Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona Kawa

Green Coffee 5K najlepsze tabletki na odchudzanie z zieloną kawą

Polecane posty

Gość Zielona Kawa

Green Coffee 5K to najwyższej jakości ekstrakt z zielonej kawy, który wspomaga odchudzanie i pozwala osiągnąć doskonałe efekty bez restrykcyjnych diet i męczących treningów. Zawiera w 100% naturalny i bezpieczny skład, jako jedyny na rynku wykorzystuje moc aż 5000mg ekstraktu z zielonej kawy! Dzięki temu działa szybko i pomaga chudnąć szybko i bezpiecznie! Oficjalna strona Green Coffee 5k : http://nplink.net/QoZdKyZJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka 32
Tabletki green Cofe,so najlepszym środkiem na odchudzanie.W pzeciagu miesiąca schodłam 5kg,z czego jestem bardzo zadowolona,i kg zaczęły spadać momentalnie.Jem tak jak powinnam,zdrowe odżywianie,to podstawa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona 33
Fajnie dzięki za źródło. Właśnie rozpoczynam odchudzanie, kupiłam już suplement i właśnie mam poszukać jakiejś diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela 23
najlepsza zielona kawa w kapsułkach jaką stosowałam (a testowałam tych produktów naprawdę wiele)... polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Z Olsztynka
Na mnie najlepiej się sprawdza zielona kawa i spokojnie mogę ją polecić. Odchudzam się z koleżanką i działa na nas obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda Ren
miałam problem z nadwagą w zeszłym roku. W październiku zamówiłam zieloną kawę. 3 miesięczna kuracja pozwoliła mi zrzucić aż 9kg. Dzisiaj jestem 2 tydzień bez tabletek green coffee. Efektu jojo nie mam, nauczyłam się zdrowo odżywiać i nie mam ochoty wracać ani do starej wagi ani do starych nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Zaba
Ja na diecie to jestem odkąd pamiętam, ale nigdy poważnie się za to nie zabrałam, więc efekty były marne. Dopiero od miesiąca działam aktywniej.Piję dużo wody, jeżdżę na rowerze i łykam tabletki green coffee 5k. To połączenie wreszcie przynosi rezultaty. Na razie straciłam 5 kg, więc jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperGość02
Ja z całej gamy suplementów wspomagających odchudzanie wybrałem Therm Line Man i jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę,że tak jak mój poprzednik stosuję Therm Line Man i jestem z niego zadowolony.Fajnie hamuje łaknienie i jest na naturalnych składnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mizia
A ja probowalam tego Green Coffee Plus i wiecie co - jest bardzo skuteczne! Najpierw schudlam w miesiac ok. 3-4 kg, potem dokupilam tutajwww.aptekazdrowia.com.pl/green-coffee-plus zestaw na 3 m-ce, schudlam w sumie 15 kg!!! Powaznie To bylo w lecie. Teraz sobie zrobilam przerwe, a od grudnia znow jade z 3-miesieczna kuracja. Naprawde polecam, ja jestem mega zadowolona. Moje osiagniecie: Wiosna 2015: 175 cm, 88 kg Wrzesien 2015 (kuracja 1 m-c, tydzien przerwy + 3 m-ce): 73 kg Chce dobic do 65 na koniec roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariela784
A ja schudłam dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl i mogę polecić je każdemu kto chce schudnąć! Sama schudłam 24kg w 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh... ludzie ludzie, proponuje najpierw poczytac na temat danego produktu u wielu źródeł a dopiero potem kupowac i tez nie patrzec na osoby naganiajace do kupna danego produktu, decyzje podejmuje sie samemu ... ehh.. rzucice sobie okiem, czy produk ma możliwe skutki uboczne /działania niepozadane np tutaj: http://www.biotrendy.pl/produkt/green-coffee-5k-zielona-kawa-na-odchudzanie/ a potem starajcie sie podejmowac jakiegokolwiek rodzaju decyzje. Nie mowie, ze produkt jest zly, bo nie miala okazji go uzywac, ale warto miec pewne rzeczy z tylu głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ;D

Sama stosowałam tabletki dzięki której schudłam 18 kg, jeśli ktoś szuka dobrych tabletek to tutaj są:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×