Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Kotulinka też się sobie dziwię że daje ze wszystkim sama rade. Nie powiem tesciowa mi troche od czasu do czasu pomaga ale wiadomo nie jest ze mna 24h. :-). Najgorsze są te wieczory kiedy kłade się spać i nie ma się do kogo przytulić dlatego od czasu do czasu biore Małą do siebie :-). Na razie nie zapeszam ale Mąż już ma małe plany dotyczące częstszego pobytu w domu. Zobaczymy co z tego wyjdzie bo na dłuższą mete tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelinka nawet nie wyobrazam sobie co to bedzie pod koniec ciazy w nocy Kotulina tez mam juz wkladki tez z promocji :) ale slyszalam ze dobrze choc jedno opakowanie miec i zabrac do szpitala bo nawet jak nie ma mleka by karmic to siara zawsze poleci i moze brudzic Ewelinka fajnie ze mezowi udalo sie choc na te kilka godzin przyjechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina wiec zycze by plany meza wypalily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez trzymam kciuki żeby poszło zgodnie z planem:) a Marta niestety nie mam wanny, ale cudnie byłoby taka kąpiel sobie zafundować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Ja tez uwielbiam czuc jak mala sie rozciaga :) do kopniakow sie przyzwyczailam ale jak sie wypina to takir dziwne uczucie jakby jakis maly potworek chcial sie przecisnac przez skore ale tez mi sie to podoba :) mam wrazenie, ze bede za tym tesknic po porodzie :( ja tez zycze aby w sumie kazda z nas miala przy sobie swojego ukochanego, bo to bardzo wazne. Ja bez meza chyba w depresje bym wpadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Dzieki dziewczyny :-). Marta mnie jak urodziłam córcie bardzo brakowało tych kopniaków i rozciągania :-) Kotulinka ja tez wanny nie mam mam prysznic. Ale już w nowym domu bede miała i to i to :-) Czasem człowiek chce się zrelaksować a tu sie nie da ;-) Wiecie co moja córcia taka kochliwa się zrobiła ostatnio ze jej nie poznaje. Ciągle tylko Mamusiu bardzo cie kocham,przytula,całuje. Wczesniej też mowiła ale rzadko i tylko " bardzo kocham mame". A jak się tego fajnie słucha :-) Kasia w Ciąży z córcia do toalety w nocy wstawałam ze 3 a czasami nawet 4 razy w nocy. Mam nadzieję że tym razem tak nie bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Ewelina moze Twoja corcia obawia sie juz troszke, ze jak przyjdzie malenstwo na swiat, to bedziesz poswiecac jej mniej uwagi i dlatego zalewa Cie teraz fala milosci, zebys o nien nie zapomniala. Wiadomo, ze tego nie zrobisz, ale sama jestem starsza siostra i wiem co sie dzialo zanim i gdy siostra sie urodzila :) a co do siusiania to ja teraz juz chodze 3-4 razy czasami 5 a nawet 6. Zalezy jak mala lezy. Za 2 miesiace to chyba bede spac w wannie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja przewaznie dwa razy wstaje tak kolo 2 a pozniej kolo 5 lub 6 i na szczescie mam wanne tak ze raz na tydz robie sobie taka dluzsza kapiel :) Ewelinka ja juz teraz wiem ze mi bedzie brakowac tego wiercenia malego z jednej strony juz bym go chciala miec na swiecie z drugiej zostawila w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta też mi się wydaję ze już po mału czuje " zagrożenie" i dlatego tak sie tuli i w ogóle. A co do bycia starsza siostrą też coś o tym wiem mam trójke rodzeństwa z różnicą wieku 6,15 i 16 lat także też łatwo nie było :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Ja to tak jak sie poloze o 22 to rytual wstawania 1, 3, 5 i ta 5 po 5 jest najgorsza bo wlasnie wtedy juz mam problemy z zasnieciem.. no wiec Ewelina co do Twojej corci wszystko wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tylko ja robie sobie wycieczki w nocy do łazienki ;)) tylko ze ja przed ciążą tez korzystałam często łazienki. Ja nareszcie czuje kopniaczki jakby bombelek w brzuchu peknol:) nareszcie i ja się do czekałam; ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Domi to ciesz tymi ******* bo one i widok na usg to najpiekniejsze doznania zwiazane z dzidziusiem przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Ruc hami napisalam. Nie wiem czemu zacenzurowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio synka nie widziałam dobrze bo był plecami do mnie ale troszkę Buzke widziałam i płeć się dało określić; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kotulina - aceton bada się od rana na czczo z moczu. Najczęściej przy cukrzycy ale można też samemu sobie zbadać w aptece są takie paski do samokontroli. Przy okazji się bada też glukozę w moczu. Aceton jest żeby sprawdzić czy się dobrze odżywiamy bo nam może się wydawać że jesteśmy pełne najedzone a dzidzia jest niestety głodna po nocy bo czegoś jej brak:( te paski to pokazują ;) fajna rzecz bo wiem że odżywiam się prawidłowo a nie jakimiś pustymi kaloriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
E no to super. My na polowkowym w 21 tyg chcielismy sie dowiedziec, ale mala byla posladkowo ulozona i bardzo nisko miala dupke a pod nia nozki, ale lekarz mowil, ze nawet miedzy nogami powinno bylo cos widac jezeli to chlopak a nic nie widzial. 2 tyg poznien na normalnej wizycie byla juz ulozona glowka do dolu i nic miedzy nozkami nie ma :) tydz temu tez bylismy na dokladniejszym usg i nadal nic tam nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie powinno się nic pojawić; ) wy dziewczyny robilyscie czy robicie badanie na HIV? Zastanawiam się jakie badania jeszcze mnie czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Ja teraz wlasnie mam na Hiv i zastanawialam sie kiedy lekarz mi je zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
W sumie nie wiem mialam odczyt wassermanna, hbs, cytologie, zwykly cukier, glukoze 75 g no i teraz hiv i hcv a mam koncowke 25 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zostało posiew na bakterie paciorkowca i chyba tyle z tych najważniejszych no i wiadomo mocz i morfologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
No mocz i morfologia to na biezaco. Najlepsze jest to ze ja od malego panicznie balam sie igiel i pobierania krwi a przez ciaze przestalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja na hiv mialam zlecone na 2 wizicie ogolem mialam wtedy bardzo duzo badan bo mi az 4 probowki krwi pobrali za jednym zamachem nie robilam tylko grupy krwi ale to dlatego ze znalam wczesniej i mam ja udokumentowana Domi fajnie ze juz czujesz ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze o HIV nic nie mówiła wiec nie wiem kiedy ja będę miała ale czytam i badaniach żeby niczego nie pominąć. Mojej kuzynce ta moja gin jak była w ciąży nie zrobiła posiewu na paciorkowce wiec musze pilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Ja mam na dzień dzisiejszy już chyba wszystko porobione, jeszcze od nowej lekarki dostałam skierowanie na cośtam dodatkowego. Od kopniaczków już się budzę w nocy. Dziecko ma krzepę, chyba po Tatusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi super że już czujesz synka :-) Ola mnie dzidzia budzi przeważnie nad ranem :-) Ja badanie na hiv miałam robione w styczniu przed poronieniem i gin wynik poprostu przepisala i nie kazała powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
A ja wczoraj cały wieczór z bólem brzucha. sporo wczoraj posiedziałam bo chciałam skończyć szyć wisiorek i skończyło się takim dziwnym skurczem. pojechaliśmy do położnej przed zaj. ze szkoły rodzenia, wzięłam maksymalna dawkę nospy i jakoś dałam radę. Męczyłam się do 23 potem zasnęłam. Dzisiaj już ok. Muszę tylko więcej pić i jeść więcej błonnika :( Co do testów na hiv ja miałam robiony rok temu będąc w szpitalu ale mimo to powtarzałam w ciąży. Z najbliższych badań to poza podstawowymi typu krew mam tą glukozę, a w listopadzie raz jeszcze oznaczenie przeciwciał bo mam grupę krwi rh-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też mam rh- i tez pewnie bede miała robione powtórne przeciwciała. A wynik testu hiv miałam dlatego przepisany bo był robiony w styczniu a w maju ponownie zaszłam w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny dobrze ze dzis dobrze sie czujecie :) ja juz chyba mialam wszystkie badania z tego co patrzylam wiem ze mnie jeszcze jakies jedno czeka (nie licze podstawowych ) ale to w pozniejszym okresie zapomnialam nazwy ale kuzynka o nim mowila Moj maly nawet w nocy jak wstaje ostatnio troche kopie ale na szczescie przewaznie slabiej i pozwala to zasnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Hej dziolszki. Fajnie, ze u Was wszystko ok. U Nas w sumie tez, oprocz tego ze od 5 nie spimy, za to w nocy jak sie budze to, ze tak powiem 'mala je przesypia' :) zgaga niestety mnie nie opuscila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×