Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy można być z jedną osobą i kochać drugą

Polecane posty

Gość gość
Jeśli ktoś jest w separacji, to w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli nie jest?jeśli związek jest udany,bez większych wzlotów ale i upadków?poukładany,z kredytem hipotetycznym jak ktoś napisał,z zobowiązaniami względem siebie,względem rodziny,bliskiej i dalszej,praca,firma,wspólne sprawy,wakacje,dzieci dorosłe,i ogólnie wszystko jest całością i dopełnieniem jego życia....a jednak ,do tej innej ciągnie niewidoczna siła?bez sexu,bez spotkań,bez telefonów,wystarczy spojrzenie na jej zdjęcie,krótka myśl,wspomnienie i znowu się zaczyna.To co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12.44 gdyby związek był w pełni udany ...to by Cie tu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu się mylisz :( jest udany...dlatego sam nie mogę tego pojąć,może jakiś czar ktoś kiedyś rzucił :( w każdym razie,nie szukam przygód jak inni faceci,tak już jest i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre osoby lubią zmiany w życiu oraz nieprzewidywalne sytuacje. Bezpieczny związek jest dla Nich dobry, ale potrzebują czasami dodatkowych bodźców. Związek z partnerem jest odczuwany jako dobry i satysfakcjonujący. Ale wizja relacji z drugą osobą kusi i pociąga. Może druga osoba "zaspokaja" nasze inne potrzeby lub pragnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz proszę, jak długo trwa ten stan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w chuuuuuu .... długo zbyt długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
ja mam mam już tak ponad rok.Mam męża którego kocham i jest ON który zaczarował mnie.Myślę o nim ciągle ,zatruwa mi to życie,nie wiem jak się odkochać bo to już staje się chore.Jednak można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×