Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżentelmen XIX wieczny

Kobiety tylko dwa razy w życiu wyglądają jak kobiety. Przepięknie!

Polecane posty

Gość gość
już go tak nie podrywajcie tymi zaczepkami zołzowatymi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam pewną prawidłowość. Kobiety które cenią piękne suknie chwalą Autora. Reszta chodzących w wycier****ch babek gani Go i usilnie próbuje robić z Niego pedofila. Niektóre z was są takie żałosne, że aż przykro czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa romego
Czekajcie, nie wyrzucajcie tych telewizorów. Leciał serial Wspaniałe stulecie o imperium osmańskim (XVI wiek) i faktycznie oglądanie kobiet w tureckich sukniach było miłe dla oka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyHardcore
Fajnie, że komuś się podobają długie, zdobne suknie. Mi zresztą też :D Ale nigdy ich nie założę. po pierwsze nie mam kasy, a sukienki raczej są drogie (takie eleganckie). Po drugie w chwili obecnej jestem w ciąży, z ogromnym bębnem, a przy moim niskim wzroście i krótkich nóżkach wyglądałabym jak beczka z eleganckim workiem na ziemniaki :D Po trzecie nie lubię zakładać pięknych i eleganckich sukienek. Są kompletnie niepraktyczne a i w dodatku nie wygodne, bo żeby taka ładnie wyglądała musi być idealnie dopasowana. Jakoś nie wyobrażam sobie zajmować się dzieckiem, sprzątać, gotować, robić zakupy, rąbać drzewo i pracować w takim stroju :D A niestety nikt mnie w tych obowiązkach nie wyręczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alfa romego dziś Czekajcie, nie wyrzucajcie tych telewizorów. Leciał serial Wspaniałe stulecie o imperium osmańskim (XVI wiek) i faktycznie oglądanie kobiet w tureckich sukniach było miłe dla oka... xxxx Wg mnie niektóre suknie są ohydne, ale 90 % z tych przedstawionych w serialu są przepiękne. Szkoda, że ja nie ani nie lubię w nich chodzić, ani takie suknie nie pasują do mnie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka k
powiem szczerze że ładne są niektóre takie suknie, jednakże są one nie wygodne a przy moim niskim wzroście i niezbyt ładnej figurze (złej, brzydkiej) wyglądałabym w nich tandetnie a wręcz śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne suknie ladnymi sukniami, ale zachwyt na 8latkami jest NIESMACZNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Ladne suknie ladnymi sukniami, ale zachwyt na 8latkami jest NIESMACZNY x Powinno się rzygać na ich widok, nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nawet paznokcie ma zawsze wymanicurowane x Fuuuj... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne suknie ladnymi sukniami, ale zachwyt na 8latkami jest NIESMACZNY A kobiecy zachwyt nad dziewczynkami w białych sukienkach też jest niesmaczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ale zachwyt nad nieletnimi ze strony faceta gdzie mowa o atrakcyjnosci to troche niesmaczne. I nie rzygac, a wymiotowac, damulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś A kobiecy zachwyt nad dziewczynkami w białych sukienkach też jest niesmaczny? x Oczywiście! Na kafe z każdego zrobią zboczonego pedolila. Nawet z zachwyconej matki prowadzącej własną córkę do komunii. Zachwycona 8-latką? Czyli kazirodcza pedofilka. Wiele jest for w necie ale kafe jest zdecydowanie najgłupsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesada. Oczywiście, można o tym nie mówić, a w dzisiejszych czasach to nawet bywa ryzykowne, ale zarówno kobieta jak i mężczyzna może zachwycić się ładną dziewczynką (niekoniecznie w stroju komunijnym), jak i ładnym chłopczykiem. Może ja też jestem pedofilką, bo zdarza mi się zachwyt nad urodą nieletnich chłopców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Nie, ale zachwyt nad nieletnimi ze strony faceta gdzie mowa o atrakcyjnosci to troche niesmaczne. x Aurot pisał o atrakcyjności STROJU! Nie o atrakcyjności niewyrośniętych cycków i nieobrośniętej c**y. Czytaj ze zrozumieniem TĘPACZKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one są pokrzywione po prostu dzisiejszymi czasami ,każdy ocenia według siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie by było jakby wszystkie kobiety nosiły suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozpatrujesz to jako wygladanie jak kobieta (w wieku 8 lat) to tak, to niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś one są pokrzywione po prostu dzisiejszymi czasami ,każdy ocenia według siebie x Dokładnie. Naogląda się jedna z drugą przygłupawych TVN-ów gdzie pokazują celowo same patologie, gdzie każda matka to patologiczna alkoholiczka a każdy facet to odrazu pedofil i potem myślą że tak jest naprawdę że wszyscy faceci to pedofile i nie daj Boże żeby który nawet przypadkiem spojrzał na dziecko a jak już napisze na forum że podoba mu się sukienka komunijna czy ślubna to jakby podpisał na siebie wyrok - PEDOIFIL. Co za popiertolene ogłupiałe kobiety tu piszą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałes powiedzieć śmierdzącą damą, bo ani o higiene nie dbała ani tych cudownych sukien za często nie prała....ale jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Jak rozpatrujesz to jako wygladanie jak kobieta (w wieku 8 lat) to tak, to niesmaczne x Przecież to JEST KOBIETA! Tylko jeszcze taka bardzo młoda. No chyba nie suka , tylko kobieta! CZŁOWIEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak rzadko przychodzi tu ktoś ciekawy i inteligentny ,a jak przyjdzie to zaraz rozszarpany będzie,macie swoich zboczeńców w co 3 temacie idzcie tam się realizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmglaa
macie wstręt do pięknych sukien,niesamowite ,a ta do ślubu dziś to też dusżąca niewygodna i panna młoda nie umyta? to nie zakładać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dita von teeseee
autorze, z tą komunia to lekko pojechałes, u nas długie alby, Ihs i wianek mirtowy. natomiast sluby, racja. sama gdybym miała trochę więcej kasy i odwagi, to nosilabym się w stylu dity von teese lub ellie saab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dziecko, dlatego ludzie sie zniesmaczyli. A ja rozwazam krotka sukienke do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie wiadomo choć nie zawsze jest to takie oczywiste że kobieta się myje, jednak gdybyśmy znów na codzień zaczęli ubierać się w takie suknie, to przypuszczam, że powiew smrodu by wrócił ;) Tak czy siak..;) Wypierz taka suknie w pralce, albo siedź w pracy za biurkiem 8 h. No chyba że komuś się marzy powrót do czasów gdy kobiety nie miały żadnych praw, a jedynie mogły haftować i grac na forteklape...zatem nie, dziękuję. Bycie zwierzątkiem domowym mnie nie bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś To jest dziecko, dlatego ludzie sie zniesmaczyli. x Niech mi ktoś odpowie dlaczego dzieckiem nie można się zachwycić? Sama mam dwie córki i stroję je jak mogę i cieszę się gdy któraś sąsiadka czy sąsiad (TAK SĄSIAD FACET) pochwali jakie są śliczne ale wy zaraz byście zrobili z nich zboczeńców pedofilów prawda? To czemu stroicie własne córki? Jesteście hipokrytkami!!! Każda matka chce by jej dziecko wyglądało jak najładniej a kiedy już wygląda i ktoś się zachwyci jej pociechą to zaraz na forum sypią się na niego gromy zboków i pedofili. Jesteście żałosne z tą waszą chorobliwą podejrzliwością!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen XIX wiecny
Dziękuję wszystkim Paniom za obronę mego stanowiska :) Ja wszelako sam się nie bronię ani nie tłumaczę, bo nie widzę powodu do tłumaczeń. Mogę jedynie powtórzyć, że dziewczęta w sukienkach komunijnych rzeczywiście wyglądają jak młodziutkie księżniczki i bardzo mi się podoba ten widok. Jeśli zachwyt nad ich pięknem jest czymś złym, czymś nagannym, to rzeczywiście jestem winny. To samo suknie ślubne. Kobieta wygląda w takiej sukni jak prawdziwa królowa i jeśli to porównanie też jest czymś strasznym, czymś niedopuszczalnym i karygodnym, to przyznaję się - jestem winny. x @ gość dziś tak rzadko przychodzi tu ktoś ciekawy i inteligentny ,a jak przyjdzie to zaraz rozszarpany będzie,macie swoich zboczeńców w co 3 temacie idzcie tam się realizować x Dziękuję za tego "ciekawego i inteligentnego" człowieka :) Komplement z usta Damy jest dla mnie jak nobilitacja, jak prestiżowe wyróżnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×