Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość145

Sprzęt BHP

Polecane posty

Gość gość
Polecam www.odziezroboczalublin.pl, świetny sklep, w którym znajdziecie zarówno chemię, jak i sprzęt oraz odzież budowlaną. To wszystko w całkiem atrakcyjnych cenach, więc warto jest się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artykuły BHP warto kupić w https://mado.com.pl/. Są naprawdę w dobrej cenie, dobre jakościowo, warte zainwestowania i każdej wydanej złotówki. usłyszałem o tej firmie od znajomego, który bardzo polecał ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór sprzętu BHP znajdziecie w ofercie sklepu www.firewall-ppoz.pl Sam zakupiłem od nich sprzęt BHP i odzież ochronną do mojej firmy i jestem zadowolony, zarówno z ceny jak i jakości produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś z was szuka dobrej firmy, która ma w swojej ofercie sprzedaż sprzętu bhp to warto wejść na stronę sklepu www.aritex.pl gdzie można kupić hełmy ochronne, nauszniki przeciwhałasowe, rękawice, tabliczki informacyjne i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupujemy na www.odziezroboczalublin.pl, nie potrzebuje już szukać gdzieś indziej, tam mam niemal wszystko, co jest mi tylko potrzebne. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o bhp to my mamy wszystko regularnie sprawdzane i wysyłamy ludzi na szkolenia ale sami też dbamy o to co trzeba i na przykład gaśnice o oznaczenia kupowaliśmy w www.pirotoks.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno sprzęt BHP, jak i odzież w tym stylu zamawiamy od AMW http://amw.biz.pl/ z Łodzi. Oferowane przez nich produkty to przede wszystkim definicja najwyższej jakości, nie do podrobienia. Posiadają bardzo szeroki wybór artykułów, od czapek po kaski, przyłbice, czy apteczki i artykuły związane z ochroną układu dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej firmie powinno być odpowiednie wyposażenie jeżeli chodzi o sprzęt bhp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystkie potrzebne artykuły BHP kupuję w zasadzie w jednym miejscu w sklepie http://www.aritex.pl/ i to jest super rozwiązanie. Jeden sklep, duża dostępność towaru, jak najbardziej jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnego rodzaju znaki BHP, ewakuacyjne i informacyjne znajdziecie w ofercie sklepu www.sklep.fireshop.pl Sklep ten też zajmuje się sprzedażą sprzętu przeciwpożarowego. Posiadają bardzo szeroką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameduszus
Moim skromnym zdaniem najlepszy sklep z odzieżą bhp to https://ecobhp.pl/ Mają bardzo dobre ceny w porównaniu do konkurencji, a sprzęt jest naprawdę godny polecenia - wiem, bo sam użytkuję. Po złożeniu zamówienia paczka była u nas na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli sprzęt bhp to tylko w www.mado.com.pl. Firma oferuję internetową sprzedaż wyrobów, które są przeznaczone do ochrony pracownika oraz utrzymania czystości w zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola70

Możesz też przejrzeć ofertę firmy www.phuagpol.pl. Zamawiałem tam odzież ochronną oraz sprzęt do ochrony przed upadkiem. Wszystko jest wykonane starannie i z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekk

Sprzęt BHP i odzież roboczą dostaniecie w hurtowni Ella na Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Dostaniecie tam m.in.. ochronniki uszu, kaski, okulary, maski, sprzęt gaśniczy, instrukcje BHP,  taśmy ostrzegawcze, sprzęt do utrzymania czystości. Mają tam dobre ceny jak to w hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Jeżeli ktoś z was szuka  firmy, która dostarczy do domu czy biura artykuły bhp to warto zapoznać się z ofertą firmy MADO  z Ostrowa Wielkopolskiego.  Firma specjalizuje się w internetowej sprzedaży wyrobów, które są przeznaczone do ochrony pracownika oraz utrzymania czystości w zakładzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaPom

W temacie BHP, sprzętu i oznakowania najodpowiedniejsi wydają mi się Top Design Chwaszczyno. To dość znana firma w branzy, bardzo wiele znakow od nich widziałam już w roznych częściach Polski, a firma jest z Pomorza. Ja, jeśli chodzi o sprzęt BHP typu ubrania, to nie mam doświadczenia, ale zamawialam ich znaki. Sa bardzo dobrej jakości. Przy tym dostawa szybka i poziom obsługi okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za dobrą firmą, która sprzedaje tego typu sprzęt. Od siebie mogę wam polecić www.sklep.fireshop.pl Mają duży wybór sprzętu przeciwpożarowego i sprzętu BHP w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ja takie akcesoria kupuje na Fastpol invest bo jest korzystniej a jakosc ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Zamawiałem ze strony www.bhp-art.pl wszystkie produkty ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian

Pracuje na budowie i odzież ochronną sam kupować muszę. Ostatnio zamawiałem okulary ochronne, kask i buty ze strony glovex. Słyszałem od kolegów z pracy że porządne rzeczy tam mają dlatego też zamówiłem. Już dwa razy wypadek w pracy miałem więc teraz wolę nie ryzykować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

odzież jest kluczowa, w zachowaniu bezpieczenstwa, warto by zastanowic sie nad czyms porzadnym 😉 tu sie sprawdzi fastpol invest, osobiscie nie znam lepszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dino

Jeśli chodzi o ubranie robocze to na pewno Fastpol Invest można polecić. Odzież najwyższej jakości, w pełni funkcjonalna, nie krepuje ruchów, świetnie wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ificanturnbacktime
Dnia 19.07.2019 o 09:10, Gość Dino napisał:

Jeśli chodzi o ubranie robocze to na pewno Fastpol Invest można polecić. Odzież najwyższej jakości, w pełni funkcjonalna, nie krepuje ruchów, świetnie wykonana.

Zgadza się, jakościowo są najlepsi w Polsce. Teraz zamówiłem sporo kombinezonów żeby były na zapas. Wytrzymałe ubrania zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzież BHP jest tak samo ważna jak inne szkolenia, które gwarantują bezpieczeństwo pracowników. Ja w swojej firmie korzystałam ze szkolenia z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego firmy http://krispolppoz.pl/  i gorąco polecam. Moim pracownicy nabyli przydatną i praktyczną wiedzę w tym zakresie. Szkolenie przeprowadzone rzetelnie i z pasją. Wszystkie niezbędne informacje przekazali zrozumiale, a do tego było też kilka praktycznych zadań. Polecam takie szkolenie z tą firmą każdemu, kto odpowiada za dużą liczbę pracowników i klientów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenita

Słuchajcie, jeśli szukacie dobrej jakościowo odzieży ochronnej/ubrań roboczych, po wielu próbach i testach różnych producentów mogę Wam polecić tę z firmy Elan Vital. Naprawdę świetna jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj

U nas tego typu akcesoria najlepiej sprawdzaja się od firmy fastpol invest. Nie ma sobie równych co do jakości, ceny mają niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że BHP to nie tylko ubrania - ja z mojej strony mogę polecić sklep TDC Chwaszczyno, znajdziecie tam instrukcje BHP oraz opisy stanowisk. Kupuje często na firme, szczególnie do chlopów na magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×