Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szopa_na_głowie

Co na zniszczone włosy?

Polecane posty

osobiście zawsze stosowałam naturalne sposoby, ale od pewnego czasu przerzuciałam się na odżywki great lengths i mogę je śmiało polecić :) używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz zniszczone włosy, to zapewne są wysoporowate (nawet jak były inne to ich porowatość się zmieniła). Warto właśnie olejowac włosy. Z tym , ze pamiętaj nie każdy olej włosy reagują tak samo dobrze. Jeśli masz wysokorowate to może warto sprawdzić olej lniny, oliwę z oliwek albo olej z pestek winogorn? Polecam mała łyżeczkę oleju nałożyć na głowę, a po godzinie zmyć szamponem. Najlepiej potem na następne pół godziny dać jakąś maskę Wax (np. na wypadanie włosów). Jeśli masz bardzo zniszczone włosy i cały czas będziesz je traktować w ten sposób to maski i ole mogą pomóc trochę ,ale w ostatecznym rozrachunku nigdy nie będą ładne. Może warto zastanowić się nad malowaniem włosów henną? Albo nad tym żeby jakoś mniej je suszyć i prostować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szampony. Wszystko zależy jakie masz włosy, jakie są ich potrzeby. Teraz modne jest stosowanie jest do mycia nawet płynów do higieny intymnej :P bo mają dobre PH, albo szamponów dla dzieci. Ja np. używam rossmannowej Alterry (pomarańczowa zakrętka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo dobrze sprawdziły się szampon i odżywka Pokrzepol, które kupiłam w sklepie http://sklep.profarm.com.pl/ . :) po kilku miesiącach różnica jest naprawdę zauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help_for_hair
już ponad tydzień jak używam renovastinu, miałam napisać, jak efekty, więc to robię:) chyba przy nim zostanę dziewczyny! Włosy „odżyły”, fajniej się układają, są przyjemniejsze w dotyku, bardziej nawilżone nawet… jest naprawdę wydajny, bo bardzo dobrze się pieni i nie potrzeba go dużo laćJ po umyciu gładko się rozczesują, grzebień nie zaplatuje się w kosmyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama reklama popychana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczka papryczka
mam dosyć moich kłaków suchych, nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamponowa
postawię chyba na szampony dla dzieci…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedyna
żeby włosy na co dzień wyglądały jak z reklamy albo filmu, marzenie^^ widziałam w telewizji super reklamę jakiegoś preparatu na włosy, ale niestety nie pamiętam, co to było. Chyba jakiś szampon. Widziałyście coś nowego w TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheszki włosów
siedze w domu – wlosy sa git, mam gdzies wyjść – wlosy tragedia, puszą się i nie układają! Też tak macie laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejkowa11
Poczytajcie o olejowaniu włosów, ostatnio dużo o tym słychać  powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odbudowywałam swoje włosy tą odżywką trena.pl/odzywki/3158-loreal-absolut-repair-lipidium-odzywka-750-ml-3474630641006.html. stosowałam ją ponad dwa miesiące ale efekty już są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam olejowanie i wcierki. Na yt można znaleźć sporo filmików na ten temat, powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejowanie też nie zaszkodzi, ale ta odżywka z trena.pl jest skuteczna, też ją próbowałam w ubiegłym roku i włosy stały się silniejsze i odżywione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje włosy to koszmar
Podpowiedzcie, pleaseeeee – jakie maseczki i z czego najlepiej sluza waszym włosom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesuszona
ciekawe czy z moim przesuszem od rozjaśniania by sobie poradził… na razie maseczkę z żółtek stosuje. Ile kosztuje Renovastin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1990ma
Ja dzisiaj kupiłam w aptece Renovastin kosztował dokładnie 19.95 za 150ml, zobaczymy jakie ma faktycznie działanie :) włosy mam strasznie zniszczone, najbardziej na końcach, ciężko się rozczesuje i w ogóle... Postosuje... przetestuje... napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głośno myślę
farbowanie jednak to złooooo dla włosów, chyba największe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj może coś z serii Seboradin? Ja używałam szamponu na wypadanie włosów i jestem mega zadowolona, ale wiem że mają też produkty regenerujące i odpudowujące włosy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minionkowa
ja proposuję i robię sobie maske z 2 zółtek i oliwy z oliwek, wygladza wloski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musli owocowe
przesuszona - ok 16-17zl w internetowych aptekach ten renovastin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia radzi
tutaj „przepis” na maskę jogurtową, którą stosuje: pól małego jogurtu naturalnego, jedno jajko, banan, jedna łyżeczka soku z cytryny, jedna łyżeczka olejku z witaminą E (nie trzeba, ale mozna), cztery krople oleju z drzewa herbacianego (nie trzeba, ale można).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdaunia chamier
zniszczonych włosów nie da sie juz odbudowac, tylko mozna zamaskowac maseczkami, odzywkami, ale to wlosa juz nie odbuduje - dowód: nie nakladajcie odzywki, maseczki na wlosy, tylko myjscie szamponem, po kilku dniach zobaczycie w jakim stanie faktycznie sa wasze włosy :D Zaloze sie ze wiekszosc z was wlosy ma zniszczone przez prostownice, lub przez to ze same sobie nieumiejetnie farbujecie wlosy, chcac zaoszczedzic na fryzjerze, jak sie po kilka razy rozjasnia lub farbuje te same wlosy (a nie tylko odrosty) to nie dziwie sie ze wlosy macie popalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bye bye
czas powiedzieć prostownicy i farbowaniu bye bye, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hair_scream
ja chyba tez musze rzadziej farbować, bo niedługo bez wlosow zostane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shamponowa
kupiłam jakiś czas temu renovastin, zachęcona reklamą telewizyjną. Szampon fajnie pachnie, włosy są wygładzone i ładnie się układają. Duży +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyśkaPyśka
a jakies wspomaganko od wewnątrz? Napiszcie, jakie tabletki stosujecie, żeby wesprzeć wlosy (brałam już skrzypy, drozdze piwne, pokrzywy…)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go to hell
renovastin to chyba tabletki na włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antenna
Spróbuj olejek kokosowy efektimy. Cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×