Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmywarka Proszę o radę.

Polecane posty

Gość gość

Chce kupić sobie zmywarkę czy mogłybyscie polecić mi jakiś dobry model. Moi rodzice maja od 10 lat amice i są bardzo zadowoleni. Naczynia zawsze domyte i ma dużą ładowność ale takich modeli już dawno nie robią. Siostra ma Electrolux i bardzo musi uważać przy ładowania zmywarki bo naczynia często są niedomyte. Jakie modele wy macie i czy jesteście z nich zadowolone. Pozdrawiam i dziękuję za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Boscha SGS46E02EU,ma 3 temperatury zmywania ,ale jest to wystarczające,bo więcej i tak się nie używa,ważne że ma szybkie zmywanie w tem.45 st.,które trwa ok.30 min.Posiada wyświetlacz-bardzo przydatny,bo widać na nim ile czasu zostało do końca zmywania.Szerokość zmywarki:60cm i taką właśnie polecam,moja rodzina jest 3 osobowa a i tak ledwo mieszczę wszystkie gary no i chodzi codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno z podstawowych pytań - jaką dużą masz kuchnię? Czy masz miejsce na większą czy na mniejszą zmywarkę? http://www.morele.net/wiadomosc/zmywarka-do-malej-kuchni-jaka-najlepsza/1451/ poczytaj ten artykuł, są na tej stronie też linki do kolejnych artykułów o zmywarkach - myślę, że wiele wątpliwości rozwiejesz dzięki tym artykułom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmywaczka
Witam I proszę również o radę. Mam już swoje typy co do zmywarki, ale trochę pogubiłam się w tych funkcjach, które warto mieć. -cicha -60cm- do zabudowy - szuflada na sztuciec - kolce w koszach składane -metalowe dno -krótki program / 30min -45stopni i 70 stopni??? nie wiem/ - panel ukryty - mało programów ale praktyczne. Moje typy: bosch SMV 53M70EU ale nie wiem jak z szufladą i tymi kolcami? bosch 53L50EU ale ma dno plastik i nie wiem jak z szufladą. Bardzo bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początkowo zdecydowana byłam zdecydowana na zmywarkę Bosha, ale ekspedientka mi odradziła, bo dno nie dość, że plastikowe, to jeszcze zachodziło na boczne ściany, do tego były tam minimalne szparki, w które podczas pracy zmywarki mogą dostać resztki jedzenia. Zmuszona byłam kupić inną i kupiłam Beko z 5 letnią gwarancją. Mam ją już rok i jestem zachwycona i polecam. Należy pamiętać, aby ustawić parametry każdej !!! zmywarki łącznie z twardością, sól powinna być, ustawienie dozowana płynu, reszta do wyboru - proszek, czy tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry33
zmywarkę z doświadczenia powiem że lepiej kupować dużą, mała się nie sprawdza, szczególnie jak masz rodzinę z dziećmi. Chociaż moi rodzice bez dzieci już a też im mała nie zdała egzaminu ja na avans.pl kupowaliśmy im 80 tke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup taką żeby miała samoczyszczący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filtr , ucieło mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×