Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość Naomincia
W ogóle moja dieta woła o pomstę do nieba... Jem nieregularnie i niezdrowo. Ale tak ciężko mi się jakoś "ustawić". Jeść inaczej... :( A Wy jak? Jecie dużo bardziej zdrowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Ja nie jem zbyt zdrowo. Rano zdrowa owsianka z mlekiem, pestkami dyni, słonecznika i rodzynkami ale potem jest juz gorzej. Jem np spaghetti, czasem jakieś czipsy, codziennie jakiś baton. Nie mogę się zmusić do ćwiczeń, w ogole nie mam siły i też czekam na przypływ energii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarice05
A nie mówiłam - będzie syn! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Clarice to już wiesz płeć jeśli tak to gratuluję chłopaka :-) Xxxx Co do usg polowkowego To wstępnie mam na 28.12 Xxxxx Jeść zdrowo Nie jem na pewno Ale też staram się nie objadac. Mięsa za bardzo Nie jem bo mnie odrzuca. Też często boli mnie brzuch i prawy jajnik. Staram się nie dźwigać,ale moja córka ostatnio często przychodzi żeby wziąść ją na kolana i przytulić. Więc jak ją podniose to później mnie trochę brzuch boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barszcz dalej rzadzi widzę:) ja jadłam wczoraj, a teraz popijam sok z buraka. Za dobry nie jest, ale mus to mus;) Generalnie staram się odżywiać zdrowo. Moja słabością są słodycze. Ale czipsy i inne słone przekąski odrzucam. Jem w miarę regularnie. Niestety naszła mnie faza na bułki. Zwykle jadam chleb graham, czy inny ciemny, a teraz najbardziej smakują mi bułki i rogale... Gośćona - jestem zaskoczona, że wspomniał o toniku... Generalnie napoje gazowane nie sa wskazane, ale dlaczego tonik szczególnie..? Orzeszki to chyba mogą uczulac i dlatego. Ja jestem umówiona na połówkowe 14.12. Tak jak piszesz, to ważne badanie, powinno być dokładne i kompleksowe. Lekarz sprawdzi serduszko, przepływy, wszystkie pomiary, chyba też wody płodowe (objętość) x Clarice gratuluję syna:) A wypadu do Barcelony zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Kurczę nie wyświetlają mi się wszystkie posty... i muszę się cofać po napisaniu, macie tak?(ja w telefonie tak mam). Clarice gratuluję syna! Ja może za tydzień się upewnie Co do płci... to będzie akurat przełom 17/18 tygonia. Czas najwyższy... Dark ja ostatnio mogłabym bez końca jeść bułki mleczne z rodzynkami lub makiem posmarowane dżemem lub (o zgrozo) serem smażonym xD ale po wszelkich dżemach mam rewolucje więc dawno nie jadłam. Spróbuję jutro^^ Co do tematu prezentów dla mojego P. Już mam zamówiony:) myślę że bedzie szczęśliwy. Wykupiłam mu lot w tunelu aerodynamicznym. Moja kumpela stwierdziła że to jak platny seks. Kilkaset złotych za kilka minut przyjemności:p Jeszcze kupię chrześniakowi a reszta dostanie jakieś drobne upominki. Mnie czeka jeszcze zakup choinki i ozdób do mieszkania bo to pierwsze nasze święta na swoim... ♡ Mjowamama który to będzie u Ciebie tydzień podczas usg tego 28? Ja nie wiem w.którym iść bo słyszałam różne informacje:( Myślałam by przed samymi świętami, to bedzie początek 2o tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Clarice - gratulację. Twój facet na pewno się ucieszył z syna :-) Co do prezentów.to my z mężem nie robimy sobie już niespodzianek tylko kupujemy co chcemy. W tym roku już kupiliśmy ale jeszcze nie używamy. Ja złoty łańcuszek z zawieszką a on obiektyw do aparatu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Kurcze obiektyw ♡ Jaki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona35
Dark paradise ponieważ tonik zawiera chininę, na szczęście i tak go nie pijam bo nie lubię. Inne gazowane piję czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Naomincia, obiektyw nic wielkiego, to nasz pierwszy dokupiony obiektyw :-) 35mm f/1.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Naomincia u mnie to będzie 21/22 tydzień. Ale zobaczę jeszcze 11.12 na wizycie czy lekarz nie zmienił zdania kiedy mam przyjść. Co do prezentów to my z mężem raczej sobie nie kupujemy. Ja tylko mężowi kupię świąteczno imieninowy bo akurat w Wigilię ma imieniny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naomincia u mnie z postami chyba wszystko idzie po kolei i na kompie i na kom... Ja też już powoli myślę o świętach i szukam pomysłów. Mam problem z mężusiem. Mam nadzieję, że coś mi podpowie, ale i tak muszę coś wymyślić. Córeczce kupię coś ze świnką Peppą, bo bardzo ją lubi:) ale to jeszcze trzeba myśleć o rodzenstwie, rodzicach, tesciach... Naomincia kupujesz prawdziwą czy sztuczną choinkę? Ja wolę żywą, ale nie wiem czy nie kupić sztucznej ze wzgl. na dziecko, a w przyszłości dzieci, żeby nie kuły się igłami i żeby przypadkiem nie zjadly... Uwielbiam klimat świąt! mi się nigdy nie znudzi "Last Christmas":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczyny, ale miałam wczoraj emocji. Byłam na wizycie, było dużo wrażeń. Nowe miejsce, nowa lekarka, chyba przez 40 minut ciągle gadała – tłumaczyła mi jak liczyć tygodnie, jakie i dlaczego robi się badania, no w ogóle milion rzeczy, które zwykle lekarz zlewa i stwierdza, że wystarczy, jak sam wie. No a potem wypatrzyła mi na usg siusiaka – będzie syn! No w takich byłam emocjach, że musiałam chociaż tu się z Wami podzielić, a pisałam to idąc ulicą na telefonie ;) Po wizycie jeszcze 2 godziny łaziłam po sklepach, ale nawet nic nie oglądałam, nie widziałam tych wszystkich rzeczy, tylko mnie tak nosiło, że nie chciałam wracać do domu. Mój chłopak też dostał świra, bardzo się ucieszył, powiedział, że naprawdę bardzo chciał synka (i nie chciał nawet za dużo mówić, żeby nie wyszło, że ma preferencje co do płci, ale jak wie, że chłopiec to jest zachwycony). Od razu zawołał, że będzie prawdziwym mężczyzną, będzie wszystko umiał zrobić w domu, będzie biegał ze śrubokrętem odkąd nauczy cię chodzić (a już Wam kiedyś pisałam, że zapowiedział, że będzie go od 7 miesiąca sadzał na motorze) ;) Dzisiaj znowu cały czas się śmieję, nawet kupiłam ciastka do pracy, bo tak mi się chce dzielić tą radością. Nie wiem w sumie czemu, ja nie miałam preferencji płci (chociaż faktycznie „obstawiałam” chłopca, może intuicja, a może fart ;) ), ale jednak wiedzieć to tak jakby to już przestało być tylko „dziecko”, a jest już ktoś konkretny, syn. Naprawdę mam wrażenie, jakby jakiś nowy świat się przede mną otworzył. Oczywiście troszkę mi tam żal tego, co stracę, ale nie można iść jednocześnie w prawo i w lewo, więc jak jest chłopiec, to nie jest dziewczynka ;) Uff, po prostu trudno mi to nawet opisać, taki mam strzał energii, taką euforię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Clarice, gratulacje :-) ja też czekam właśnie na ten moment kiedu to moje dziecko nie będzie dzieckiem a stanie się synem lub córka. Cudowne uczucie wiedzieć na pewno, ja jeszcze nie wiem. Twój chłopak.ma powody do dumy bo przecież chyba każdy facet marzy o synu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Clarice ale fajnie! Super, że samopoczucie się poprawiło. I świetnie że Twój chłopak się tak ucieszył, wygląda na to że wszystko jest na dobrej drodze:) oby humor Cię nie opuszczał! Majowamama no właśnie ja nie wiem jak się zapisać bo gdzie nie dzwoniłam to lekarze nie pracują od świąt (!), niektórzy dopiero po 6.01 wracają! A mam tu niewielu do takiego USG i co dziwne PRYWATNIE to myślałam że pracują... a tu zonk:) Dziki gon- ja ostatnio cieszyłam się strasznie z zakupu 50 1.8 ale sama widzę że jest za wąska i zbieram na 35, tylko teraz nie robię zdjęć więc nie mam z czego odłożyć:D Dobrze mówisz że każdy facet Chyba marzy o synu... mój jak usłyszał że córka to owszem ucieszył się ale widzę ile już ma obaw o swoją maleńką kruchą księżniczkę ;) Dark choinkę jednak sztuczną... zapach naturalnej jest niesamowity ale w domu u siebie zawsze mieliśmy sztuczną i to po prostu wygodne... nie ma igliwia, jest delikatniejsza w dotyku. Last christmass też uwielbiam! Tylko szkoda że tak szybko w tv przesadzają z ilością reklam świątecznych... w sklepach to samo... choinki, lampki... i klimat ucieka:c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
To moje drugie święta z mężem w naszym mieszkaniu i tak jak rok temu kupię świerk. Żywa choinka wyglada przepięknie, sztucNa może sie schować. Mimo tego że kot ja tracą, gubi igły to i tak warto według mnie :-) Naomincia zazdroszcZę jeśli fotografowaniem zarabiasz na życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Do zarabiania na życie nadal daleko. Nie ten poziom... Poza zdjęciami też pracowałam. Na szczęście miałam fajne zmiany. 2 dni pracy i 2 wolne (czyli na zdjęcia). Ale na dłuższą metę to było męczące bo po roku takiego funkcjonowania byłam wyczerpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clarice ale super że już wiesz :0 a który miałaś wczoraj tydzień? mi w poniedziałek zaczął się 16 a dziś wizyta, też liczę na poznanie lokatora z brzuszka :) ale bardzo się boje, kurcze miesiąc temu miałam wizytę i stres konkretny :( trzymajcie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi tygodniami to tak, że ta lekarka mi przeliczyła je wg pierwszego USG – bo ponoć tak się robi przy nieregularnych cyklach (jak moje). Wcześniej lekarz to olewał. Więc wyszło, że wczoraj był tydzień 15+0 (aha i kazała nie postarzać dziecka, jak człowiek ma 34 lata skończone, to dopóki nie skończy 35 to powie, że ma 34 i tak samo z tygodniami – liczą się tylko skończone ;) ). Wg om mam początek 17, ale po skorygowaniu – początek 16 (czyli wczoraj był pierwszy dzień z 16tc). Więc tak jak Ty, Wadowice, nawet te 3 dni wcześniej :) Powodzenia. Daj znać :) Xxx Z tego wszystkiego nie napisałam o świętach, a sama zaczęłam. Ja większe prezenty kupuję mojemu chłopakowi, ale też sporo mniejszych upominków daję znajomym. No i na Mikołajki też sobie dajemy prezenty (z chłopakiem), a to blisko, a ja nic nie mam dla niego… Choinkę mam zawsze sztuczną, tak miałam też w domu. Ale na przykład w zeszłym roku cała była ubrana w suszone cytrusy, które przygotowałam (mam też bombki, ale tak mnie wzięło na coś innego :) ). Wczoraj byłam w Empiku, to cały czas kawałki świąteczne leciały, też w sumie lubię ten przedświąteczny czas, zwłaszcza, jak nie muszę nigdzie wyjeżdżać. U mnie w domu były kameralne święta, maksymalnie 3 osoby i teraz też takie lubię. Mogę czasem wyjść w gości na 2 godziny, ale Wigilię lubię taką z tymi naprawdę bliskimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Ja też lubię taką wigilię. My rok temu byliśmy na wigilii u teściów, w tym.roku będziemy u moich rodziców. Co.do prezentów to mamy sporo do kupienia bo i moi rodzice, teściowie, mój brat, męża siostra i moja chrzesnica. W tym roku strasznie nie mogę doczekać się świat i uwielbiam te wszyskie dekoracje. Dziewczyny a jakie macie plany.na sylwestra? W końcu będzie to nietypowy sylwester.dla nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Wigilia zawsze była z rodzicami, dziadkami i siostrą mamy z rodziną, także dość duża i taką lubię najbardziej. Niestety w tym roku miejsce mojej Babci będzie puste:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clarice wg mnie wiek powinno się podawać tak jak mówi Twoja lekarka - czyli nie rocznikowo, ale tak jak się faktycznie skończy. Ja urodziłam pierwsze dziecko w styczniu. Rocznikowo wskoczyło mi wówczas 29 lat, a faktycznie miałam 28, a 29 kończyłam dopiero w czerwcu. W książeczce zdrowia wpisali jednak, ku mojemu zdziwieniu, 29 i mnie postarzyli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja po wizycie :) wszystko dobrze :) ale fajnie, wyniki też dobrze no i.... DRUGA CÓRECZKA :) ale się ciesze :) długo szukał bo leżała na brzuszku i zasłaniała nogami i nie było widać do tego między nogami pępowina dopiero mówi że możemy zrobić usg dopochwowe to może pokaże i jest :) teraz czas na wybranie imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadowice gratuluję córeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Wadowice gratulacje. Który tydzień u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Wadowice, juz doczytalam wyżej że 16 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadowice gratuluje:-) to tak jak u mnie:-) tez mi rośnie druga córeczka:-) juz mam wyobrażenia, ze siostrzyczki będą dla siebie najwiekszymi przyjaciółkami:-) ovy tak bylo!ale szczerze powiedziawszy mam tez wiele obaw,a największa z nich to taka by trafily w życiu na porzadnych facetów. ..ale odbiegam w przyszłość. .jak mawia babcia mojego męża-kobiety w życiu maja ciężej i coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość may16
Hej.ja juz tez wiem ze rośnie mi synuś. U mnie to 17tydz. Juz sie umowilam na prenatalne (połówkowe) ale nie wiem czy nie za pozno bo na 30.12. U lekarza bede jeszcze 8.12 to spytam czy taki termin moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceee
Po raz trzeci przy pisaniu wyrzucili mnie ze stronki i muszę pisać 3 raz masakra.... Clarice gratuluję synka :* Wadowice gratuluję córeczki :* Też bym chciała już wiedzieć czy chłopczyk czy dziewczynka. Jak na razie to znowu się stresuje czy z malenstwem wszystko dobrze. X Święta kocham a piosenkę last christmas uwielbiam :) ah ten świąteczny nastrój choinka, mandarynki, ozdoby, słodycze:) z Mężem mamy nasze pierwsze święta razem i na swoim. Ja zawsze święta spędzałam z całą rodzinką. Czyli 40 ludzi przy stole wigilijnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceee
Co do jedzenia też nie jem regularnie ostatnio mam straszną ochotę na fast foody jem kaszke czy soki z sokowirówki piję ale ciągnie mnie do gazowanego a potem mam lekkie gazy niestety. Zapiekanki spagetii mniam. Ale zdarza mi się zjeść równie też zdrowe rzeczy . :) Ja chcę już wizytę dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×