Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baby pany

Nie żyję z myślą "co ludzie powiedzą" i wam też radzę

Polecane posty

Gość gość
Mi tez brakuje tolerancji w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież jakieś normy i zasady obowiązują myślącego człowieka więc tak całkiem się nie da powiedzieć że robię co chcę i nie obchodzi mnie zdanie innych bez tych norm i zasad niczym się nie różnimy od bydła- xxx tak, i to właśnie sprawia, że jakkolwiek kocha sięd zieci, to zawsze najpierw pełni się funkcję żony i meża, to nas odróznia od bydła, co tylko w dżungli chroni młode, bo im tylko o żarcie i przetrwanie chodzi a to jest ułatwione im mocniej ludzie się kochają i im większy dystans do rodzicielstwa maja chociaż naczytałam sie kafe od 4 lat i wiem, że niewykluczone , ze bydło ma więcej uczuć międzystadnych szerokorozumianych niż tutejsze matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloiza , opanuj sie dziewczyno . miałaś niby na jakaś terapię iść ale jak widzę skończyło się jak zwykle na gadaniu . krzywdę sobie tylko robisz zwlekając z szukaniem pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zrób z allium męczennicę, tą ją przybliży wizerunkowo do chrystusa i się bedzie cieszyć całe popołudnie, sześćdziesiatka pachnąca mydełkiem różanym, z puszystą krótka fryzurką w nienagannie uprzątniętym domu, co typowe dla pustostanów i nudnych kobiet, które inaczej nie umieją spędzać czasu, to polerują podłogi i dupę księdzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu sie zaczyna- kogo kochasz bardziej - ...... męża czy dzieci ? \Daj już spokój dziewczyno , wyłącz kompa , na basen idź , kwiatki poprzesadzaj - nie nakręcaj sie tak jak zwykle bo później pozbierać sie nie możesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz, ze sama młodzież tu siedzi,a ty razem z nimi i wierzysz w dyrdymały o terepiach, jasne, pójdę na leczenie, tylko dlatego, że mi kafeteria kazała,a cha...jeszcze bym się nie zdziwiła jakbymz tobą sie tma spotkała na równoległym fotelu nie, niespotkałabym ciebie, bo jestes niereformowalna terapia wskazuje na cheć rozwoju jednostki a ty przecież ma taaakie doświadczenie życiowe i ach...ten dojrzały wiek..., że nie mówisz nawet już dupska myć, chyba, ze księdzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i trzydziestoletnim, kalekim społecznie synalkom mamincycom;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ze mnie sześćdziesięciolatka ani katoliczka :) coś mi sie zdaje że twoje leki i stresy zaczynają ci sie rzucać na pamięć . A szkoda bo wiele ładnych chwil przeżyłyśmy .mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mów mi o kwiatkach, do póki ci nie napisałam jakie mam, to ty byc bido nawet nie wiedziała za jaką hodowlę masz sie zabrać, nieurodzajna intelektualnie konserwo i nie udawaj, że mój niegdysiejszy temat cię żenuje- gdyby tak było, nigdy nie umiałabyś na niego odpowiedzieć, ci co dziwią mu sie naprawdę, dziwią się, bo wiedza, że jest absurdalny i człowiek emocjonalnie dojrzały nie umie się doń ustosunkować, ty ze swym czcigodnym dośwaidczeniem życiowym, umiałaś bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś dzięki gościu :) ale takie tematy gromadzą z reguły ludzi , którzy są na tak z autorką . Tak po prostu . I każdy głos , który choć trochę rożni sie od ich własnego j est traktowany jako głos przeciw a takiego trzeba zakrzyczeć . Ale ja się krzyków nie boję :) Jesteś tym gościem który pisał o szanowaniu rozmówcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, przeżyłysmy- dopóki się nie okaząło, że mnie kłamałaś nie wiem ile masz lat, ale nie zdziwiłabyms ię, jakby się okazało, że gówniara z ciebie najpierw chcwalisz się,że w małżeństwie jesteś dłużej niz mamy lat, a na koniec chcesz zrobic z siebie młodke ale to forum dla prowokatorów, kto wie czy legendarna allium nie jest młodą panienka, co ze sztandarem walczy o tradycyjne wartości, bo tego jej nakładzono do podatnej główki;-/ nie wiesz naet jak mnie zraniłaś, gdy okaząło się, ze mnie okłamałaś i jak często nawet o tym myslę;-// tak, było miło...a odpowiedzialnosc zwalasz tylko na mnie...a taką miałaś byc niby obrończynia atakowanych;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar mella
Fajny temat allium zatruła swoim wrodzonym kretynizmem :( dziewczyny nie odpisujcie jej, bo się rozmyje fajna dyskusja. Takich niedorobów trzeba omijać szerokim łukiem. Ona ma parcie na szkło i żal jej tyłek ściska, że ktoś coś fajnego napisał i znalazł poparcie podczas gdy ona przez lata ujadania pyskiem spotyka się jedynie z dezaprobatą. apeluję: I G N O R U J M Y!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty nie jesteś atakowana helo - przeciwnie - w wulgarnych wpisach atakujesz kobiety - matki , kobiety , które utożsamiają sie z macierzyństwem , twoja poddańczość wobec mężczyzn jest przecież na kafie znana . Tak samo jak zazdrość o to ,ze ludzie jednak żyją szczęśliwie mimo twoich prób udowadniania im że ich wybory sa złe . nie rób wieć z siebie ofiary bo nią nie jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium dziś ale takie tematy gromadzą z reguły ludzi , którzy są na tak z autorką . Tak po prostu . I każdy głos , który choć trochę rożni sie od ich własnego j est traktowany jako głos przeciw a takiego trzeba zakrzyczeć . Ale ja się krzyków nie boję xxx głos może się różnić ale trzeba zrozumieć o czym jest dany temat :) ty jak zwykle nie zrozumiałaś i jak zwykle krzyczysz najgłośniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madagaskar jak nie masz nic mądergo do powiedzenia to nie pisz a nie pieprzysz głupoty o ignorowaniu . Sama nic madego nie napisałaś a dziewczynę chesz gnoić ,A o tej Heloizie czytałam i to jakaś chora psychicznie kobieta jest podobno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja was dziewczyny nie rozumiem. Nie chodzi o robienie tej alium gnębionego męczennika tylko chodzi mi o was. Tak. Tak. O was i o to że wam sie nawet nie chce odpowiadać rzeczowo ne poszczególne argumenty, porzucacie dyskusję (jednocześnie obłudnie ubolewając nad tym że ona padła) i angażujecie się w obrażanie, ocenianie i generalnie wszystko to co autorka skrytykowała w pierwszym poście. Więc jak to jest ? Hipokryzja ? Podwójna moralność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no teraz allium sobie gada z jakąś helo :o suuuper :o allium zatrollowałaś swoim tępym ryjem kolejny temat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mój ryj jest tępy to i helo taki sam bo jak wiadomo do tanga ... a skoro tak ubolewasz ,zę dyskusja sie nie rozwija - proszę bardzo - napisz coś w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach czytałaś i Heloiza psychicznie chora jest PODOBNO no to faktycznie to jest argument za tym, że allium to jest świetna babeczka, bo PODOBNO coś tam, ktoś tam :( Byłam tu na wielu tematach i tam gdzie jest allium i jej debilne wywody tam się temat rozwala, bo ta baba nie ma nic ciekawego do powiedzenie, a jedynie mąci i mąci byle zaistnieć na kafe. żenada! a takie tu już pierdzieliła głupoty, że nóź się w kieszeni otwiera mam nadzieję, że dzieci które biła i katowała kiedyś tym samym jej odpłacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głos może się różnić ale trzeba zrozumieć o czym jest dany temat usmiech.gif ty jak zwykle nie zrozumiałaś i jak zwykle krzyczysz najgłośniej. za to ty nie zadałaś sobie nawet trudu żeby przeczytać co napisałam szczególnie na dwu poprzednich stronach ale zachowujesz ię jak celebryta :) nie znam się .... ale sie wypowiem . a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ona rozwala tylko reszta towarzystwa któremu sie nie chce odpowiadać na argumenty bo są śmierdzącymi leniami natomiast w rzeczywistości to mają większą ochote sie pożreć bo po to sie tu włazi. To może umówcie sie fizycznie na walke w błotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak mnie lubisz - po cholerę łazisz za mną po tematach i jeszcze czytasz co piszę ?:) jakś forma masochizmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium, żadne z twoich zarzutów nie pasuje do tego, co sądzę o rodzinie i na poczatku tego forum byłam miła, czego w swym "obiektywizmie" nie pamiętasz nawet, stałam się niemiła, bo tak mnie traktowano, więc owszem- to mnie atakowano za odmienne zdanie, obrażając za nic, a ja zaczęłam się bronić w odwecie,a le teraz zaprzeczysz, gdyż wolisz tkwic przy swoim,a ja zawsze wiedziałam, ze nikt mnie tu nie zrozumiał, co tlyko mnie utwierdza w przekonaniach a to jak cię postrzegaja, sama widzisz, do widzenia, siedz emerytko jałowo na kafe, ja juz wypiłam kawkę i idę dalej zyc prawdziwym zyciem, pośmiałam sie z twoich wspisów z wczoraj i dzisja, zamieszczanych godzina po godiznie, non stop na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie ona rozwala tylko reszta towarzystwa któremu sie nie chce odpowiadać na argumenty bo są śmierdzącymi leniami natomiast w rzeczywistości to mają większą ochote sie pożreć bo po to sie tu włazi. To może umówcie sie fizycznie na walke w błotku- bingo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w nosie jak mnie postrzegają :) i jak widzisz mogłabym być symbolem tego tematu - nie żyję z myśla jak postrzegają mnie inni . Jestem sobą zawsze , mam odwagę zawsze występować pod swoim nikiem , nie wypieram sie swoich słów ani nie chowam pod " gościem " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łażę za tobą nie, wlewaj sobie ale są fajne tematy na które wchodzę, a akurat ty też tam jesteś ..... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie chowam pod żadnym gościem, po rpostu nie potzrebuję nicku, dowoedem to, ze mnie od razu rozszyfrowałaś to ty potrzebujesz podpisu, bo jestes tak niecharakterystyczna, ze bez nicku nikt by cię nie poznał a teraz spadam na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod swoim występować nie możesz bo nikt z tobą po prostu gadać już nie chce a twoja " charakterystyczność " to po prostu symptomy choroby . jakiej ? ja nie wiem ale z tego co piszesz i jak piszesz nie jest lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×