Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dylematy socjopaty

Z czego wynika pogarda dla kobiet na tym forum?

Polecane posty

Gość gość
Autorze, kobiety są rożne jedne lubią fast foody inne wykwintne dania zupełnie jak mężczyźni. A ambicje się ma albo się ja tylko udaje to wtedy szczytem marzeń jest publikacja bobaska na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czasy się zmieniają, a facetom trudno się uwolnić od myśli o tradycyjnych rolach społecznych w rodzinie ... a trzeba zauważyć że jednak w wielu długoletnich małżeństwach, biorąc pod uwagę częste nie najlepsze dobranie się par, czynnikiem utrzymującym małżeństwo przynajmniej formalnie była zależność ekonomiczna kobiety, i dopiero wręcz patologiczne stosunki w domu powodowały występowanie i rozwód i zmuszały je do radzenia sobie samej. Dzisiaj to uzależnienie jest coraz mniejsze, kobiety najpierw myślą o wykształceniu zdobyciu zawodu, pozycji i dopiero się wiążą ...w tej sytuacji panowie maja o wiele trudniejsze zadanie bo obie strony w związku muszą się starać aby chcieć być razem ... w razie problemów nie ma obawy o radzenie sobie samemu, nawet faceci wychodzą na tym gorzej :) ...kobieta ekonomicznie ustawiona zadba o siebie, większość panów dopiero musi poznać trudną funkcje zaprogramowania pralki czy posiąść umiejętności nieprzypalanie wody na gazie czy zrobienia sobie jajecznicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaa
Martha, bardzo dobrze to ujęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, mam w swoim towarzystwie świetne kobiety singielki lekko po 30 i z kim one walczą najczęściej? Z koleżankami dzieciatymi albo w ciąży, które przypominają im o ich " staropanieństwie" ' zegarze biologicznym" itd. Faceci lubią ich towarzystwo, to zapomnij, że są na imprezach mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogarda dla kobiet w ogóle wynika z niskiej samooceny mężczyzny. Mężczyzna, który zna swoją wartośc jedynie zignoruje "nieciekawą" kobietę. Ten, który ma kompleksy będzie atakował każdą, a w szczególności tą, która jest nie do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dylematy socjopaty dziś Zaczynaja już znacznie wcześniej niż po 30 :) Jednoznacznie stwierdzając, ze określony punkt widzenia jest niezgodny z prawem natury :) przy czym to one są zagrzebane w pieluchach a imprezy to widza tylko na fotkach na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego rodzaju atak wynika z niemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto wychowuje te mimozy jak nie przewrażliwione Mamuśki? Synusiowi nie może stać się krzywda a każda synowa zła :( Wiem bo to g****o przerabiam od roku. A synalek nawet skarpet nie umie wy[prać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.34 no prosze bardzo. cudownie. doskonaly argument. w tym wypadku rowniez jestescie pokrzywdzeni czy nawet uposledzeni. natura zrobila wam kuku. wielka szkoda. nie mozecie chodzic w ciazy i rodzic dzieci. byloby wspaniale moc pojsc na urlop maciezynski, potem wychowawczy i w tym samym czasie robic kariere w firmie. zal mi was panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:55 Oooo tak straszne kuku im ta natura zrobiła. Normalnie tak wielkie, ze aż im zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dlatego wspomniałem o pogardzie jako formie obrony zniewieściałego coraz bardziej pokolenia facetów :) ... ...można pomyśleć, że jest to durne "babskie forum" ale nawet tutaj widać jak wyładowują frustracje miękkie fiutki nie potrafiące sobie poradzić z brakiem akceptacji kobiet które sobie tu upatrzyli... zaczyna się ubliżanie, wyzywanie, trolowanie, spamowanie ujawnianie danych z priva ... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik26
pogarda wynika z tego że kobiety kierują się emocjami a nie logika, wybierają drani i przestępców a później płaczą że ich bije ale nie potrafią odejść bo wierzą w miłość, emocje które im daje taki facet są uzależniające, po drugie wychowują swoich synów na p***d, chcą narzucać innym swoj***abskie wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Pogarda jest łatwiejsza niz autorfleksja, niz poszukanie prawdziwego źródła problemu, jest łatwiejsza niż odpuszczenie i wybaczenie sobie i innym, pogarda jest samoobroną przed tym co niezrozumiałe, a co nas może ranić, pogarda jest zawoalowanym wyrazeniem swojej bezradności, czesto kompleksów lub nieuzasadnionego przekonania o własnej wyższości. Weźmy ta panią, która proponuje Ci seks po krótkiej rozmowie. Dlaczego tak naprawdę nia gardzisz? Bo się utarło, że kobieta nie powinna proponować, że nie powinna być łatwa. A co jesli ona kocha seks? Pożadała cię i tylko tego chciała - przelecieć cię? Może była wyposzczona, kto wie... czemu nią gardzić - bo miała męża? A skąd wiadomo co to za małżeństwo? Wreszcie czy facetem w takiej sytuacji gardziłbys tak samo? Dyskutowałam sobie wczoraj na interii o wypadkach w Polsce, oczywiście zaczął się najazd na to jak kobiety jeżdżą, mimo, że żadej ten artykuł nie dotyczył, o równourpawnieniu itp. W końcu sie okazało, że jakiś pan, który nie mógł sobie za bardzo poradzić z argumentacją 'zaproponował' mi co mam robic ze swoim czasm, bo stwierdził, że za długo tam gadam. Zebrał lajki, jak mu napisałam rzecz oczywistą, zeby mi nie mówił co mam robić to oczywiscie nielajki. Usmialam się, ale to pokazuje pewien poziom wynikający ze swiadomości, żę dyskutuje się z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i o to rozbija się problem równouprawnienia ... mamy je na poziomie prawnym i formalnym, ale nadal nie mentalnym. Tak jednak na prawdę problem z uznaniem równości kobiet mają jedynie faceci o niskiej samoocenie, bądź zawyżonej mimo braku podstaw ... dla pozostałych nie jest to problemem, wręcz przeciwnie jest powodem do dobrego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien stopke matu. przestan wodzic kolegow na pokuszenie, bo jeszcze naprawde zechca sprawdzic czy mozna sie podczas takiego skoku zabic i na swiecie zostana same kobiety. a wtedy nastapi prawdziwy koniec swiata i bezgraniczne nudy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w taki mrazie przepraszam. pozwolisz ze nie bede probowala takiego skoku, bo a nuz sie zabije, a chialabym dociagnac setnych urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz każdy głosi- bądź sobą No i mamy to pokolenie nieukształtowanych osobowości, nieutemperowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokolenie, którym wystarczy byle hejt na Fejsbuku i idzie się taki wieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha świadomość ryzyka świadczy raczej że niczym nie ryzykujesz :) bo poziomy pewnie wyrównane :) ...kiepsko rozumiane bezstresowe wychowanie robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego jak bezstresowe wychowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźmy ta panią, która proponuje Ci seks po krótkiej rozmowie. Dlaczego tak naprawdę nia gardzisz? Bo się utarło, że kobieta nie powinna proponować, że nie powinna być łatwa. A co jesli ona kocha seks? Pożadała cię i tylko tego chciała - przelecieć cię? Może była wyposzczona, kto wie... czemu nią gardzić - bo miała męża? A skąd wiadomo co to za małżeństwo? X Myśląc w ten sposób spłacamy całokształt do poziomu dna...hedonizm to cudna sprawa o ile dogadzajac sobie nie krzywdzimy innych po drodze. Nie uważam, ze pogarda to właściwe uczucie, ale niesmak w ustach by mi pozostał po rozmowie z taka kobieta czy facetem ( płeć nie ma tu nic do rzeczy). Równouprawnienie to równe szanse i prawo do uczestniczenia w rożnych sferach życia na tych samych zasadach ale takze prawo do oceny zachowań niezależnie od płci i mężczyznę zachowujacego sie w podobny sposób jak opisana kobieta okreslilabym równie zaszczytnym mianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w tym rzecz że nie ma, ale to nie ja wymyśliłem i nie ja stosowałem, za to widzę rozwydrzone dzieciaki w rożnym wieku i to co później z nich wyrasta ... dorosłe dzieci którym wszystko się należy i które do niczego się nie poczuwają choćby do szacunku wobec starszych poczynając ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaje sie bez bicia ze jestem ukrytym szowinista, oczywiscie mozecie mnie tu zjechac i ogolnie wyzwac od dziwakow ale i tak napisze co mysle. 1. Gdyby takich jak ja bylo malo to bym sie zastanawial, ale jest nas duzo jak nie wiekszosc wiec to nie tylko moj problem ale calego spoleczenstwa, 2. Czesto opisujecie ze kobieta jest rowna mezczyznie bo jest tak samo zdolna tak samointeligentna i cos tam jeszcze. I ok, ja sie z tym zgadzam ale częścią naszej natury jest chec dominacji, tak zostalismy stworzeni, to jest część nasi nie ma powodu chciec zeby mezczyzni byli inni. 3. W dzisiejszych czasach, chociaz bym nie przesadzal z tym okresleniem (trwa to raptem50 lat na kilka tysiecy lat cywilizacji) kobieta ktora nie chce rodzic ( czyli dziala wbrew naturze) jest ok, a facet ktory chce dominowac ( czyli zgodnie z natura) jest be. No cos jest tunie tak. 4. Czy fakt ze kobiety, nazwijmy je umownie femi istkami, nie rodza dzieci, maja problem zeznalezieniem partnera nie oznacza ze natura wlaczyla program samoregulujacy. powtarzam jeszcze raz gdyby to dotyczylo jednostek mozna by ich uznac zaidiotow, ale todotyczy mas. 5. Czy dzisiejszy sukces kobiet nie jest przypadkiem na reke wielkim korporacjom, ktore nie tylko maja wplyw na ekonomie, polityke ale takze na społeczeństwo. Ko iety pracuja za mniejsze pieniadze, sa wstanie sie poswiecic, rzadko kiedy dadza szefowi w morde, nie buntuja sie - pracownik idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×