez miłości jest szansa na zapłodnienie. są miliony takich przypadków. dobrze, że sie nie zgadzasz to nie stosuj ale nie zabraniaj tego innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda "metoda lecznicza" która nie jest zbadana przez uczelnie i nie dopuszczona do stosowania przez WHO to szamanstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację modelka. miło sie czyta głupoty przez niego wypisywane. np taką, że bez miłości nie można począć dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc bez miłości nie ma szans na zapłodnienie. jasne , oczywiście jak trzeba bronić czynem swoich przekonań, to wykręcasz kota ogonem, tego się po tobie nie spodziewałam - w internecie chojrak, w życiu zastrachana pipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację modelka. miło sie czyta głupoty przez niego wypisywane. np taką, że bez miłości nie można począć dzieckasmiech.gif modelka... do poczęcia dziecka to uj jest potrzebny, a miłość może byc ale niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Deviant pozbawiony jest podstawowej wiedzy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelko, miło mi to czytać, dziękuję. Rozumiem, że na innych tego typu tematach przesadzałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze bardzo. szamanstwo w medycynie to stosowanie sposobów "leczniczych" które nie są zatwierdzone. to np zazywanie witaminy B na zapalenie nerek czy aspiryny na zatwardzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i modlitwy na bezpłodnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Deviant pozbawiony jest podstawowej wiedzy. i sprawnego ptaszka, bo tak się broni przed pomocą kobiecie w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś bardzo dobrze pisze Dewiant i nie napisał tego co Ty tutaj usiłujesz sugerować jakoby " że bez miłości nie można począć dzieckasmiech.gif" ale napisał: "dziecko jest dla mnie owocem miłości, więc bez miłości nie ma szans na zapłodnienie" proszę, czytaj ze zrozumieniem chodziło mu o to, że dla niego nie ma szans na zapłodnienie bez miłości - i tu chylę czoło przed Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mu o to, że dla niego nie ma szans na zapłodnienie bez miłości - i tu chylę czoło przed Nim nie krępuj się tylko od razu klęknij do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka szansa modelko. a to co on sądzi o fizjologii to tylko jego wiedza na poziomie przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawnie powinno być: nie spłodzę dziecka bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, z mojej strony koniec rozmowy.🖐️ Wszystkiego dobrego Modelko. :)🖐️ I Tobie też Gościu od spłodzenia.🖐️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś więc dowiedz się proszę: Szamanizm − zespół praktyk i wierzeń opierających swe pojmowanie relacji świata namacalnego do świata duchowego na fundamentalnej roli szamana jako osoby zdolnej do podróży ekstatycznych w zaświaty dla dobra swojej wspólnoty bądź jej poszczególnych członków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×