Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MonikaSkol

jak rozumieć takie zachowanie faceta?

Polecane posty

Gość MonikaSkol

Witam, Kilka dni temu zaczepił mnie na ulicy facet, poprosił o numer telefonu, nie byłam do tego skłonna ale jednak jakoś mnie przekonał. Odezwał się po kilku dniach i umówiliśmy sie, jednak on przełożył to spotkanie na inny dzień i znów je przełożył, czy zgodzić się z nim umówić po raz kolejny? W ogóle nie rozumiem jego zachowania, sam poprosił mnie o numer, sam do mnie pisze, proponuje spotkania, a następnie je przekłada...Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
widocznie ma coś ważniejszego. A skoro już na dzień dobry ciągle jest coś ważniejszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodobałaś mu się wtedy, a potem poszedł dalej w nowe przygody.Zapomnij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go i tyle. jakis pędzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaSkol
Chyba macie rację, gdyby chiał się spotkać to nie przekładałby tego spotkania cały czas ; / Wczoraj znów wyszedł z inicjatywą spotkania twierdząc że do 3 razy sztuka, zgodzić się? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczytał się bredni o gierkach i sztuczkach jak postępować z kobietami i teraz sobie pogrywa, tylko najwidoczniej te sztuczki działają, bo teraz o nim bez przerwy myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duska000
umów się a na drugi dzień odwołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj, jak teraz nie wyjdzie to skasuj nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założył się z chłopakami,że jesteś zdesperowaną ścierą, którą można wziąć z ulicy - i wygrał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczki po prostu. Ale jak trzecie siadzie to olej. Niech zna umiar. A młody jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ty musisz 3 razy odmówić, wiadomo o co chodzi to jest gra w kotka i myszkę. Potem ty go zapraszasz 3 razy i on odmawa i znowu on. Po 9 seriach dochodzi do spotkania i możecie zostać parą. Tak się teraz buduje relacje powstało o tym mnóstwo książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaSkol
Wcale o nim nie myślę cały czas, to po prostu zwykła ciekawość, nie rozumiem po co faceci robią takie rzeczy.. a czy jest młody..sama nie wiem, prawdopodobnie w okolicach 25-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś nie myślała i gdyby był ci obojętny nie byłoby tego tematu i nie zastanawiałabyś się na tym. Już ma cię w garści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×