Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bez czego nie wyobrażacie sobie efektywnego sprzątania?

Polecane posty

Gość gość

Planuję zaprowadzić porządki w domu, moja mama od jakichś 15 lat utrzymuje przewlekły syf, sama mam 17, więc nikt nie nauczył mnie jak dbać o czystość. Byłabym wdzięczna gdyby osoby, które mają sposoby na ogarnianie mieszkania, podzieliły się swoimi sposobami. Przy okazji może też inni skorzystają z rad? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaparcie i samodyscyplina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańszy i najbardziej uniwersalny do sprzątania jest płyn do naczyń Ludwik, umyjesz nim wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
worki na śmieci... Pozbądź się niepotrzebnych, zniszczonych, nieprzydatnych rzeczy zagracających mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw wywal wszystkie graty nie potrzebne ciuchy i przedmioty a potem zabierz się za mycie i czyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wystarczy mleczko do szorowania,płyn do wc z biedronki i płyn do naczyń który rozrabiam z wodą i myję wszystko co się da.naprawdę wydaję grosze na chemię do domu a mam błysk.nie rozumiem kupowania tony specyfików i specjalnych szmatek do ścierania kurzu.jak ktoś chce posprzątać to wystarczy zwykła szmatka ze starej koszulki.no i jest jeszcze ocet niezawodny w usuwaniu kamienia ,wszystkie specyfiki sklepowe sie przy nim chowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×