Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baby pany

Nie żyję z myślą "co ludzie powiedzą" i wam też radzę

Polecane posty

Gość Do Hello
HELO jestem z toba i zawsze będę ciebie wspierać jak i zawsze ,ale to zawsze dawałam ci sygnaly ,ze od Allium jak najdalej, bo to puszka Pandory. Nie wchodz z nią w dyskusje,ani nie zwierzaj się bo noc z tego dobrego nie wyjdzie, tą kobieta trzeba omijac szerokim lukiem. Od allium jak najdalej dla własnego zdrowia psychicznego, jest to osozlomka, ksenofobka. Hello dluugo się dziwiłam po co ty z allium wchodzisz w jakies zwierzenia, to się tylko i wyłącznie obraca [przeciwko tobie ostrzegałam delikatnie i miałam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby pany - nie trzeba już nic dodawać. Świetnie napisałaś i wyczerpałaś tema. Ale żyjace w świecie urojonej magalomanii osoby narcystyczne tego nigdy nie zrozumieją. Szkoda, żebyś traciła na nich czas i nerwy, bo sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. I agresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GREEN systemy sanitarne, GREEN, toalety przenośne, systemy sanitarne, wynajem toalet, serwis toalet, chemia i preparaty biologiczne, atrakcyjne ceny, dostawa do odbiorcy, promocje, rabaty, toilet, kabiny przenośne, kabiny wc toaletowe, sanitariaty, usługi asenizacyjne, wywóz odpadów. Wynajem m.in.: Tarnów, Rzeszów, Kraków, Jasło, Brzesko, Bochnia, Dębica, Dąbrowa Tarnowska, Mielec, Łańcut, Przemyśl, Krosno, Kielce, Buzko Zdrój. e-wc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO KOCHAM CIE...WSPANIALY TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ja mam gdzieś, co ludzie uważają np. na temat tego jak urządziliśmy mieszkanie: a urządziliśmy NIEMODNIE, bo taki styl nap się podoba i taki uważamy za przytulny. Jedynie co mnie boli, to uwagi osobiste, np. że jestem na wychowawczym zamiast w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×