Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

przymierzałam wczoraj spodnie ciążowe w h&m i po prostu niebo a ziemia do zwykłych spodni:) mega wygodnie, a ja się cały czas mecze w swoich spodniach rozpinając guzik do chodzenia a jak siadam to cały rozporek. w czwartek byliśmy w kinie siedziałam z rozpiętymi spodniami i jak światła zapalili a ja wstałam żeby zapiąć spodnie spojrzenia ludzi były bezcenne;) także jutro jeszcze przymierze inne dla porównania i kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina mnie wczesniej tez tylko co najwyzej swedzialy dopiero od wczoraj sutki bola co do spodni ciazowych fajna sprawa ja dostalam od kuzynki dzinsy z gumka i sa bardzo fajne h&m tez dostalam ale te musza troche jeszcze polezec bo za maly brzuch jeszcze :) a mialam kupic a kuzynka po co jak moje leza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tez leginsy ciążowe hm i tez mam do nich o wiele za mały brzuch zwyczajnie zjeżdżają bo nie maja się na czym trzymać, ale w spodniach które mierzyłam pas był przylegający idealnie nawet zastanowiłam się jak tam się większy brzuch zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) każdej z was dziękuje serdecznie za gratulacje :-) Kotulinka ja prócz tego że już na codzień czuje ruchy Uwaga !!! Filipka to też nie czuje już żadnych dolegliwości :-) Co do spodni to też musze wyruszyć na zakupy ale to już po weselu kuzynki :-) Byłam w sobote u fryzjera i powiem wam że nawet przez chwile mnie nie zemdliło a się farbowałam:-) przy moich długich włosach siedziałam tam 4 godziny masakra nie :-) Córci jaką piekną sukienkę kupiłam to aż napatrzeć się na nią w niej nie mogę Długa sukienka z krótkim rękawkiem różowa i w tali ma bordowy pas z różyczka do zawiazania z tyłu na kokarde:-) Jak jej założyłam żeby przymierzyć to zdjąć nie chciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mala ksiezniczke bedziesz miec :) dla dziewczynek sa urocze sukienki czasami dla siebie by sie takie chcialo hihi Leginsy to ja na razie zwykle nosze mam takie fajne bardzo elastyczne wiec podejrzewam ze nawet jak mi jeszcze brzuch urosnie to powinny byc dobre jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to Filipka? to nie Błażej? :) ja uwielbiam te ciuszki dla dziewczynek widziałam wczoraj taka czapeczkę berecik robiona na szydełku cudeńko:) Twoja mała laleczka zrobi furorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hello:) dziś trochę mniej już boli... Dalej ciężko siedzieć i spać. Te spodnie co kupiłam na olx to właśnie z hm jeansy - potwierdzam rewelacja. Nie chciałam kupować w ciemno a z hm wiedziałam jaki rozmiar nosze. W sklepie ciążowym pierwsze lepsze spodnie 120zl... I na dodatek brzuszek z cienkiego materiału :/ Trochę sobie cenią jak wszystko co " ciążowe" czy "ślubne" ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Dokladnie Ola cania a kupujesz tylko na kilka miesiecy zawsze to lepiej szukac gdzie taniej lub jak ja miec to szczescie ze w rodzinie niedawno ktos byl w ciazy i odstapil Ci swoje ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
No Kotulinka też jestem w szoku :-) miał być Błażej ale z mężem stwierdziliśmy że nie ma prawie zdrobnień do tego imienia i zmieniliśmy na Filip Igor :-) Ola masz racje tak się cenią że to jej poprostu nie do opisania ja ciążowa materjałową sukienke kupiłam za 285 zł a identyczna tylko nie ciążowa 150 zł i powiedzcie za co to za odrobine więcej materiału na brzuch :-) A co do córci to naprawde wygląda w tej sukience jak mała księżniczka :-) Tylko korony brakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Te na szmateksie co kupiłam takie wygodne to firmy Next. Nie znam tej marki ale wygodne i miękkie :) Mam pytanie z innej beczki... Chcemy wyrobić dziecku paszport lub dowód. Słyszałam, że wyrabia się taki na 1,5 roku ale na życzenie można na 5 lat. Czy za to " na życzenie " płaci się coś dodatkowo? Taniej wyrobić dowód czy paszport? Chodzi o podróże po UE. Czy któraś z Was już przechodziła przez tą procedurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Nie wiem jak jest teraz ale kilka lat temu kolezanka dla corki wyrabiala na piec lat i nie placila nic wiecej a jak w tym roku wyrabiala dowod bo za granice jechali to zrobili jej na 10 lat jak dla doroslych a mala ma 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Super by było jakby się nic nie dopłacało, każdy grosz się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Jesli masz mozliwosc to juz teraz najwyzej sie dowiedz jak to jest bo przepisy potrafia sie co chwile zmieniac wiec roznie z tym moze byc a tu masz racje przy malenstwu karzdy grosz sie liczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny cos nowego u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) U mnie dzisiaj pobudka o godzinie 5 rano :-( Nie moglam spowrotem zasnać. Kręciłam się z boku na bok,ale jakimś cudem jestem wyspana i do życia :-) a wy jak sie czujecie z rana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Udało się przespać prawie całą noc. Obudziłam się połamana. Dziś planuje krótki spacer na start gdzieś po osiedlu. Niedaleko jest pasmanteria, może z braku zajęć chociaż coś twórczego zrobię... Poucze się też trochę, poczytam przepisy żeby być na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mnie z rana troche kregoslup bolal ale to zaczyna byc norma teraz juz jest ok Na spacerki staram sie codziennie chodzic jesli pogoda pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziś mało spalam o 4 pobudka, ale po dluuugiej chwili udało mi się jeszcze zasnąć. Robiłam dziś kontrolnie badania krwi i czekam na wyniki czy po tym żelazie coś się poprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jakie to uczucie poczuć pierwsze ruchy maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Cześć dziewczyny. U mnie dzień z siostrzeńcami, jutro też. Są zakatarzeni więc przedszkole odpada więc mam kreatywny dzień z kasztankowymi ludzikami w tle ;) Domi to dziwne uczucie powiem szczerze. Na początku łatwo pomylić z bulgotaniem w jelitach, od czasu do czasu cos jakby muskało lub pukało w brzuch od srodka. Z czasem te muskania i pukania się nasilają. Emocjonalnie fajne przeżycie i czujesz, że to dziecko jest, reaguje itd. Niby wczesniej też wiesz, że jest ale to co innego. mój synek akurat ma okres aktywności jak się położę tak jak teraz wieczorem do spania to w najlepsze się wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi wedlug mnie jest to cudowne uczucie i zgadzam sie z ania jej opis swietnie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi przyłączam się do wypowiedzi dziewczyn :-). GośćAnia u mnie to samo wieczorami jak leże to sunuś wierci sie kopie aż brzuch podskakuje:-) Jak się dzisiaj czujecie ?? U mnie lekki ból głowy ale da się przeżyć. Kotulinka a u cb jak tam ??? Pożegnałaś już mdłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewlina u mni dzis ok i nawet o dziwo lepiej mi sie dzis spalo nic nie bolalo jak wstalam nie wiem zmiana pogody czy co kotulina a jak tam badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie oki w nocy ból głowy mnie obudził rozpalona byłam ale na szczęście ciśnienie miałam dobre. przed ciążą miałam nadciśnienie a teraz się naprawiło :) Ja czekam na kopniaki w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi na pewno juz niedlugo poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
A ja namieszałam w rejestracji i się okazało że w sobotę mam nie usg tylko wizytę :( Usg dopiero w środę... Ale w sumie to nawet dobrze, że tak wyszło bo dzisiaj w nocy miałam przeboje z brzuchem. Obudził mnie mega napięty brzuch. Widziłam i czułam, że to dzidzius m. in się ułozył po prawej bardziej ale to nie było przyjemne. I nawet bolesne. Dzisiaj jak troche pospacerowałam znowu ten brzuch twardy. Rzeczywiście wczoraj wzięłam kilka razy 3 letniego siostrzeńca na ręce ale nigdy stojąc, zawsze dbam o to żeby brać go na kolana jak siedzę. W nocy i dzisiaj skończyło sie u mnie dodatkowym magnezem i nospą bo nie wiedziąłm czy to normalne czy lepiej dmuchac na zimne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ania mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i bardzo dobrze sie zlozylo ze juz w sobote masz wizyte to sie choc uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
dokładnie, wolę usłyszeć, że jest dobrze niż się domyślać. A w środę i tak musze iść do neurochirurga to od razu się zapisałam i na usg bo to w jednej przychodni. No i jeszcze muszę dopytać o to niby mleko, które się u mnie pojawia od czasu do czasu i co dalej z kwasem foliowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
No ciekawa i ja jestem co z tym twoim mlekiem ze tak szybko sie pojawilo Ja tez na razie biore kwas foliowy mi powiedzial ze moge go zamiast jakis witamim brac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×